Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Matkę tej tragicznej patologii sąd powinnien zobligować do utrzymywania jej w więzieniu, skoro nie potrafiła wychować na przyzwoitego człowieka!
Jestem za!Mamuśka nie interesowała się potworem co go urodziła!Potem też miała curunię w du***.Powinien komornik jej ściągać z poborów za żarcie w więzieniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patrzcienw 3:40 gdy kolega zeznaje ze wplywala na jego psychike kazdy to wie u kamilka widac lekki usmieszek...i dalej wierzycie w brednie , ze zuzka taka zla. , wplywala na biedaka? On taka cicha woda, gorszy niz ona.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Eeee tam jest coś wycięte także nie wiadomo czemu on się uśmiecha.Już nie szukaj dziury w całym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Miał sporo znajomych, kolorowe markowe ubrania, bardzo dobry telefon. Chciał być prawnikiem, potem planował studia w łódzkiej filmówce." Wzruszające. Teraz wszystko na Zuzannę. Mam nadzieję, że oliwa będzie sprawiedliwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Matkę tej tragicznej patologii sąd powinnien zobligować do utrzymywania jej w więzieniu, skoro nie potrafiła wychować na przyzwoitego człowieka!
  Myślę, że raczej powinna do tego zobligować jej ojca. To brak ojca skaleczył jej psychikę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Patrzcienw 3:40 gdy kolega zeznaje ze wplywala na jego psychike kazdy to wie u kamilka widac lekki usmieszek...i dalej wierzycie w brednie , ze zuzka taka zla. , wplywala na biedaka? On taka cicha woda, gorszy niz ona. " dokładnie tak, to on wbil nóż w plecy ojca gdy ten choć ciężko ranny, prawie sie uratował, wtrącił Zuxce nóz, potem to synalek biegł za matką i zadawał jej ciosy w plecy , to on poderżnął 2 razy matce gradlo. Kamil to bestia , która trafiła na swego i mogła sie wyzyć. Oboje dożywocie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda chłopaka. Lepiej dla niego byłoby już nie żyć.
żartujesz??? szkoda bestialskiego mordercy??? Niech zyje i cierpi. W więzieniu ostro zajmą sie mordercą matki, takim nie przepuszczaja!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Patrzcienw 3:40 gdy kolega zeznaje ze wplywala na jego psychike kazdy to wie u kamilka widac lekki usmieszek...i dalej wierzycie w brednie , ze zuzka taka zla. , wplywala na biedaka? On taka cicha woda, gorszy niz ona. " dokładnie tak, to on wbil nóż w plecy ojca gdy ten choć ciężko ranny, prawie sie uratował, wtrącił Zuxce nóz, potem to synalek biegł za matką i zadawał jej ciosy w plecy , to on poderżnął 2 razy matce gradlo. Kamil to bestia , która trafiła na swego i mogła sie wyzyć. Oboje dożywocie.
    dokładnie tak! To on wbił nóż w lecy ojca , gdy ten, choć ciężko ranny, wytrącił noż Zuźce, to on gonił swoją matke i uderzal ją nożem w plecy a potem 2 razy podciął gardło! To bestia, która trafila na swego. Oboje powinni dostać dożywocie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę, że raczej powinna do tego zobligować jej ojca. To brak ojca skaleczył jej psychikę.
 Bzdury piszesz! Mase ludzi pochodzi z rozwiedzionych małzeństw i nich z nich nie jest psychopatycznymi mordercami!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tam w Białej Podlaskiej wszyscy się chyba boją tej zuzki i kamila, począwszy od tchórza sąsiada a skończywszy na kolesiach, których zeznania krążą. Nikt nie nazywa tej zdziry po imieniu, a kamilek gra rolę ofiary. Zaplanował i zakatował własnoręcznie własnych rodziców (jedyne ich dziecko, największa ich miłość) a wszyscy twierdzą, że jest nie katem a ofiarą zuzki. Ludzie, ogarnijcie się. Może to zuzka jest jego ofiarą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tam w Białej Podlaskiej wszyscy się chyba boją tej zuzki i kamila, począwszy od tchórza sąsiada a skończywszy na kolesiach, których zeznania krążą. Nikt nie nazywa tej zdziry po imieniu, a kamilek gra rolę ofiary. Zaplanował i zakatował własnoręcznie własnych rodziców (jedyne ich dziecko, największa ich miłość) a wszyscy twierdzą, że jest nie katem a ofiarą zuzki. Ludzie, ogarnijcie się. Może to zuzka jest jego ofiarą?
Też mam takie przypuszczenia, że on mógł być manipulatorem w tej relacji (mógł wykorzystać syt. Zuzy), a teraz próbuje wejść w rolę pokrzywdzonego. Linia obrony Kamila nie jest dla mnie wiarygodna, wszyscy świadkowie -koledzy z klasy brzmią tak samo jak jedno stado. Niewiele potrafią potwierdzić, niewiele wiedzą, nie wiadomo na jakiej podstawie oskarżają o wszystko Zuzannę. Żaden z nich, jak zresztą sami przyznają nie mają pojęcia co było między Zuzanną a Kamilem, na czym się ta relacja opierała, ani nawet jak się zaczęła. Te zeznania świadków mnie nie przekonują, nic nie wnoszą. Kamil nie jest żadną jej ofiarą, wiedział co robi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...