Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Przyłapali pracujących na zwolnieniach lekarskich. ZUS kontroluje małe firmy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 5 lutego 2017 r. o 16:32 Powrót do artykułu
Ciekawe i prezes TK w okresie nalężnego urlopu korzystał, ze zwolnienia lekarskiego. ZUS powinien sprawdzać też elyty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przypominam ze pol roku temu ZUS wydal 48mln zl na nagrody dla pracownikow (wszystkich pracownikow, nie najlepszych). Jak czytam ze znalezli niecale 0,5mln przetrzasajac siedziby malych ciułaczy ktorzy wypruwaja sobie zyly zeby placic 1100zl miesiecznie na ZUS to mnie ogarnia pusty smiech.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przy tak żenująco niskich zarobkach w ZUS cóż znaczy nagroda 1000 zł brutto ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czepcie się dużych firm. Łapiecie płotki a rekiny koło nosa pływają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pójść na zwolnienie, to co innego niż być chorym, to nasz polski, od dawna znany i stosowany sposób na nieobecność w pracy, a ostatnio także na spory zarobek bez wykonywania pracy i dobrze, że w końcu ktoś się za to wziął.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak można być tak głupim, żeby mając zwolnienie iść do pracy ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Jak można być tak głupim, żeby mając zwolnienie iść do pracy ?
a jak można być takim głupim i pracować za 1200-1500 zł, gdzie za darmo rząd daje więcej jak za pracę (500+), także rząd (katolicki) nasz pracujących robi w wuja to pracujący mają rację, że po Bożemu nie dają się robić w bambuko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Majac stala niezdolnosc do pracy w Polsce pracuja po 80h tygodniowo np Wielkiej Brytani
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...czy obecny rząd na pewno wie, jak urzędasy postępują z Polakami? Prześladowanie ludzi za kilka groszy dorobionych do głodowej pensji jest godne pogardy! Mam tyle ile mam i dwie córki na studiach co kosztuje masę pieniędzy. Na UMCS szanse maja tylko dzieci KODziarstwa i PO-matołów, ale uczciwych Polaków już nie chociaż dobrze się uczyły i nawet nauczyciele chwalili że zdolne. ale muszą prywatnie. Jak mam im to zapłaci i dać parę groszy żeby miały! Młode i tez chcą pojechać do Warszawy albo Krakowa i na kebaba albo picce...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracująca matka: pinerdolisz jak potłuczona. Na UmCS tomteraz każdy matoł się dostanie. Jeżeli twoje bachory noe zostały przyjęte, to tylkozmywak w londku zostaje. Taka prawda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...