Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Pewnie Żuczek dostał dobrze w łapkę ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie prościej zrobić jedną miejską komunalną spółkę, która odpowiadałaby za wywóz śmieci i innych nieczystości? Nie jestem prawnikiem, ale uważam, że  byłoby to najlepsze wyjście,nie rodziło by pokus i podejrzeń o korupcję, nie  byłoby zamieszania z przetargami a ludzie by wiedzieli co i jak będzie jutro. Wpuszczanie na rynek prywatnych spółek, zwłaszcza tych zewnętrznych jak ta z Kraśnika nie jest według mnie najlepszym rozwiązaniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krasnicka firma to bandycka firma u nich liczy się tylko kasa a nie wywóz śmieci.Straszą ludzi a sami nie wykonuja swojej roboty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty kretynie jak nic nie masz pojęcia o tej firmie to lepiej sie nie wypowiadaj na jej temat matole
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie macie pojęcia o co pocochodzi to poco sie udzielacie wogóle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie Żuczek dostał dobrze w łapkę ;)
Na Twoim miejscu byłbym ostrożny z sugerowaniem takiego zarzutu, bo nie masz o tym bladego pojęcia.Diabeł tkwi w szczegółach, a te szczegóły to SIWZ i tylko osoba znajaca branżę może to ocenić, byłem związany z tą branżą przez kilka lat i wiem o czym pisze, a przetargi na odpady w Polsce śledzę od samego początku. Lublin nie jest tu wyjątkiem, chociaż uważam, że tu występuje największa patologia, której początek zaczyna się od pierwszego przetargu w Lublinie. Wtedy został podzielony tort w Lublinie pomiędzy dwie firmy, a ich pozycja umocniona zapisami SIWZ, który powstał w tamtym okresie (2013 r.) i od tamtego czasu nie uległ zmianie w zasadniczych kwestiach. Pana Żuka wtedy nie było natomiast przy opracowywniu warunków przetargu brali udział urzędnicy z wydziału OŚ, którzy mają największą wiedzę w tym temacie i doskonale wiedzą jak zapisami w SIWZ ograniczyć konkurencję i zabezpieczyć interesy panującego monopolu dwóch firm. Myślę, że Ci kluczowi urzędnicy z wydziału OŚ pozostali i to oni bronią interesów swoich "chlebodawców" i mydlą oczy Prezydentowi Żukowi, który jest bezradny żeby coś zmienić mając kretów.Warto przeanalizować przetargi w Lublinie od samego początku i szybko można sobie wyrobić opinię na ten temat.To za Prezydenta Żuka w ostatnim przetargu nastąpiła próba rozbicia monopolu, gdzie został wprowadzony zapis w SIWZ z ograniczeniem startowania do trzech sektorów, ale niestety główne zapisy ograniczające konkurencję i broniące monopolu pozostały....no i napewno pozostały krety które doskonale wiedzą o co chodzi. Do tego jeszcze dochodzi cały system gospodarki odpadami na terenie Lublina, który od początku nic się nie zmienił i  jest ustawiony pod obecny monopol, za który również odpowiadają krety. Nie dziwi mnie zaskarżenie SIWZ do KIO i jestem przekonany, że ta firma z Kraśnika ma rację i wie, o co im chodzi bo są fachowcami w swojej branży. Nie ryzykowali by wyłożenia nie małej kasy na rozprawę w KIO. Dziwne w tym wszystkim jest tylko to, że ten cały układ trwa tak długu, wszyscy maja się dobrze i że nikt się tym bardziej nie zainteresował...Za to wszystko płacą mieszkańcy Lublina...Będę kibicował Panu Prezydentowi, że coś z tym zrobi i firmom, które rozbiją ten istniejacy monopol....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...