Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Przyjdź na Targi Staroci w Lublinie (zdjęcia)

Utworzony przez :(, 26 sierpnia 2012 o 19:37 Powrót do artykułu
Coraz większa bieda na naszych targach, bez porównania z innymi miastami. Bardzo mały wybór, ceny z kosmosu. Coś co jest stare nie zawsze jest warte miliony, chociaż niektórym nadal tak się wydaje. Jesteśmy niestety kolekcjonerska prowincją.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Kolego, jedź na zachód, tam to dopiero jest "mały wybór" i ceny z kosmosu. Ja na targ do Lublina się wybieram. nie wiem, czy znajde coś sensownego, ale sprawdzic nie zaszkodzi :-)
0
Byłem, kupiłem kryształową karafkę na wino. Niektórym sprzedawcom to się we łbach chyba poprzewracało, płyty winylowe po 40-50 zł, kompakty po 30 zł (drożej niż na allegro). Wypatrzyłem jeden fajny zegarek czeskiej firmy JVD, ale 400 zł za niego to o połowę za drogo.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: