Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Żadna to nowina, kobiety to urodzone manipulantki.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Dlaczego oni w cywilnych ubraniach na procesie? Nie powinni w pomarańczowych kaftanach występować z nogami skutymi łańcuchem?
0
Dlaczego oni w cywilnych ubraniach na procesie? Nie powinni w pomarańczowych kaftanach występować z nogami skutymi łańcuchem?
Co racja to racja. Moja stara też mą manipuluje. Zabrania mi pić wódki i piwa bo jej w domu śmierdzi alkoholem.  Nie mogę jeździć na ryby, wszędzie muszę z nią chodzić,zero wolności .  Wiecznie jej pieniędzy mało. Boże po co ja się żeniłem ???????  
0
taka sobie zwykła cipa,a tak mu dupą wodę z mózgu zrobiła
0
Co racja to racja. Moja stara też mą manipuluje. Zabrania mi pić wódki i piwa bo jej w domu śmierdzi alkoholem.  Nie mogę jeździć na ryby, wszędzie muszę z nią chodzić,zero wolności .  Wiecznie jej pieniędzy mało. Boże po co ja się żeniłem ???????  
Czy przed ślubem też Tobą manipulowała? Jeśli tak, to cierp ciało boś chciało, jeśli nie, to istnieją rozwody. Tyle w temacie.
0
Matkę tej tragicznej patologii sąd powinnien zobligować do utrzymywania jej w więzieniu, skoro nie potrafiła wychować na przyzwoitego człowieka!
0
Tjaaa bxiedaczek dal sie zmanipulowac. On jest gorszy jak ta cala zuzka .objerzyjcue video i jego usmieszek w 3:40 jak jego kolega mowi ze zuza wplywa mu na psychike ,kolega parska smiechem a on sie usmiecha.
0
ale zwyrodniała podła suka
0
Szkoda chłopaka. Lepiej dla niego byłoby już nie żyć.
0
POWIEM KROTKO TAKA JEST DZISIEJSZA MLODZIEZ
0
Hitler tez hitlerowcom wpływał na psychikę.
0
toksyczna osoba manipulantka,dobrze mu ....( intymne ) i przestał racjonalnie myśleć nie jeden niszczy sobie życie przez nie udane związki
0
Do pieca
0
To nie jest mężczyzna, to nie jest człowiek, zmanipulowany biedaczek - podcina gardło i wbija nóż w plecy, niewiniątko! współczujcie mu!
0
Jak zamordowali to powinna być kara śmierci była by adekwatna do czynu.może ktoś inny by wiedział co za takie czyny grozi.rolnik
0
Rozwiedź się.
0
Patrząc na zuzię to chyba dobrze karmią na południowej ?!
0
A ja bym się z Tą Zuzanną ożenił .....ona jest piękna. Zakochałem się :wub:  :wub:  :wub: W gruncie rzeczy to dobra dziewczyna.
0
Zmanipulowala go buahahaha...serio w to wierzycie? Mogla odciac go od xnajomych, wagarowali....ale gardlo podzynal matce sam biedak, wiec nie gada ze go zmanipulowala. Na moije to on jest gorszy jak ta zuza, taka cicha woda.
0
Nie ma co komentowac,jak tak mozna przez taka swolocz zamordowac swoich rodzicow.Psychika ma to do tego,ze nie wytrzyma i znajdzie sposob lub inni mu pomoga opuscic cele malutkim okienkiem z zelazna krata.Bedzie za to co zrobil.
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: