Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
to nie będzie tam placu imienia "zamachu smoleńskiego" ? to miało by pozytywny wydźwięk polityczny i zgodne z duchem partii rządzącej :)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
No, tak, to na razie wszystko...
0
Będzie Plac Teatralny, bo na szczęście w Lublinie rządzi Platforma+WL, a PiSowska ośmiornica nie ma większości w Radzie Miasta.
0
Ale news /nius/ dla mnie bomba!!! Nie dziwię się twórcy, że się wstydził pod tym podpisać.
0
Błąd!!! Plac Smoleński a na środku sześciometrowy pomnik Jego Największości Prezydenta Tysiąclecia - to jedyne godne rozwiązanie.
0
Takie kanalie jak tajny wspolpracownik PRLowskiej służby bezpieczeństwa Juzef Źyciński (pseudonim filozof) w ogóle nie powinny miec placow swojego imienia.
0
Jak można tak ignorować "zasłużoną" dla Polski i Polaków postać "filozofa"...
0
Czyli dla władz naszego miasta leń sepleniący szkodnik Polski pseudo prezydent ważniejszy jak Wielki filozof Arcybiskup Życiński ! Żenada
0
oczekuję uchwały rady miasta że wszystkie place ulice i schodki muszą się nazywać - bomba próżniowa, smoleńskiego mordu, arcycymbała sepluły prezydenta, kaczyńskiego, najwyższego z wszystkich kaczora ! nie mylić z donaldem pożądnym
0
oczekuję uchwały rady miasta że wszystkie place ulice i schodki muszą się nazywać - bomba próżniowa, smoleńskiego mordu, arcycymbała sepluły prezydenta, kaczyńskiego, najwyższego z wszystkich kaczora ! nie mylić z donaldem pożądnym
0
Żydziński na pewno by się nie zmartwił.
0
On miał wieksze zmartwienia.Jako biskup musiał ukrywać po parafiach homoseksualistów w sutannach po aferach obyczajowych.Pozdrowienia dla wszystkich zgwałconych starych i młodych w diecezji lubelskiej.
0
Skandalem jest to, że nazwisko arcybiskupa Życińskiego skojarzono z małpim gaikiem, wydeptanym i wiecznie zaśmieconym, pomiędzy parkanem wiecznej budowy a hotelem. Teraz ma jeszcze się skurczyć bo rośnie Plac Teatralny. Czy nie lepiej dać sobie spokój i wieszać w tym wstydliwym miejscu tabliczki z nazwiskiem arcybiskupa i filozofa, który jak by nie było był wybitną postacią lubelskiego Kościoła i wielkim kanclerzem pobliskiego KUL-u. LUBLINIE - może tak dla przyzwoitości warto byłoby znaleźć godniejsze miejsce dla tego PATRONA!? n adrodze
0
Mam tylko jedno pytanie, jak duży parking przewidziano dla tego budynku?
0
Zielony zagajnik między Al. Racławickimi i ul. Radziszewskiego to od zawsze tzw. Małpi Gaj...
0
Zgadzam sie z przedpisaczem. Dla rodowitych lublinian to miejsce było od zawsze Małpim Gajem. Wyszło na to, że będzie to Małpi Gaj im. Życińskiego. Nie moje malpy, nie mój cyrk. 
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: