Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
"– Moim zdaniem, od początku nie zamierzał wydać grosza – twierdzi nasz rozmówca, związany z ZTL. – Już wtedy powiedział kierownictwu, że nie będzie inwestował w szklankę bez dna. Za wyłudzone pieniądze kupił upadającą wówczas firmę, wyprowadził z niej ile się dało, a potem „rozłożył”, żeby nie zwracać pieniędzy inwestorowi. Od początku starał się wykazać, że wprowadzono go w błąd co do kondycji finansowej ZTL, więc bankructwo było nieuniknione." ... nic dziwnego więc, że Zakłady Tytoniowe ledwo zipią. Grunt, że kilku rozgrywających wydoiło co się da i szlus.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Szanowny autorze tego tekstu, trochę więcej skrupulatności. Jak można pisać "W ręce policjantów wpadli m.in. Andrzej W. i Tomasz K., byli szefowie krasnostawskiej spółki". Pan Andrzej Wójcik jest nadal prezesem FTK w Krasnymstawie, a pan Tomasz Kot członkiem zarządu w wymienionej firmie.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
GUEST SPRAWDZ W KRS KTO JEST W ZARZĄDZIE FTK KRASNYSTAW NA PEWNO NIE MA TAM TYCH PANÓW
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Co tak wybiórczo? O wyroku amerykańskiego sądu arbitrażowego pisałem tu w komentarzach pond miesiąc temu. Pisałem również o fundacji Imana E, której kibicował i uwiarygadniał jej edukacyjne plany obecny prezydent naszego miasta. Wystarczy sprawdzić kto z naszej gminy regularnie bywał w podróżach "służbowych" w NY i zadać pytania o współpracę UMCS z fundacją Imana E...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Proponuję wejść na stronę powiatu krasnostawskiego i doczytać z kim spotkał się w czerwcu br. starosta. Czy nie byli to wspomniane Andrzej Wójcik i Tomasz Kot.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
masz rację występowali jako zarząd ftk ,chociaż nim nie byli
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Kto w takim razie wg Ciebie stanowi Zarząd FTK?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Należy sprawdzić dokładnie działalność p.Maja byłego prezesa ZTL W LATACH 1998 - 2011. Ten pan gospodarował majątkiem spółki przed i w czasie prywatyzacji zakładu. To p.Maj sprowadził Imama E do Lublina. Twierdził na zebraniach z załogą że to jedyna droga do uratowania zakładu poprzez prywatyzacje z udziałem Imama E. Wreszcie to pan Maj odpowiada za weksle warte 2 mln dolarów.Warto sprawdzić działalność tego pana bo w końcu od jego działalności zaczęły się kłopoty w ZTL Lublin.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: