Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ALE JAKA KARNA, CHŁOPCZYK JECHAŁ W FOTELIKU!!K...PRZYKŁAD IDZIE Z GÓRY, OD NASZYCH TFU VIPów, KLECHY JEŻDŻĄ PO PIJAKU, SAMORZĄDOWCY, PRAWNICY,SĘDZIOWIE,ICH SIE NIKT NIE CZEPIA, BO MAJĄ KASĘ, KOLESIÓW I OLEWAJĄCY STOSUNEK DO PRAWA, K....POLSKA PAŃSTWO "PRAWA"!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ALE JAKA KARNA, CHŁOPCZYK JECHAŁ W FOTELIKU!!K...PRZYKŁAD IDZIE Z GÓRY, OD NASZYCH TFU VIPów, KLECHY JEŻDŻĄ PO PIJAKU, SAMORZĄDOWCY, PRAWNICY,SĘDZIOWIE,ICH SIE NIKT NIE CZEPIA, BO MAJĄ KASĘ, KOLESIÓW I OLEWAJĄCY STOSUNEK DO PRAWA, K....POLSKA PAŃSTWO "PRAWA"!!
kto cię zrobił? - pijak??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe kto tej pani wydał dziecko z przedszkola skoro miała 3 promile, a dziecko było w samochodzie i zapięte w foteliku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zatrudnij się kolego w Policji i będziesz ich łapał...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ALE JAKA KARNA, CHŁOPCZYK JECHAŁ W FOTELIKU!!K...PRZYKŁAD IDZIE Z GÓRY, OD NASZYCH TFU VIPów, KLECHY JEŻDŻĄ PO PIJAKU, SAMORZĄDOWCY, PRAWNICY,SĘDZIOWIE,ICH SIE NIKT NIE CZEPIA, BO MAJĄ KASĘ, KOLESIÓW I OLEWAJĄCY STOSUNEK DO PRAWA, K....POLSKA PAŃSTWO "PRAWA"!!
  Pisałem ci już baranie, że po pijanemu się samochodu nie prowadzi i żebyś nie chlał tyle bo ci szare komórki w mózgownicy zanikają. A zabij kogoś będąc pod wpływem to zobaczymy czy też bedziesz zrzucał na wszystkich winę czy pokorniutko poprosisz ten sąd zeby ci jak najmniej wymierzył?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisałem ci już baranie, że po pijanemu się samochodu nie prowadzi i żebyś nie chlał tyle bo ci szare komórki w mózgownicy zanikają. A zabij kogoś będąc pod wpływem to zobaczymy czy też bedziesz zrzucał na wszystkich winę czy pokorniutko poprosisz ten sąd zeby ci jak najmniej wymierzył?
Mogą mnie w chója pocałować,żadnej skruchy,jedynie na blat mogę im nasrać,komuchom i konfidentom zajeb anym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ładne bmw z tyłu ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to czemu Pani przedszkolanka pozwoliła zabrać dziecko??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ALE JAKA KARNA, CHŁOPCZYK JECHAŁ W FOTELIKU!!K...PRZYKŁAD IDZIE Z GÓRY, OD NASZYCH TFU VIPów, KLECHY JEŻDŻĄ PO PIJAKU, SAMORZĄDOWCY, PRAWNICY,SĘDZIOWIE,ICH SIE NIKT NIE CZEPIA, BO MAJĄ KASĘ, KOLESIÓW I OLEWAJĄCY STOSUNEK DO PRAWA, K....POLSKA PAŃSTWO "PRAWA"!!
Jak ktoś robi źle to nie znaczy że tak powinno się robić, jak trzeba być głupim żeby tego nie rozumieć?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...