Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Przegrana lekcja wychowania w Szkole Podstawowej nr 6

Utworzony przez 12345, 18 grudnia 2013 r. o 07:20 Powrót do artykułu
W szkole moj syn sie bał  wyzywał go kolega od grubasow świ... grubych było mu przykro , rozmawiałam z pania powiedziała mi zeby nie zwracał uwagi jak go kolega bił uczyłam go zeby nie odawał tylko powiedział pani pani mówiła nie skarz bo nie ładnie było tak długi czas ze był bity i wyzywany wiec powiedziałam jak ma sie bronic ma odac powiedziała ze nie wolno odpowiedziałam ze jeśli ona nie potrafi z dziecmi porozmawiac to w taki razie bedzie odawał nie bede patrzyc na uwagi bo od tego jest wychowawca zeby z dzieciakami porozmwiac  tym bardziej ze wiedziała o ty jaka sprawa jest.To ta sama szkoła dziwie sie takiego podejscia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
estamp="1387364749"] gorszej podstawówki w lublinie chyba nie ma, wiem bo sama tam chodziłam w latach 80 i widać że nic się nie zmieniło[/quote Ta szkoła była super.Ktoś ją spieprzył i pieprzy nadal.Urząd śpi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name="elle" post="851728" timestamp="1387364749"] gorszej podstawówki w lublinie chyba nie ma, wiem bo sama tam chodziłam w latach 80 i widać że nic się nie zmieniło[/quot Przeginasz.Szkoła była ok.Ktoś teraz jest na niewłaśviwym stołku a urząd śpi.Co sie jeszcze musi wydarzyć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt nie wspomina dobrze tej szkoły, brak obiektywizmu, stronniczość, etykietowanie ucznów itp,
Ja wspominam bardzo dobrze i moje dziecko tez tam teraz chodzi i nie zauważyłam żadnej stronniczości. Moze to kwestia konkretnego nauczyciela ale ja nie mam nic do zarzucenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam troje dzieci. Jedno z nich jest absolwentem tej szkoły a pozostałe uczniami SP6. Uważam, że jest to szkoła bezpieczna i przyjazna dziecku. Jestem bardzo zadowolona z kadry nauczycielskiej rzetelnie uczącej moje dzieci. Moje dzieci lubią swoich nauczycieli. Natomiast słuchając niektórych rodziców, dziwnym trafem najwięcej mówią ci, których dzieci są kłopotliwe czasem ręce opadają. Ludzie zacznijcie wychowywać własne dzieci, a nie za wszystko obwiniać szkołę i tyle w tym temacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obrazasz moja mame idioto dzbanie patałachu ty, nie wiem jak ograniczonym trzeba byc zeby hejtowac ludzi w internecie. jest mi wstyd za takich ludzi jak ty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co za dzban z ciebie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i kto tu jest głupi dzbanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobry dzieciak, matka też dobrze zrobiła, głupich trzeba tępić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...