Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A KTÓRY TO KOMIS ? MOŻE KTOŚ WIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to teraz odzyskają swoją kase na pewno.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatnio taki komis funkcjonował na al.Warszawskiej obok koscioła , praktycznie cały czas zamkniety a samochody zmieniały się co pare dni. Teraz zostało kilka wraków i pusty plac. Nie ma 100% pewnosci czy to ci sami ludzie ale pierwszy raz widziałem w tym miejscu tak działajacy komis samochodowy żeby nie mozna bylo wejsc i poogladac samochody.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spółdzielczości pracy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KK napisał:
A KTÓRY TO KOMIS ? MOŻE KTOŚ WIE
mówiła mi znajoma że ogłosili auto w anonsach,zgłosił się facet mający komis gdzieś w okolicach Węglina (Al.Kraśnickie?) miał kupca niby to na takie auto,auto,wartości ok.10tys zł.mu przekazali,pieniędzy ani auta nie ma do dzisiaj. Mówiła mi to tydzień temu.Ale ja uważam że oni też byli bardzo naiwni,ja na taki układ na pewno bym z nikim nie poszedł,zwłaszcza jak się kogoś nie zna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mietek napisał:
mówiła mi znajoma że ogłosili auto w anonsach,zgłosił się facet mający komis gdzieś w okolicach Węglina (Al.Kraśnickie?) miał kupca niby to na takie auto,auto,wartości ok.10tys zł.mu przekazali,pieniędzy ani auta nie ma do dzisiaj. Mówiła mi to tydzień temu.Ale ja uważam że oni też byli bardzo naiwni,ja na taki układ na pewno bym z nikim nie poszedł,zwłaszcza jak się kogoś nie zna.
Dziękuję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Spółdzielczości pracy
Dziękuję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Spółdzielczości Pracy są najlepsze komisy w Lublinie, a ten pedzio to z Aleii Warszawskich jest!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tzw "komis" Milena al. warszawska 27
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rysio ochócki napisał:
No to teraz odzyskają swoją kase na pewno.....
Chłop zapatrzył się w : Zbycha, Rycha, Grzecha, Mira i Rosołka i dawaj w te fugi. Jakie to pieniądze wziął za szmelc samochodowy? Marne - nie starczyło na szatnię w Europie. Taki Rosołek za wykonanie zadania zgarnął od Mira nagrodę w wysokości 50 tys.PLN. Jest to równowartość tych wszystkich "zrabowanych" merców i bemek. Czyli Rosołek górą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam pytanie, Czy może ktoś zna właściciela tego komisu z al.warszawskich? Nazwisko, adres?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znaja poszkodowani...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koleś podpisywał umowę komisową, były na niej wszelkie dane firmy. Ja przed podpisaniem sprawdziłem, że komis istniał ponad rok więc kto mógł przepuszczać że to oszust. Mi proponował nawet zaliczkę 1 tys zł. Zostałem bez pieniędzy i samochodu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
u mnie bylo podobnie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hej czy wiecie coś więcej w tej sprawie ,mój samochód nie jest jeszcze przerejestrowany ,sprawdzałem .a jak go sprzedał czy jest jakaś szansa na odzyskanie go?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli ktoś zna adres tego kolesia albo chociaż nazwisko? Ja zostałem bez auta i bez pieniędzy i co najgorsze straciłem nadzieje na odzyskanie go.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... napisał:
Jeśli ktoś zna adres tego kolesia albo chociaż nazwisko? Ja zostałem bez auta i bez pieniędzy i co najgorsze straciłem nadzieje na odzyskanie go.
to jak to? nie wiesz komu zostawiles samochod? o tak o?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rozalka olaboga napisał:
to jak to? nie wiesz komu zostawiles samochod? o tak o?
U mnie był inny koleś. Młodszy. A ten co siedzi cały czas twierdzi że on sam jest i tamtego nie chce wydać. A ja chce znać nazwisko tego co siedzi. TAmten to był tylko goniec. A poza tym umowa wypisywana była na komis z ul. Spółdzielczości Pracy. Zajebiście dałem się wrobić i nie mogę sobie darować że taki naiwniak byłem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktos wie co dalej w sprawie? odzyskał ktos pieniadze lub samochod?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
narazie cisza. Czekam bez nadziei już.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...