Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Przeszukali mieszkanie kardiologa z Lublina. Znaleźli „arsenał” broni

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 3 października 2016 r. o 19:07 Powrót do artykułu
Panie Minister, a u mnie w domu jest wazon zrobiony z łuski (chyba od katiuszy), jeszcze mój dziadek go przywiózł z pod Wrocławia zaraz po wojnie, kilka łusek od Kałasznikowa, a i parę naboi by się znalazło. czy mam się bać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to nie "arsenał" tylko zwykła graciarnia. jeśli docent w. ma żonę, powinna ten złom wy***ić z piwnicy i nakupić skorup udających antyki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A teraz Zbycho Ziobro wymusi na nim wszystko co będzie chciał. Takie to już życie w stalinowsko-kaczystowskiej Polsce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
370000 zl za opinie? "Rzekome " zawyzenie? A kiedy byloby "rzeczywiste" zawyzenie? Gdyby wzial 37 milionow?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie lubi ten ziobro kardiologów, oj nie lubi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, za posiadanie amunicji bez pozwolenia jest do 8 lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego słowo arsenał jest w cudzysłowie ? Prawdopodobnie dlatego, że w policyjnym żargonie, podobnie jak "jednostka", znaczy ono co innego niż w rzeczywistości. Szacun dla "pismaka".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niejedno muzeum może pozazdrościć takich eksponatów broni palnej. Ciekawe jak wszedł w jej poosiadanie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Niejedno muzeum może pozazdrościć takich eksponatów broni palnej. Ciekawe jak wszedł w jej poosiadanie?
Tak samo, jak Tyw posiadanie rozumu. Na kursach wieczorowych i konferencjach prasowych Ziobra
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
370000 to całkowity koszt opinii wystawionej przez 23 profesorów z różnych uniwersytetów Jeżeli nie zostanie udowodnione "wyłudzenie" to koszt prawdopodobnie poniesie skarżący czyli rodzina Ziobrów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lekarz, który prywatnie zadarł z prokuratorem generalnym. Jak myślicie, kto będzie górą??? Już żal mi faceta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie zaraz znajdą trotyl i udowodnią mu że miał związki z katastrofą smoleńską. Kolekcjoner i tyle.To drogie hobby a jako lekarza było go stać .Znam byłych wojskowych którzy mają ciekawsze kolekcje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lekarz, który prywatnie zadarł z prokuratorem generalnym. Jak myślicie, kto będzie górą??? Już żal mi faceta. O ile ten prokurator znowu nie zadrze z kimś ważniejszym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maksymalna stawka za godzinę pracy biegłego z tytułem profesora wynosi okolo 65-70zl. Czyli opinia za 370000zl była pisana przez ok 6 tysięcy godzin. Przecież nikt w to nie wierzy! Zgadzam się z redaktorem Sławomirem Jarzebowskim z SE, że trzeba bezwzględnie rozbić lobby profesorsko-ordynatorskie, które wykańcza od dziesiątek lat polską opiekę medyczną! Dobrzy lekarze nie mogą się przebić przez układy rodzinno-towarzyskie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Po co lekarzowi PEPESZA?
A po ci mózg ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a te 370 tys - to za opinię.owszem.tylko taka kwota została podzielona NA WIELU OPINIODAWCÓW.szkoda, że to nie zostało nadmienione :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gołym okiem widać,że kolekcjoner i fascynat militariów z okresu 2 wojny. Dzięki takim ludziom te wspaniałe eksponaty nie gniją w ziemi !!!!!!!1 Oszołomy go skarzą i dostanie "Zawiasy".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie kija a pies do ubicia zawsze sie znajdzie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boże widzisz i nie grzmisz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"przywraca się życie" - to cudowny szpital jest w Lublinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...