Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Przerobił malucha na pług śnieżny (wideo)

Utworzony przez PIANO, 8 grudnia 2012 r. o 13:51 Powrót do artykułu
Dobranoc. Na allegro oferują takie zestawy do maluchów od dobrych 5-ciu lat. Za sprostowanie waszego odkrycia na miarę sensacji XX wieku przelejcie mi część zysków z PIANO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę, że artykuł pisał "dziennikarz" spoza Lublina. No tak, sobota, więc stażyści działają Otóż w Lublinie nie ma dzielnicy Choinki - są Choiny. No ale faktycznie, w google map mamy Choinki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od lat ludzie przerabiaja stare maluchy na takie pługi żadna nowość. Dlatego taki problem jest z kupnem malucha a za egemplarze w dobrym stanie to po pare tysiecy właściciele chcą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ktos przykreci hak do malucha i przypnie przyczepke to przeczytamy: "wielki wynalazek, z malucha zbudowano ciezarowke".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cristoph napisał:
Jak ktos przykreci hak do malucha i przypnie przyczepke to przeczytamy: "wielki wynalazek, z malucha zbudowano ciezarowke".
To się tylna belka urwie., {bez przyczepy tak miałem w duletnim mluchu}
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czy to jest homologowane by mogło jeździć po terenie ogólnodostępnym?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do tuja "Nietypowy sprzęt można zobaczyć na lubelskich Choinach" Czytaj ze zrozumieniem, albo daj sobie spokój z krytyką innych - tuju jeden!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja sie pytam napisał:
a czy to jest homologowane by mogło jeździć po terenie ogólnodostępnym?
a nie widzisz, że to jest droga prywatna?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zyta napisał:
do tuja "Nietypowy sprzęt można zobaczyć na lubelskich Choinach" Czytaj ze zrozumieniem, albo daj sobie spokój z krytyką innych - tuju jeden!!!
Artykuł został poprawiony! Zyto jedna!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Qrde! Jaki pług śnieżny??!! ODŚNIEŻNY!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten gość nie jest pierwszy, jeździłem takim już 2 lata temu a sam czerpałem pomysł z internetu. Jedna firma sprzedawała pługi specjalnie pod malucha. Pomysł jest fajny i rzeczywiście praca takim "spychaczem" bardzo ułatwia zadanie. Co do homologacji, to jako takiej nie ma. Aczkolwiek byłem na komendzie i pytałem jakiegoś gościa z wydziału komunikacji czy mogę tym jeździć po ulicy, to powiedział mi, że musi być widoczna tablica rej. nie zasłonięta pługiem, nie może zasłaniać świateł mijania, w trakcie pracy muszę mieć światło ostrzefacze (koguta), i pojazd musi mieć aktualny przegląd. Ja na czas przeglądu zdejmowałem pług, a po przybiciu pieczątki znowu zakładałem. W dodatku wielokrotnie mijałem radiowozy i chłopaki z policji tylko się śmieli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...