Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ale Cie to boli, ale Cie boli. Zrozum raz na zawsze-będziesz żył przez całe swoje marne życie, w bólu i strachu, a my zawsze będziemy. Płacz dalej. AVE BMH
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeciez to był pociag wynajety przez samych kibicow wiec co z tego? a pozatym dobrze ze walczą sobie w lesie, przeciez nikomu nie przeszkadzaja i krzywdy nikomu nie robia... Brawo dla Motorowcow za ostatnie ustawki z najlepszymi ekipami w Polsce,z LEchem to był rewanz i jakby nie pomoc LKS to Motor by ich oklepał...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No nie bardzo mnie to boli,bo niby kogo mam sie bać.Paru pijanych lebkow na ktorych wystarczy tupnac noga albo dupodajek z Lubartowskiej ktore wczesniej czy pozniej skoncza jak ten stary babszytl ktory lapie stopa na 1000lecia:)))) mieszkam na normalnym osiedlu gdzie udzie sa tak zajeci praca,prowadzeniem domu i wychowywaniem dzieci ze nikomu nie w glowie jakis motor. A ty co najwyzej mozesz postraszyc pijaczkow pod sklepem i ukrasc przedszkolakowi telefon:))) dobra dobra,godzina w @cafe ci sie juz skonczyla,jak chcesz porozmawiac idz na lodzika na pkp moze cos zarobisz:)))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wie pan co panie fan pilki ma pan duzy problem z samym soba na normalnym osiedlu gdzie pan na 1000 % nie jest normalny a kto wedlug pana jest normalny kto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fan piłki ogladaj mecze w tv bo na Motor sie pewnie boisz chodzic, a w oczy tego co napisales tez bys nam nie powiedział i zebym Cie na meczach nie widział na nowym stadionie tez cykorze,schowales sie jak szczur w internecie i wywody piszesz chore.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fan piłki napisał:
Co za banda matolów! Widze ze kibice motoru lubia od czasu do czasu dostac konkretny wpe****l:) jak nie u siebie to w szczerym polu gdzies w Polsce. Szkoda tylko ze jak wroca do lublina to znowu banda pijanych gnojow bedzie siedziala pod osiedlowym sklepem,wykrzykiwala na caly ryj o potedze motoru i wypytywali kazdego przechodnia komu kibicuje! A na Lubartowskiej znowu pojawia sie amatorzy emerytek,torebek,zlotych lancuszkow i damscy bokserzy. Zal mi tych frajerow ktorzy moim zdaniem za duzo czasu spedzaja z ojcami w wannie a ich stare bajeruja kolejnego zula na miarke wytrawnego zamiast zajac sie praca,no ale lepiej ukrasc niz zarobic. No ale jezeli ktos wyssal z mlekiem matki kradzieze,dawanie dupy i alkoholizm choc by nie wiem co za nic sie nie zmieni. Pozdrowienia dla kibicow motoru,bandy frajerow,pedryli iglupkow bez szkoly:)))
Co jak co ale ja nie znam praktycznie nikogo z Lubartowskiej kto chodzi na mecze. Powiem Ci jedno zakompleksiony buraku. Przyjdź najpierw na Zygmuntowskie 5 a potem się wypowiadaj. Ja od lat identyfikuję się z tym klubem i założę się że mam lepsze wykształcenie od Ciebie i zarabiam dużo więcej niż Ty. Trzep się dalej śmieszny człowieku ze śmiesznym plastikowym życiem. AVE MOTOR!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1. Jakie są dowody, że to kibice Motoru ?? Gdzie mają barwy ?? Wszyscy są bez koszulek. 2. Nawet jeśli się lali to chyba lepiej, że w szczerym polu ?? 3. Przestańcie wypisywać takie rzeczy bo tylko zniechęcacie ludzi... Że istnieje taka liga hooligansów wie każdy kibic i tego nic nie zmieni. Takie ustawki są powszechne na jakimś odludziu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawda jest taka że jest rzeczywiście wielu takich łepków co na ulicach biegają z szalikami Motoru i sieją burdę a na meczu byli może raz i to trzeba tępic. Prawdziwi kibice Motoru są jednak normalni a te dzieci tylko tworzą wrogą atmosferę wokół klubu a media to nagłaśniają, trudo wierzcie dalej gazetom jednak radze wam zmądrzec, przyjdzcie na mecz na Zygmuntowskie i sami zobaczcie jaka jest prawda. A co do tego artykułu to wiele jest takich sytuacji i nie ma co gadac ze tylko w Lublinie są tacy chuligani poprostu jakis idiota sie podjarał i dodał filmik na youtube. Brak słow na tych kozaczków internetowych co sie smieja ze Motor przegrał z 2 najlepszymi ekipami w Polsce, jesteście śmieszni W sobote wszyscy na ostatni MECZ sezonu u siebie!! Był, Będzie, Jest..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wezcie się ogarnijcie... Motoru 67 sztuk Lecha i Łks'u Około 120.. Ten wie kto był... A wy społeczniaki zamknijcie mordy bo nie wiecie co to jest ustawka :] Motor podją rękawice z dwiema najlepszymi ekipami w Polsce chociasz było mniej Motorowców dawali rade ;] Ale wy nadal będziecie bredzić swoje i to będzie kręciło się w kółko.. racja są drechy i inne podający się za niby super ultra kiboli a nigdy na meczu nie byli A w BMH są pradziwi kibole którzy potrafią sztuki walki itd.. to jest dla nich sens życia ;] Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kibic napisał:
1. Jakie są dowody, że to kibice Motoru ?? Gdzie mają barwy ?? Wszyscy są bez koszulek.[/quote] przeciez widac jak pajace w zołto-niebieskich kominiarkach uciekaja pod koniec filmiku [quote name='kibic' post='133634' date='26.05.2009, 15:13:10']2. Nawet jeśli się lali to chyba lepiej, że w szczerym polu ??
nie, nie lepiej....najlepiej byłoby jakby w ogole sie nie lali....bo potem ta sama hołota przenosi taki rodzaj zachowania na ulice, bo nabrali juz pewnosci siebie w takich walkach chcialbym sie doczekac dnia kiedy rozwiaza ten chuliganski klub [motor] i bedzie spokoj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda czasu na rozważania. W sobotę ostatni mecz ...w drugiej lidze nazywanej szumnie pierwszą! W rundzie jesiennej znów derby ...z rezerwami Górnika Łęczna i wyjazdy na Biłgoraja i Radzynia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ŁKS to jedna z najbardziej znienawidzonych ekip przez Lecha, więc nie udawaj kumatego Ustawka na korzyść Lecha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jestem z Lublina ... chodze na mecze , czasem pojade na wyjazd aale nie zawsze...czuje sie kibicem i szczeze mówiac ..paru z was tutaj naprawde nie wie co mówi ... Motorowcy podjeli walke... kibicuja ..jezdza na mecze ...robia super oprawe ..chociasz czasem brak funduszy ale i tak jest super i to sie liczy Szacunek Dla Nich taka prawda .... apropo tego ze oni tacy zli i wogule ludziee byłem w Turcji w tamtym roku iii tam kibicie potrafia palic innych kibiców ..strzelac do siebie i wogule duzo inych rzeczy i jakos zabardzo nikt im za to nie robi problemów bo robia to miedzy soba aa nie oo tak oo kto sobie przejdzie taka prawda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znów "WIELKI MOTOR" okazał się wielim frajerem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powiem tyle: lech poleciał w ch... bo wyskoczył z łksem jak by motor wiedział to teŻ by wziął swoje zgody przewaga lech&łks o ponad 25 osób motor nie przegrywa awantur u siebie z filmików nie widać tego ale widac na stadionie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szcerze mowiac nie lubie motoru. nigdy mnie ten klub nie interesowal, nie krecil. Ale ludzie, co wam do tego jak oni spedzaja swoj wolny czas po meczu? chca sie bic niech sie bija. To ich sprawa. A lepiej jest zeby sie spotkali na takiej ustawce w szczerym polu niz mieliby sie na stadionie napier***ac. Kibice tez sa rozni. sorry ale jakos watpie w to, ze caly margines kibicuje motorowi. Czesc z nich lazi w szaliku bo taki ma i moze sobie pokozaczyc jak sa w 5, a na meczu w zyciu nie byli. Takze jak ktos ukradnie komus torebke to nie oznacza to od razu, ze jest kibicem motoru. a tak swoja droga gdziez to wrzucac od razu do internetu taki filmik? po co? tak by bylo cicho i tyllko zainteresowani by wiedzieli co sie dzialo. a tak z ciekawosci: Wy na tych ustawkach bijecie sie tylko na gole piesci czy i z narzedziami? a i jakim sposobem podliczacie kto wygral? liczycie ilu na nogach stoi czy jak?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Redaktor nie musiał się nawet zastanawiać, przecież taka dzicz to tylko z Motoru.
nieprawda są gorsi naprzykład kibole legi warszawa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gelo napisał:
KOZAK Z CIEBIE WIDZĘ
TY NIEBĄĆ TAKI KOZAK JAK NIEWIESZ TO NIEPISZ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...