Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Przyjechali się zabawić. Bili, kogo popadło

Utworzony przez Michał, 15 maja 2013 r. o 20:27 Powrót do artykułu
A gdzie monitoring. Przy sprawnej organizacji i monitoringu, na miejscu powinien być patrol policji po 5 minutach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Monitoring jest,tylko PAŁY mają powiązane jaja,jak zawsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe kto to taki hojrak z Motycza? Wiecie? To piszcie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
buractwo przyjechało zaszaleć...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ty od ilu pokoleń jesteś oderwany od pługa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Usiłowanie rozboju - do 12 lat. Kradzież chleba ze spożywczego - do 12 lat. Pijana matka rodzi dziecko które ma 4 promile - do 5 lat. Zabójstwo - do 6 lat. Piękne mamy to nasze prawo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wieczorami jest więcej policjantów? sam byłem świadkiem awantury grupy dresów z ochroną, pełno ludzi w ogródkach, oni się leją na środku deptaka a policja może po 15 minutach przyjechała. O braku straży miejskiej nawet nie ma co wspominać bo to najbardziej chory i niepotrzebny twór jaki znam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wieśniaki przyjechali furmanką i zaczęli kozaków zgrywać he he he.A tak naprawdę to pewnie brud za paznokciami mieli i obornik za majtkami. He he he. Podobno te gównojady z chlewa zostali wyśmiani w lokalu przez dziewczyny i dlatego wpadli we wściekłość.Żadna dziewczyna nie chciała się do nich zbliżyć bo capiło od nich trzodą chlewna,oborą i stajnia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pastuchy wypuścili się z klepiska do miasta. Pewnie wsiury przyjechali starą zdezelowaną 15 letnią Beemką.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Awanturnicy mają od 22 do 35 lat. To mieszkańcy Garbowa i Motycza : bezrobotny, uczeń i magazynier. Czwarty pracuje dorywczo. We wtorek zameldowali się w hotelu Europa – jednym z najdroższych i najbardziej ekskluzywnych w Lublinie. Wieczorem ruszyli „w miasto”. Przez całą noc bawili się w klubach i lokalach w centrum" ... a kasa na najdroższy hotel to skąd ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To co się stało jest złe, bardzo złe. Ale wkurzają mnie wypowiedzi typu wieśniak, pastuch itd. Czy takich jak oni w mieście nie ma? Nie oceniajmy ludzi po miejscu zamieszkania, ale po tym jacy są. Wszędzie znajdziemy margines...co nie znaczy że wieś jest gorsza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Klara napisał:
To co się stało jest złe, bardzo złe. Ale wkurzają mnie wypowiedzi typu wieśniak, pastuch itd. Czy takich jak oni w mieście nie ma? Nie oceniajmy ludzi po miejscu zamieszkania, ale po tym jacy są. Wszędzie znajdziemy margines...co nie znaczy że wieś jest gorsza.
Mnie natomiast wkurzają takie kretyńskie wpisy jak twoje. Jak cię wkurzają komentarze to możesz ich nie czytać.Możesz przeczytać tylko artykuł.Komentarze są zawsze na dole. To chyba logiczne czy to jest dla ciebie za trudne do zrozumienia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie redaktorze jedno pytanko czy to był pastor czy to był ksiądz np. rzymsko-katolicki, czy może pop? Czy może jak dobry to np. pastor a jak jakiś podejrzany to ???? np. ksiądz rzymsko-katolicki? B o chyba się pogubiłem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiadomo Garbów-Cukrownia PANY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajera tam pewnie był
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KpG napisał:
Usiłowanie rozboju - do 12 lat. Kradzież chleba ze spożywczego - do 12 lat. Pijana matka rodzi dziecko które ma 4 promile - do 5 lat. Zabójstwo - do 6 lat. Piękne mamy to nasze prawo!
Zabójstwo 8-15, 25 albo dożywocie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Klara napisał:
To co się stało jest złe, bardzo złe. Ale wkurzają mnie wypowiedzi typu wieśniak, pastuch itd. Czy takich jak oni w mieście nie ma? Nie oceniajmy ludzi po miejscu zamieszkania, ale po tym jacy są. Wszędzie znajdziemy margines...co nie znaczy że wieś jest gorsza.
Po części.. masz rację - nawet też tak kiedyś myślałem tzn że nie powinno się oceniać ludzi przez pryzmat miejsca zamieszkania - ale.. jak już trochę poznasz świat i przystopujesz z "polityczną poprawnością" to zobaczysz, że jednak te rzeczone wieśniaki to w 90% właśnie takie zapijaczone gęby z wyrazem tejże nieskażonym myślą.. zobacz w jaki sposób autor artykułu ich opisał (pryzmat zawodu) "To mieszkańcy Garbowa i Motycza : bezrobotny, uczeń i magazynier. Czwarty pracuje dorywczo." przyjechali do "wielkiego miasta" i palma odbiła - frustracja narasta w takich wsiowych społecznościach gdzie nie ma nic (pracy, nawet widoku perspektyw dla niektórych - jak ktoś ma łeb na karku to wyjeżdza) i wieśki przyjechali ją rozładować do Lublina myśląc, że skopiują po swojemu vegas.. i przeżyją przygodę ( w ich mniemaniu noc w hotelu + pojscie do klubu to megaprzeżycie) - oderwą się od rzeczywistosci - złudne wrażenie.. tam powinien dawno wjechać psycholog, doradca zawodowy i kilku innych specjalistów. A tak pozostawieni sami sobie.. tak kończa.. po prostu na wsi typu jak te wymienione w artykule ten syf jest bardziej widoczny i szybciej ludzie świrują - w mieście się trochę rozmywa. ale ogólnie masz rację
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od kiedy jes klub go go na deptaku zrobilo sie niebezpiecznie niby tak blisko ratusza a tyle polswiatka się kręci ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
AS napisał:
Panie redaktorze jedno pytanko czy to był pastor czy to był ksiądz np. rzymsko-katolicki, czy może pop? Czy może jak dobry to np. pastor a jak jakiś podejrzany to ???? np. ksiądz rzymsko-katolicki? B o chyba się pogubiłem
To był pastor Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Burak jest burakiem niezależnie od miejsca zamieszkania. Ja od pewnego czasu mieszkam na podlubelskiej wsi i z całą stanowczością mogę stwierdzić, że są tutaj ludzie mądrzy, pracowici i wartościowi, ale są też kretyni, dla których jedyną rozrywką jest stanie pod sklepem i rzucanie co drugie słowo "k...a". Mieszkając w Lublinie było dokładnie takie samo zjawisko, tylko że kretyni "bujali się" po osiedlach a Ci mądrzy, pracowici i wartościowi żyli sobie spokojnie. Moi drodzy, wszędzie jest takie samo bagienko - czy to w mieście czy na wsi. Natomiast zupełnie nie rozumiem Waszej krytyki pod kątem miejsca zamieszkania - wsi. Krytykujecie rękę, która nas karmi. Gdyby nie te "wieśniaki" to wielu z nas nie miałoby ziemniaczków, warzyw czy chociażby mięcha. Można krytykować inteligencję lub jej brak, zachowanie, ale nie pracę, którą człowiek wykonuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...