Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Przez 500 plus brakuje chętnych do prac sezonowych. "Sytuację ratują Ukraińcy"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 20 czerwca 2016 r. o 07:07 Powrót do artykułu
No i dobrze! dość wykorzystywania biedy ludzi i płacenie 5zł za ciężką pracę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To niech płacą i szanują pracowników!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zrób sobie hu..u pare dzieciaków i też będziesz bral kasę ale pewnie z twoją aparycja i wygladem to co najwyżej możesz sobie rękę pomachac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Tak jest w bogatych społecznościach, brawo rząd PIS. Zgadzam się z tą opinią ! Drmowy niewqolnik polski się skończył dzięki programowi. Nikt w przeszłości po '89 -tym roku nie pomyślał o przyszłych pokoleniach ,dlatego wypełnia się rozsądek ...A niemal wszystkie tzw.partie zniknęły z powiwerzchni ziemi, a inne poza PiS-em znikną niebawem ...!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobra zmiana zniszczy gospodarkę którą z takim mozołem budowaliśmy przez 25 lat, ale co tam, winę zawsze można zrzucić na unię, opozycję lub na stonkę którą zrzucą amerykanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LUDZIE! TRZYMAJCIE MNIE BO NIE WYTRZYMAM! Bauer w Niemczech ile płaci Polakom za zbieranie truskawek? Czym się rożni polski pracownik w Polsce, od tego pracującego w Niemczech, czy Holandii. Kto i w jakim celu pisze takie antyspołeczne artykuły? Truskawki to praca SEZONOWA, bardziej dla studentów żeby dorobić, a nie stałe zajęcie dla matki czy ojca!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"sytuację ratują Ukraińcy" - Czyją sytuacje? Przetwórców czy producentów, a może pośredników? Kto i jak ustala ceny produktów sezonowych? Ceny paliw w UE są na podobnym poziomie. Dlaczego płace w Niemczech, Francji i Polsce mają się różnic? Bo SOROS, BALCEROWICZ i michnik tak powiedzieli? Takiego....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chamem
666 napisał:
no i macie pisdzielce swój elektorat. Chamy wezmą 500 zł na każdego bachora i w doooopie mają pracę. Socjal zapewni im żarcie, mieszkanie, ubrania i ksiązki do szkoły. Kurffffa za moje podatki!!!!
Chamem jest osoba wypisująca takie komentarze jak powyższy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za truskawkę płacą 1zł za kilogram bądź 2,5zł za łubiankę. Więc nie dziwi mnie to że niema chętnych. Gdyby cena truskawki była większa . Ale jak ktoś chce zarobić to zarobi. Sama jeżdżę na truskawkę i dniówka wychodzi mi od100do150zl. Wiec chyba nie jest tak źle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zbiór truskawek przypada w okresie sesji egzaminacyjnej na uczelniach o jakich studentach mówisz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
2,5 za łubiankę to już ktoś leci i pedzi do pracy za 20 zł dziennie. Jaka płaca taka praca :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Warszawę też odbudowywałeś ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Dobra zmiana zniszczy gospodarkę którą z takim mozołem budowaliśmy przez 25 lat, ale co tam, winę zawsze można zrzucić na unię, opozycję lub na stonkę którą zrzucą amerykanie.
Warszawę też odbudowywałeś ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE OPLACA   WIEM PO SWOIM DZIECKU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przez 500+ brakuje chętnych do niewolniczej pracy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy wyjeżdżają za granice bo tam więcej zarobią wiem to po swoich znajomych, którzy wolą Niemcy od pracy dla polaka bo tam zarobią. A tutaj wyzysk, i mało płacą a za łubiankę to trzeba im zapłacić sporo więcej. Tak bo to winna 500+
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"I tylko darmowego mi daj". Lenie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wal się pisdziora i katolibie. Nazruciacie nam wiarę w jezuska i sroleńsk. Won pisdzielce z Polski!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepiej być niewolnikiem i robic za 1150zl. Moze jak zdołam cos odłożyć, to za 5 000 tys lat kupie w końcu własne mieszkanie ?!?! Pasożyty zwani władcami tego świata zrobili z nas niewolników. Niedługo zacznie się obrót bezgotówkowy, czipowanie i rząd światowy. Nie dajcie wycofać gotówki z obiegu! Nie dajcie sie czipować!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komuś z bauerów marzy się bydlęcy wagon pełny darmowej siły roboczej? "Praca czyni wolnym"?! Gdzie jest KODziarstwo, nie protestują przeciw nieludzkim warunkom zatrudniania?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...