Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
po mordach widać, że to nie żadni Bułgarzy tylko cyganie, a swoją drogą to drzwi trzeba zamykać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie chce sie czepiac, ale ten jeden jakis taki mocniej opalony :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Włosi z Radomia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tu nie ma się co domyślać, to są Bułgarzy z dziesiątej, piszą o tym na gazecie. Niestety mam tą wątpliwą przyjemność, że coraz więcej ich mieszka w mojej okolicy. Nasza policja i straż miejska to wiadomo, daleko od miejsc gdzie trzeba coś konkretnego dla mieszkańców zrobić, pojawiają się raz na rok. Zaśmiecona okolica, groźby, pijani i naćpani bułgarzy w samochodach rozbijający ogrodzenia i samochody okolicznych mieszkańców to zdarza się coraz częściej, a policja i straż miejska śpi !!! zapraszam nasze służby częściej w okolice sklepu na nadrzecznej , szczególnie w ciepłe wieczory. Jakby wpadli na konkretną akcję , z alkomatem, psem na narkotyki itp. to by mieli wynik!!! a i mieszkańcom by pomogli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:angry: BANIA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bułgarski pościg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
3 tys. euro, złota biżuteria. itp. a skąd oni mają tyle zaoszczędzonej forsy, do tego 3 dzieci na utrzymaniu, pracuję i sama siebie ledwie jestem utrzymać za te moje ekstra wynagrodzenie jakie pieprzony polski rząd  mi wypłaca tj. 1300 zl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
3 tys. euro, złota biżuteria. itp. a skąd oni mają tyle zaoszczędzonej forsy, do tego 3 dzieci na utrzymaniu, pracuję i sama siebie ledwie jestem utrzymać za te moje ekstra wynagrodzenie jakie pieprzony polski rząd  mi wypłaca tj. 1300 zl
Oooo, to ty pracujesz w rządzie?. Nie źle się urządziłeś, szkoda tylko, że najprawdopodobniej nie masz wykształcenia, inwencji twórczej ani zdolności negocjacyjnych.i dlatego zarabiasz 1300 zł. Proponuję rzucić pracę w rządzie polskim i założyć własną działalność gospodarczą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bułgarski pościg
bułgarski pościkk jak już :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego polski rząd Ci wypłaca te 1300zł? To gdzie Ty pracujesz? Jesteś sprzątaczką w jakimś urzędzie? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oooo, to ty pracujesz w rządzie?. Nie źle się urządziłeś, szkoda tylko, że najprawdopodobniej nie masz wykształcenia, inwencji twórczej ani zdolności negocjacyjnych.i dlatego zarabiasz 1300 zł. Proponuję rzucić pracę w rządzie polskim i założyć własną działalność gospodarczą.
Przecież nie można , tak jak ty całe życie faji kręcić,ja porostu nie mogę,wymiotuje,nie stać mnie na to.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Echhhhh ograniczeni Polacy......najbardziej rasistowski kraj w Europie.....nie bronie bandytow,ale nie mozna uogolniac.......gdziekolwiek na swiecie sa tysiace polskich zlodziei,pijaczkow i damskich bokserow.....nie mamy czym sie chwalic....gdyby wszyscy mysleli podobnie do was mielibysmy zakaz wjazdu do wiekszosci krajow.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No przecież podpalany kolor skóry i dzilenica dziesiąta...getto cyganów. Przejeżdżając przez ulice, na której mieszkają człowiek ma wrażenie że jest w Afganistanie po jakimś konkretnym bombardowaniu. No ale cóz...niech Państwo dopłaca tym nierobom, a oni niech płodzą dzieci i jest super....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Echhhhh ograniczeni Polacy......najbardziej rasistowski kraj w Europie.....nie bronie bandytow,ale nie mozna uogolniac.......gdziekolwiek na swiecie sa tysiace polskich zlodziei,pijaczkow i damskich bokserow.....nie mamy czym sie chwalic....gdyby wszyscy mysleli podobnie do was mielibysmy zakaz wjazdu do wiekszosci krajow.......
JUDE ???  Najlepiej być teraz żydem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Echhhhh ograniczeni Polacy......najbardziej rasistowski kraj w Europie.....nie bronie bandytow,ale nie mozna uogolniac.......gdziekolwiek na swiecie sa tysiace polskich zlodziei,pijaczkow i damskich bokserow.....nie mamy czym sie chwalic....gdyby wszyscy mysleli podobnie do was mielibysmy zakaz wjazdu do wiekszosci krajow.......
Dobrze, że Anglicy, Francuzi czy Szwedzi są tolerancyjni i nie są rasistami. Przyjmują ciapatych z otwartymi ramionami, a ci im robią mexyk w kraju bo wiedzą, że w ramach political corectness nikt im nic nie zrobi. Tak więc ten rasizm i nietolerancja wbrew pozorom nie są tak złe jak się może wydawać. Ja nie chcę mieć narzucanych praw i obowiązków przez ciapate mniejszości. WIdać postępowa Europa Zachodnia woli inaczej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sprzątaczka to też człowiek, osoba prowadząca prywatną instytucję też winna być człowiekiem a nie wyzyskiwaczem, oszustem itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Echhhhh ograniczeni Polacy......najbardziej rasistowski kraj w Europie.....nie bronie bandytow,ale nie mozna uogolniac.......gdziekolwiek na swiecie sa tysiace polskich zlodziei,pijaczkow i damskich bokserow.....nie mamy czym sie chwalic....gdyby wszyscy mysleli podobnie do was mielibysmy zakaz wjazdu do wiekszosci krajow.......
Przecież jest napisane, że to Bułgarzy..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję grzywnę i  deportację z zakazem wjazdu do UE, dla każdego cudzoziemca który zakłóca porządek społeczny. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę ,ze kobiety z kobiety z dziećmi są w naszym kraju mile widziane-skoro polskich rodzin nie stać na rodzenie i wychowanie więcej niż jednego potomka.W naszej sytuacji mieć więcej niż jedno dziecko to jest wielka odwaga i wyrzeczenie.Brak też stabilnej sytuacji rodzinnej w tym kapitaliżmie stworzonym po 89 r. Jak to się ma do powiedzenia wyrażonego przez pewnego ważnego człowieka- ABY NAM SIĘ ŻYŁO LEPIEJ ??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę ,ze kobiety z kobiety z dziećmi są w naszym kraju mile widziane-skoro polskich rodzin nie stać na rodzenie i wychowanie więcej niż jednego potomka.W naszej sytuacji mieć więcej niż jedno dziecko to jest wielka odwaga i wyrzeczenie.Brak też stabilnej sytuacji rodzinnej w tym kapitaliżmie stworzonym po 89 r. Jak to się ma do powiedzenia wyrażonego przez pewnego ważnego człowieka- ABY NAM SIĘ ŻYŁO LEPIEJ ??????
 Myślę ,ze kobiety z kobiety z dziećmi są w naszym kraju mile widziane-skoro polskich rodzin nie stać na rodzenie i wychowanie więcej niż jednego potomka.W naszej sytuacji mieć więcej niż jedno dziecko to jest wielka odwaga i wyrzeczenie.Brak też stabilnej sytuacji rodzinnej w tym kapitaliżmie stworzonym po 89 r. Jak to się ma do powiedzenia wyrażonego przez pewnego ważnego człowieka- ABY NAM SIĘ ŻYŁO LEPIEJ ?????? nikt o normalnych zmysłach nie decyduje się na kilkoro dzieci w tym pieprzonym kraju tylko po to aby klepały biedę, do tego i tak mamy duże bezrobocie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...