Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Przegrana lekcja wychowania w Szkole Podstawowej nr 6

Utworzony przez 12345, 18 grudnia 2013 r. o 07:20 Powrót do artykułu
Tak to jest z rodzicami zapatrzonymi w dzieci ! Nie widzą problemu w domu bo nie mają czasu dla dzieci a dziecko robi co chce ! Ale jak będzie już dużym gim. i nie dostanie  pieniędzy na browara to piźnie matce pod oko i moze wtedy jakieś dwa szare ciała się zderzą i uruchomią głowę ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt nie wspomina dobrze tej szkoły, brak obiektywizmu, stronniczość, etykietowanie ucznów itp,
ja wspominam bardzo dobrze, nie uogalniaj tematu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratuluję Pani Dyrektor. Tylko tak zdecydowaną postawą może Pani wpłynąć na rodziców. Kubeł zimnej wody na łeb matki nic nikomu jeszcze nie zaszkodził...,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Uciśniona" mamusia od kilku lat paraliżuje działanie szkoły zamiast skupić się na problemie swojego synka...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeniesienie do innej klasy nie rozwiązuje problemu - do klasy mojego dziecka trafił miesiąc temu taki chłopiec i nagle mały terrorysta paraliżuje lekcje i 21 dzieciaków jest zastraszanych. Przykładem jest dziewczynka z uszkodzonym przez tego chłopca kręgosłupem!!!! Problem będzie tylko odsunięty na innych rodziców, któzy naprawdę martwią się o swoje dzieci. Zapraszam kogoś z redakcji na kolejne zebranie w SP na Czechowie. Dokładne dane mogę podać na priv .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wez sie babo za wychowanie swojego synalka chcesz zrzucic wszystko na karb szkoly a moze popracujesz troche nad swoim synalkiem czy juz nie masz na to wplywu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gorszej podstawówki w lublinie chyba nie ma, wiem bo sama tam chodziłam w latach 80 i widać że nic się nie zmieniło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A fotograf dziennika też nie lepszy, zdjęcie oddaje po prostu "całą szkołę ".Rozmazana beznadzieja z idiotycznym tłem, brakiem spójnościi i perspektywy całej reszty. Współczuję tym fotografowanym. Lepsze zdjęcia robi moja córka telefonem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W klasie u mojego syna było takie zdarzenie. Uczeń , który sprawiał trudności wychowawcze wszedł pod ławkę na lekcji j. niemieckiego i rozśmieszał klasę. Nauczycielka poinformowała wychowawcę o zdarzeniu, ale w kontekście, że uczniowie śmieją się z S....... Mój syn musiał przeprosić S....., że się z niego śmiał. Gdy zareagowałam w szkole, P. Dyrektor tłymaczyła, że S......... jest pod specjalną opieką ,uczniowie mają powiedziane jak specjalnie go traktować, a wie pani on ma kuratora. A na koniec ddała, że jak się nie podoba można wybrać szkołę prywatną bo ta jest publiczna i wszyscy tu muszą chodzić. Ręce opadają. (Nie dotyczy to SP nr 6) To jest tragiczne , że przegrywamy z chuliganami, terrorystami , szkoła ich się boi, pozostali muszą ich tolerować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobrze, że brukowiec schodzi na dalszy plan i są lepsze serwisy podejmujące ciekawsze tematy np lublin 112, bo żenada co się dzieje z tą gazetą i kurierem lubelskim, którzy szukają tylko sensacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uczyłam w szkole blisko 30 lat, takich małych chuliganów, rozwalających pracę na lekcjach i zastraszających kolegów było wielu. Jeszcze kilkanaście lat temu rodzice reagowali właściwie na informacje o złym zachowaniu swoich dzieci, nie było problemów z przenoszeniem uczniów ZA KARĘ do równoległej klasy, czy innej szkoły. Zawsze robiło się to w celu rozdzielenia klasowego towarzystwa. Uczeń miał wiedzieć, że to kara, rodzic też. W ostatnich latach przyszło do szkół drugie już bezstresowo wychowywane pokolenie- a rodzice tych młodych są roszczeniowi, nie widzą nic i nikogo poza swoją "pociechą"-tu zamierzony cudzysłów. Nauczyciele mają związane ręce- nic nie mogą zrobić z łobuzami-w podstawówce i gimnazjum, bo mają prawo do edukacji w wybranej szkole i klasie. Ale obowiązek realizacji materiału programowego, osiągania dobrych wyników jest !!! I choć karu młodych bandziorów rozwala każdą lekcję- nauczyciel MUSI mieć dobre wyniki, MUSI umieć dyscyplinować uczniów, bo to buduje wizerunek szkoły. Niech rządzący oświatą dzadzą pracującym w niej narzędzia jasno określone do dyscyplinowania uczniów i rodziców, aby nie musieli się bać, że stracą pracę, bo się nie nadają, bo sobie nie radzą!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znalazła się następna mamusia, która nie dopuszcza do siebie myśli, że jej kochany synuś mógł komuś krzywdę zrobić. Moja 7letnia córka musiała szkołę zmienić przez to, że w klasie miała takie wynalazki i nic nie dało się z takimi zrobić. W tym przypadku też się pewnie tak skończy, że to ten, który dostaje w skórę będzie musiał uciekać przed bijącym. GŁUPOTA! Szkoda mi mamusi - niedługo dzieciątko i jej dokuczy dotkliwie, że pójdzie do prokuratora, ale w sprawie synka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I kto jest winny? Droga mamo a czy tobie się we łb....e nie po pie.....ło!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nauczyciele to żałosne toważystwo.Jedynie jednostki posiadają autorytet u uczniów i rodziców.Dawniej nie było takego biadolenia jak obecnie.16 podpisanych osób to jakaś wyrocznia?Nauczuciel nie potrafi sobie poradzić z dziećmi czwartej klasy szkoły podstawowej?Przecież to jakieś kpiny.Ludzie cofnijmy się jakieś 20-30 lat.Czy ktoś słyszał wtedy o ciężkim losie nauczycieli? W tamtych czasach uczeń po wezwaniu rodziców do szkoły przez wychowawcę  dostawał taki wpier*** od ojca,że przez tydzień go dupsko bolało i wszyscy mieli się dobrze.Dziś nauczyciele na czele z dyrektorką nie radzą sobie z dzisięcioletnimi terrorystami i muszą podpierać się petycjami mniej lub bardziej rozgarniętych rodziców.Żenada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Człowieku, zmienił sie świat, zmieniły sie przepisy. Dziś na dzieciaka chucha sie i dmucha, nic nie można zrobić największymi nawet lobuzowi, i nie jest to wina nauczyciela! Ten jakby chciał zareagować tak jak powinien, na drugi dzien wyleciałby z roboty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ok. Swiat się zmienia.Ale ciarki mnie przechodzą,jak sobie pomyślę,że kolejne pokolenia uczą ludzie ksztacłeni aby uczyć i nie potrafią poradzić sobie z dziesięciolatkiem.I żadne argumenty mnie nie przekonają,że osoba dorosła nie poradzi sobie w taki czy inny sposób z małym dzieckiem,nawet upiornie niegrzecznym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ok. Swiat się zmienia.Ale ciarki mnie przechodzą,jak sobie pomyślę,że kolejne pokolenia uczą ludzie ksztacłeni aby uczyć i nie potrafią poradzić sobie z dziesięciolatkiem.I żadne argumenty mnie nie przekonają,że osoba dorosła nie poradzi sobie w taki czy inny sposób z małym dzieckiem,nawet upiornie niegrzecznym.
Niby jak? z lekcji nie można go wyrzucić, bo ma prawo uczestniczyć w lekcjach a poza tym trzeba byłoby mu zapewnić opiekę, stawianie w kącie nie działa, nie możesz mu dać dodatkowej pracy do wykonania na ocenę, wzywanie rodziców, nagany, nic nie daje. Jedyne co możesz, to egzekwować od niego wiedzę i zostawić na drugi rok, żeby terroryzował młodsze dzieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoła dla neonów z 1 godziną wf. gdzieś się muszą dzieci wyżyć. moze dyrektorka zadbałaby o wychowanie gimnastyczne.orlik jest a z lekcjami kicha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chodziłem do szóstki. Za moich czasów, pani dyrektor Moskała sprawę załatwiłaby w parę minut. Teraz mamy roszczeniowych rodziców - często kretynów, zastraszonych urzędników i biednych nauczycieli, którzy muszą się szarpać z rozwydrzonymi szczeniakami. Pamiętam, że wówczas i tacy też byli, ale zawsze szybko ich pacyfikowano. Nie ważne, czy byli synalkami prokuratorów, profesorów, czy majorów. A matce indywiduum życzę, by udało się jej dożyć spokojnej starości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dyrektor szkoły powinien byc surowy a ona nie nadaje sie w tej szkole nie nieden taki problem ze dzieciaki boja sie draskich dzieciaków ale nic nie mozna zrobic bo rodzice są na stanowisku . Za to druga pani dyrektor jest konkretna i wie jak zalatwic sprawe takiej osoby trzeba w tej szkole  bo 6 już nie jest dobra szkoła a co do wf to prawda ze nie patrzy sie na gimnastyke tylko na chury i tance i inne zeczy dzieciakom trzeba ruchu niech nauczyciele pomagaja dzieciakom a nie sa kamery i nic nigdy nie widac co sie dzieje na korytarzu szkoła odpowiada za dziecko jak przebywa w szkole a nie umywa rece sa lekcje wychowawcze trzeba z dziecmi rozmawiac na wszystkie tematy jeden jest taki drugi inny ale po co lepiej patrzyc naosiagniecja szkoły  to jest ważne a dzieci na drugim miejscu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...