Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Przejazd kolejowy na ul. Pasiecznej już zamknięty

Utworzony przez obywatel, 17 sierpnia 2012 r. o 09:20 Powrót do artykułu
Nie inaczej jest w Niedrzwicy Dużej w kierunku Bełżyc. Firma która to robiła to nieprofesjonalne oszołomy które moim zdaniem nie wywiązały się z prac jakie mieli zrobić. Wycieli i tak nierówny asfalt ale pozostawili po sobie pobojowisko na którym trzeba uważać żeby nie zostawić części zawieszenia. Mam nadzieje że te patałachy to czytają i jest im głupio. Obok leży sterta grysu którym mieli pewnie wyrównać nierówności ale widocznie łopat im zabrakło. Mam nadzieje że ktoś to w końcu zgłosi bo ja nawet niewiem gdzie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda,że dopiero jak zginął człowiek,poprawią spapraną drogę.Ktoś za takie niechlujstwo odpowie? Może jest jakiś kierownik tych robót?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...