Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Na czwartym zdjęciu kozak kuropatwa. Frajerze nie nadymaj się i tak jesteś nikim :-)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ZAMIESZKI??!!!!! Hahahahahahahahaha, może wojna:)))))
0
Za czasów ORMO i ZOMO Kamil nie wyszedłby z przesłuchania taki chardy i wyprostowany. Dzisiaj sukinsynów wykarmicie za kratkami,dajecie im trenerów od boksu...dajcie im jeszcze instruktorów od ślusarki i elektroniki stosowanej w zabezpieczeniach przed kradzieżą. Nic dziwnego że ci, wam ustawodawcy rewanżują się POdczas wyborów odPOwiednimi skreśleniami na listach wyborczych. Tu nikt nie jest ślepy i widzi w czym rzecz,bandytów traktuje się jako marketingowy element ;bransoleteczki ,pierdułeczki,psychologi,petagogi -a jak można było dostać kawałkiem płytki betonowej w głowę tak dalej można. Jakby taki posiedział pół roku na brukwianej zupie i co drugi dzień był poddany "akupunkturze" to po takiej kuracji sam z daleka omijałby stadion bez w/w bransoletki.
0
Gdyby nie kibole to nędzny Dziennik by upadł z braku tematów
0
Kosa napisał:
Na czwartym zdjęciu kozak kuropatwa. Frajerze nie nadymaj się i tak jesteś nikim :-)
powiedz mu to w oczy cwelu !
0
ja napisał:
powiedz mu to w oczy cwelu !
ja już kiedyś mu powiedziałam, że jest duży a ma małego
0
Powinni pokazac twarze tych pajaców...
0
Temu na czwartym zdjęciu zaraz żyłka w dvpie pęknie bo tak się napiął niczym stron men
0
Ten Kamil M. to chyba jakiś spięty hehehee.
0
chłopaki trzymajcie się - mam nadzieje że szybko ich wypuszczą.
0
jakim prawem publikujecie ich wizerunki?? - co to jakieś małpy w zoo że można ich bezkarnie pokazywać ku uciesze kretyńskiej gawiedzi
0
luka napisał:
chłopaki trzymajcie się - mam nadzieje że szybko ich wypuszczą.
hehe, obejrzy na żywo EURO ale 2020
0
a swoją drogą ciekawe jaka krzywda stała się "opancerzonej" policji?? stawiam że otarcie naskórka albo wykręcenie palca, jak to ostatnio często się słyszy
0
Powinni zamknąć tych bezmózgów na długo dla przykładu.
0
Młody człowiek musi wyładować energię.Tak było w '56,'68,'80 a nie jakieś tam bzdety o ruchu niepodległosciowym.Stwórzcie miejsce do ustawek i niech chłopaki naparzają się do woli!!!
0
Co za deb***izm! Ten sąd to jakiś żart, po co w ogóle kogokolwiek łapać, skoro i tak ich wypuszczają. Powinny być bardzo surowe i nieuchronne kary dla kiboli. Nie szkoda mi żadnego z tych, którzy giną w walkach. Zdychajcie, pozdrawiam.
0
luka napisał:
jakim prawem publikujecie ich wizerunki?? - co to jakieś małpy w zoo że można ich bezkarnie pokazywać ku uciesze kretyńskiej gawiedzi
no a nie małpy?popatrz na te ryje!
0
Co by było gdybyśmy w Lublinie mięli kiboli typu LECH , Cracowia , Widzew , Wisła itd.? Dopiero dziennikarzyny by miały tematy do artykułów . Wyluzujcie już z kibolami
0
bobo napisał:
no a nie małpy?popatrz na te ryje!
pokaż swój palancie
0
Idź się zabić luka.
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź: