Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To jeszcze nic! Ja umówiłem się na seks z 45 latką a przyszedł 60 letni dziadek- gay!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ormo wraca :(
0
Wyjaśnił, że dzień wcześniej na jednym z internetowych czatów zalogował się jako 13-letnia dziewczynka. Prosze sie przyjrzec tez temu zboczencowi co podaje sie za dziecko na portalu bo to też jest niemoralne, nienormalne.!
0
O przeczytałam komentarze, dobrze, drżyjcie zboki!
0
nie rozumiem dlaczego policja nie udostępnia zdjęć delikwenta, czego się boją? A może są zbyt leniwi żeby zrobić fotę
0
Gościa sąd uniewinni, bo nie złożył propozycji 13- niej dziewczynce, tylko jakiemuś zbokowi.
0
Gościa sąd uniewinni, bo nie złożył propozycji 13- niej dziewczynce, tylko jakiemuś zbokowi.
  Jak to zbokowi? To seks jest już zboczeniem?
0
ale idiota to mało jest starych dup co chcą się rżnąć dobrze mu tak
0
...a dlaczego nie dopisano, że zatrzymanym i (tylko) wylegitymowanym był ksiądz Bernard W. z pod świdnickiej parafii?
0
Za prowokację brawo, ale wykonanie dno. Jak postawią zarzut? Za to że myślał że to 13 latka. Za myślenie chyba się nie skazuje
0
Guest ....masz kryzys wieku starczego?
0
Guest ....masz kryzys wieku starczego?
Piszesz o sobie, bo wygląda na to, że sam sobie odpowiadasz...
0
Co za poj...ny spolecznosciowiec takie mendy powinno się karać. Idiota zalogowal się jako 13 latka. Jeden do sądu drugi do abramowic.
0
Może tego pedofila wtrącić do celi razem z tą babą co zaje..ała męża trzonkiem od szczotki. Czy nie byłoby to sprawiedliwe i odciążyłoby cały wymiar ścigania,sądowy i więzienny ?
0
Może tego pedofila wtrącić do celi razem z tą babą co zaje..ała męża trzonkiem od szczotki. Czy nie byłoby to sprawiedliwe i odciążyłoby cały wymiar ścigania,sądowy i więzienny ?
Zamknąć ich wszystkich razem z Zuzanną M. i Kamilem N.  Przydałoby się też miejsce dla Mariusza T. Oj działoby się, działo...
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: