Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jakbym slyszal i widzial poprzednie panteony na czesc bilbordowej promocji. Kolejny raz publiczne pieniadze wyrzucane sa w bloto. Za 170 tysiecy mozna zrobic w sieci nie sezonowa w 3-letnia promocje. Ide o zaklad, ze wszedzie tam gdzie POjawia sie te banery pozniej POjawia sie reklamy wyborcze - POdobnie zreszta bedzie na bilbordch. Skoro tu bywasz to znaczy, ze internetu uzywasz - to teraz pytanie za 170 tysiecy do Ciebie mam - jak czesto w banery klikasz, ze tak z radosci teraz fikasz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Esperal napisał:
Żenujące jak wyjazd lubelskich urzędasów do Londynu namawiających lubelaków do powrotu.
i Widać żeś nie z Lublina , tylko z Lubla, nie ma "lubelaków" nawet jak pisałeś ten komentarz podkreśliło ci błąd , są Lublinianie , wkurza mnie strasznie ta przywleczona spoza koziego grodu moda na "lubelaków" , jakiś pokraczny słowo-twór . A co do spotu dlaczego nie , fakt kłamliwy ani tu taniej ani czyściej i przyjemniej , seksistowski jak każdy ,mający przyciągać uwagę . w tym mieście przejaw reklamy , trzeba by zmiany śliniących się szefów marketingu a może zafundować im zajęcia z równouprawnienia. Problem nie tylko w przyciągnięciu studentów ale przede wszystkim w zatrzymaniu ich na miejscu po studiach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
VIP napisał:
cyt. ,,Jeden jest zadowolony, bo uczy się w Lublinie: na zajęcia dojeżdża rowerem, ma przyjazną atmosferę na uczelni i czas na rozwijanie pasji. '' Fakt, komunikacja w tym mieście kuleje, ścieżek rowerowych przy uczelniach jakoś nie widać, więc trzeba jeździć dziurawymi ulicami pośród samochodów i rozpadających się autobusów MKP i MPK. Rozwijać pasje, owszem, alkoholowe, bo miasto nie oferuje żadnych koncertów czy też imprez masowych. A po zajęciach można pojechać obwodnicą do aquaparku...
ale pierniczysz wieśniaku ..... w Lublinie jest festiwal za festiwalem, koncert gwiazdy jest średnio dwa razy w TYGODNIU !!!!!! a ty poprostu sprowadziłeś się tu ze swojej wiejskiej dziury i masz w gaciach mokro jak do gdańska, warszafffki czy wrocka przyjedzie deb*** 50-cent czy kretyni z innej hip-hopowej amerykańskiej grupy.... i ty takie ścierwo nazywasz koncertem????!!!!!! kretyn... w Lublinie dzieje się BARDZO DUŻO ostatnio i jak ktoś mówi inaczej to zwykłym ignorantem jest.... PS. w zasranej warszafffce nigdy nie będzie tak tanio jak w Lublinie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Studiuję w Lublinie i wszystkim polecam to miasto A spot fajny ps głosujcie na Lublin na http://www.yourwonder.com/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mzl napisał:
ale pierniczysz wieśniaku ..... w Lublinie jest festiwal za festiwalem, koncert gwiazdy jest średnio dwa razy w TYGODNIU !!!!!! a ty poprostu sprowadziłeś się tu ze swojej wiejskiej dziury i masz w gaciach mokro jak do gdańska, warszafffki czy wrocka przyjedzie deb*** 50-cent czy kretyni z innej hip-hopowej amerykańskiej grupy.... i ty takie ścierwo nazywasz koncertem????!!!!!! kretyn... w Lublinie dzieje się BARDZO DUŻO ostatnio i jak ktoś mówi inaczej to zwykłym ignorantem jest.... PS. w zasranej warszafffce nigdy nie będzie tak tanio jak w Lublinie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Masz troche racji, jestem wieśniakiem, bo się urodziłem w Lublinie i mieszkałem w tym pięknym mieście do ukończenia studiów. Niestety miasto nie oferuje nic, co by sprawiało że miałbym dalej mieszkać w mej rodzinnej wsi (skoro piszesz że jestem wieśniakiem). I nie bardzo rozumiem twoje kompleksy co do innych miast, moze dla tego że znasz je tylko ze zdjeć z internetu ?? I jakies argumenty prosze co się ostatnią dzieje takiego w Lublinie ciekawego, bo jakoś nic nie widziałem.... żadnych reklam koncertów itp...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgadzam się z VIPem studiuje się fajnie, ale perspektyw na prace w Lublinie niema żadnych, pozatym gdyby nie studenci Lublin byłby kompletą dziura, ludzie nie mieliby na czy zarobić...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Produkowanie takich filmików świadczy o prymitywiźmie władz jak równie pseudo naukawców w lubelskich uczelniach. Miasto wiedzy i uczelnia powinna przyciągać studentów nie zaliczaniem za (....... ... ....) ale wysoką specjalistyczną wiedzą przekazywaną studentom. Uczeni lubelscy są powielaczami opracowań w innych ośrodkach lub państwach. Główne zajęcie wiekszości to dodatowa praca w prywatnych szkółkach rozsianych dookoła Lublina i w Lublinie. Lubelskie uczelnie są zapóźnione conajmiej o 10 lat w stosunku do innych w Europie i conajmniej 5 lat w stosunku do innych w Polsce. Studentów traktuje się jako zło konieczne przeszkadzającyh w pracy i dodatkowych zarobkach. Panuje wszędzie nepotyzm i kolesiostwo a studenci to widzą, co się zniszczyło to filmikami naprawić nie mozna. POdziękujmy premierowi Buzkowi za reforme szkolnictwa który wprowadzająć ja wraz z AWS diokonało sabotażu na polskiej młodziezy bo reforma jest do ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobra komunikacja miejska w Lublinie? Spróbujcie wmówić to studentowi który zachrzania na 8 rano na zajęcia. Jadąc 31 na uczelnie aż strach podskoczyć bo można już nie wrócić na ziemię (tłok w MPKach)....że o czekaniu 30 min. w korkach już nie wspomnę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja uwazam ze reklama jest swietna, profesjonalna, z poczuciem humoru i na marginesie polecam studiowanie w lbn, kiedys sam narzekalem o mieszkalem w lbn od urodzenia i 3 lata studiowalem ale dopiero jak wyjechalem do wawy na magisterke przekonalem sie ze nic nie zastapi lublina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobra robota, jak ktos krytykuje niech zobaczy reklame z zeszlego roku...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgadzam sie ta z tamtego roku byla beznadziejna. ta o niebo lepsza... a wszyscy co krytykuja niech sami rzuca jakis lepszy pomysl na realizacje tematu... no prosze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
super! bardzo mi sie podoba! ciekawe porownianie i nie piszcie ze wyssane z palca bo tak wlasnie jest, lublin to fajne miasto, uczelnie tez sa ok, wszedzie blisko, i nie ma tej rywalizacji i podstawiania sasiadowi nogi, jak slusznie zostalo zauwazone w reklamie gratuluje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w lublinie drogo??? smieszne... drogo to jest wlasnie w wawie, lodzi, ponaniu czy wroclawiu jeszcze trzeba stac w korkach zeby gdziekolwiek dojechac... latwo krytykowac jak sie siedzi tylkow lublinie alejak sie pomieszka gdzie indziej to ciagnie z powrotem do lublina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
VIP napisał:
Masz troche racji, jestem wieśniakiem, bo się urodziłem w Lublinie i mieszkałem w tym pięknym mieście do ukończenia studiów. Niestety miasto nie oferuje nic, co by sprawiało że miałbym dalej mieszkać w mej rodzinnej wsi (skoro piszesz że jestem wieśniakiem). I nie bardzo rozumiem twoje kompleksy co do innych miast, moze dla tego że znasz je tylko ze zdjeć z internetu ?? I jakies argumenty prosze co się ostatnią dzieje takiego w Lublinie ciekawego, bo jakoś nic nie widziałem.... żadnych reklam koncertów itp...
Bo cie tu nie ma wieśniaku, cieniasie i tchórzu. Pucuj sobie dalej buty warszaffucków. Powodzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
VIP napisał:
Masz troche racji, jestem wieśniakiem, bo się urodziłem w Lublinie i mieszkałem w tym pięknym mieście do ukończenia studiów. Niestety miasto nie oferuje nic, co by sprawiało że miałbym dalej mieszkać w mej rodzinnej wsi (skoro piszesz że jestem wieśniakiem). I nie bardzo rozumiem twoje kompleksy co do innych miast, moze dla tego że znasz je tylko ze zdjeć z internetu ?? I jakies argumenty prosze co się ostatnią dzieje takiego w Lublinie ciekawego, bo jakoś nic nie widziałem.... żadnych reklam koncertów itp...
wejdź choć raz na stronę Lublin Europejska Stolica Kultury 2016 , a dopiero później mądrkuj .... ignorant jesteś i tyle... a w warszaffce mieszkałem 2 miesiące i uciekłęm z wwa szybko, choć superrrr zarabiałem, bo uważam, że jak ktoś jest mądry to i w we Włodawie będzie mial dobre zarobki ! W Lublinie zarabiam lepiej niż w Warszawie i moja żona też.... więc Ty koleś albo za głupi jesteś, albo ciamajda kompletna i malkontent wieczny.... narka, leć do warszafffki lizać im tyłeczki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mzl napisał:
wejdź choć raz na stronę Lublin Europejska Stolica Kultury 2016 , a dopiero później mądrkuj .... ignorant jesteś i tyle... a w warszaffce mieszkałem 2 miesiące i uciekłęm z wwa szybko, choć superrrr zarabiałem, bo uważam, że jak ktoś jest mądry to i w we Włodawie będzie mial dobre zarobki ! W Lublinie zarabiam lepiej niż w Warszawie i moja żona też.... więc Ty koleś albo za głupi jesteś, albo ciamajda kompletna i malkontent wieczny.... narka, leć do warszafffki lizać im tyłeczki
Oto stan imprez na dzień 18.04.2009: Dzisiaj w Lublinie 15:00 Spotkanie z Michałem Zabłockim 16:00 Film "Spiskowcy rozkoszy" 16:00 Film "Eden'' 17:00 Urodziny Sztukmistrza z Lublina 18:00 Spektakl "Księżniczka Czardasza" 18:00 RGG Trio 18:00 "Kolacja na cztery ręce" 18:00 Gala wręczenia statuetek "Złote Mrówkojady 2009" 19:00 Spektakl "Sarmacja" 20:00 Tomasz Stańko Nordic Quintet 20:00 Koncert zespołu Natural Born Chillers 20:30 Koncert zespołu "Lubliner Klezmorim" 21:00 Koncert Łukasza Jemioły 22:30 Yazzbot Mazut Wystawa "Podwodny świat" Wystawa Tomasza Gąsiora Wystawa malarstwa Anny Waszczuk Wystawa grafik Weroniki Biszczak Wystawa Piotra Perczyńskiego Ekspozycja "Józef Łobodowski. W 100. rocznicę urodzin" Wystawa prac 14 Konkursu Plastycznego „Mój Świat” - „Lublin w kalejdoskopie czasu” Wystawa Dariusza Golika w nowej Galerii "Fot-Press" Wystawa rysunków „I ta sztuka była rzeczą samą w sobie..." Wystawa Kamila Stańczaka "Peryferie" Wystawa fotografii Mariusza Wideryńskiego Wystawa prac dzieci z kółka plastycznego Domu Kultury LSM Wystawa Piotra Sakowskiego Wystawa Tadeusza Dominika Wystawa malarstwa Haliny Omiotek oraz grafik i ekslibrisów Ilony Filip Wystawa malarstwa Katarzyny Rymarz Wystawa Zbigniewa Dłubaka, Krajobraz peryferyjny / Peripheral landscape Wystawa "Rozważania rysunkowe" Wystawa Projektów Kostiumologicznych i Scenograficznych Teatru Muzycznego nie liczę imprez klubowych - ok. 20 + koncertów POPOWYCH... i co malkontenci????!!!!!!!! Lublin jest super, ale tylko dla inteligentnych, bo dla frajerów z ambicjami warszawsko-wrocławsko-krakowskimi liczy się tylko KASA i nic więcej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ok co do rozrywek, macie racje troche tego jest, tylko czy ktoś z was na coś z tego pójdzie ?? Inan sprawa jest to ze ja w Lublinie pracować za nieosiągalne dla wielu ludzi z wyższym wykształceniem 2 tyś zł pracować nie będe. Niestety pracodawcy w Lublinie oferowali mi tylko tyle. Po przeprowadzce do Poznania, też mi proponowali 2 tyś, tyle że w euro. Owszem, Lublin jest fajnym miastem, ale nieoszukujmy sie do czasów ukonczenia studiów. Potem albo market, albo praca w niewoli z wyzyskiem do upadłego za równie marne grosze. A niektórzy swoimi pieknymi wpisami pokazuja dla czego warto uciekac z tego fajnego, acz zaściankowego miasta. Sorki, ja pracuje żeby godnie żyć, a nie żyje żeby pracować i modlić sie aby przeżyć do 1-go.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem czego tak atakujecie Warszawę?;> Macie jakieś kompleksy? ja rozumiem, że Wasi znajomi którzy wyjechali do Warszawy rok czy dwa nagle stali się Warszawiakami od 7 pokoleń nie chce generalizować ale można poznać tam zarówno wartościowych ludzi jak i buraczków dla których liczy się tylko MIEĆ a o być zapominają. Piszecie, że jesteście w Lublinie to zróbcie coś dla Lublina a nie wyzywacie ludzi z Warszawy?;> W Polskich miastach jest jeszcze wiele do zrobienia:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale z tą pracą dla przyjemności w reklamówce to niezłe przegięcie czy będą tacy, którzy się dadzą na to nabrać? Reklama jakby adresowana do naiwniaków, a nie do ludzi myślących, czyli wartościowej części społeczeństwa. Chyba że chodzi tylko o to, aby przyciągnąć ludzi o małych horyzontach, ale z kasą. Wtedy trafiony pomysł reklamowy, wiec uczelnie lubelskie już określiły za ile się sprzedają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko nie pokazali Palikota i że niektórzy studenci przepadają bez śladu.Tak poważnie to bez sensu bo każdy zanim dostanie sie na studia to mocno kalkuluje co i gdzie bardziej sie opłaca studiować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...