Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Prawidłowo! Szczególnie powinni karać za sranie psami i niesprzątanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo za pomyślnie przeprowadzoną akcje zorganizowaną!!! A ludzie mówią, że utrzymywanie straży miejskiej w Lublinie to strata pieniędzy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
współczuje. ona - co dzisiaj kochanie robiłeś w pracy? on - tropiłem psie kopy na chodnikach... ona - oh naprawdę? ( matko co za nieudacznik ) on - tak! wystawiłem nawet dwa mandaty... ona - jestem z ciebie taka dumna ! ( rzucę palanta, przygłup jeden).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
postawcie kosze na psie odchody bo co z tego ze zbieram skoro nie mam gdzie wyrzucic i wywalam gdzie popadnie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Akcja "kontrolowana qpa" czy są ofiary w ludziach, czy "strażnik" wdepną w kupę?... Zapewne pojawią się wpisy "jaka ta straż potrzebna" ano potrzebna tylko po to żeby psa trzymać za kupę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jednym mandatem zakończył się w poniedziałek pierwszy poranek pracy specjalnych patroli Straży Miejskiej .No to faktycznie napracowali się solidnie.Nawet "zarobili" na swoje utrzymanie.Z tego co mi wiadomo,patrole zostały skierowane tam,gdzie były niepotrzebne.Natomiast tam gdzie pełno srających psów-patrolu nierobów ze straży miejskiej nie uświadczy.Mieszkam w bloku 32a przy ul.Pogodnej i z okien widzę jak właściciele psów pozwalają swoim pupilom chasać i srać na boisko osiedlowe.A rankiem puszczone luzem psy często się gryzą i już przed godziną 6-tą robią pobudkę.POlecam strażnikom spacer po tym placu.Zobaczą ile tam świeżych gówien.Są nawet jeszcze z jesieni.Teraz stopniał śnieg,to można sobie zobaczyć.Ale tam straż miejska nie dociera.Boją się tamtejszej młodzieży.A pieski obsrywają i obsikują nawet parkujące przy pobliskich blokach samochody.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziś koło 11.30 przechodziłem koło Novej, strażnicy wypisywali mandat jakiemuś starszemu panu, a kilka metrów od nich handlarze sprzedawali papierosy nic nie robiąc sobie z obecności mundurowych. Jedni drugim nie przeszkadzali w swojej pracy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oś Samsonowicza to jest w Łęcznej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pies mojego sąsiada chodzi na trzech łapach, bo jest kontuzjowany. Czy jest wyprowadzany prawidłowo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeden wielki CYRK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
klops napisał:
współczuje. ona - co dzisiaj kochanie robiłeś w pracy? on - tropiłem psie kopy na chodnikach... ona - oh naprawdę? ( matko co za nieudacznik ) on - tak! wystawiłem nawet dwa mandaty... ona - jestem z ciebie taka dumna ! ( rzucę palanta, przygłup jeden).
heheh, Ty jestes nieudacznikiem! Po prostu nareszcie wykonują swoja prace i pilnują porządku w miescie! Zobacz sobie panie DOWCIAPNY jak po zimie na środku chodników leżą gówna psie. Może TY, ale nie ja, lubisz sobie potaplać sie w takim organicznym odpadzie. Mandaty powinny sie słono sypać. Do wszystkich psiarze- GDZIE MAMY WYRZUCAĆ? Skoro tak kochacie psie gówna i wam to nie przeszkadza, to proponuje w woreczek do kieszeni a w domku w półmisek i do gościnnego pokoju :D:D:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Straż miejska grę straż bowiem,zamiast łazić tylko i czuć się na srajace psy powinni zbierać te gowna bo i tak pożytek z nich marny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Arystoteles napisał:
pies mojego sąsiada chodzi na trzech łapach, bo jest kontuzjowany. Czy jest wyprowadzany prawidłowo?
Trzeba powołać komisje sejmową oraz znowelizować ustawę, należy również zbadać czy pies nie jest pedałem upss... przepraszam homoseksualistą. Bo pedałów niewolno obrażać... he he.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast pouczeń powinni dawać mandaty. A jak właściciel nie rozumie, to niech się sam wysadza u siebie na dywanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
. napisał:
Zamiast pouczeń powinni dawać mandaty. A jak właściciel nie rozumie, to niech się sam wysadza u siebie na dywanie.
Żadne pouczenia,tylko worki na plecy i sami zbierać !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chodzę cocdziennie na spacer i codziennie sprzątam po swwoim psie. Widzę nieraz spojrzenia innych. Patrzą na mnie jak na jakiegoś wariata. Ale nie o to chodzi, każdy ma prawo mieć swój punkt widzenia. Po zebraniu do woreczka zawartości psich jelit rodzi się poważny dylemat, mianowicie co mam z tym zrobić. Nie spotkałem jeszcze żadnego pojemnika przeznaczonego na odchody, a do zwykłego kosz nie można tego wyrzucić. Tu mam pytanie do straży miejskiej - proszę mi podpowiedzieć co z tym należy zrobić? Nie posprzątam - żle, narażam się na grzywnę, posprzątam i wyrzucę do kosza - również grzywna! To jest jakiś chory kraj!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytasz Woy co zrobić? To już zbyt trudny problem do rozwiązania. Łatwiej jest nakazać, niż umożliwić wypełnianie nakazu. Z drugiej strony czy zbieranie kup i noszenie ich po kilkaset metrów do najbliższego kosza na śmieci, który na ogół znajduje się w pobliżu przystanku MPK/ZTM nie jest narażaniem zbierającego kupy i ludzi stojących na przystanku na utratę zdrowia? Czy ktoś z geniuszy wie, jaki zapach wytwarza taka kupa w worku w lecie? Przepis stanowi, żeby ten koszt na śmieci traktować jak pojemnik na odpady, zatem wrzucajcie te kupy ludziom pod nos. Będą mieli czyste trawniki i aromat na przystankach. Może w końcu ktoś pójdzie po rozum do głowy, że kosze na śmieci/odpady powinny być po dwóch stronach ulicy i co 50 m. Bo jak na razie, to jakby nakazać ludziom nie oddychać, bo zanieczyszczają powietrze swoim wydechem, a jednocześnie nie mieć dla nich odpowiedzi co mają zrobić z tym wydychanym powietrzem. Można podpowiedzieć, jak tu niektórzy piszą właścicielem psów - Twój oddech, Twój problem, a przepis ma być realizowany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkanka stancji napisał:
Jednym mandatem zakończył się w poniedziałek pierwszy poranek pracy specjalnych patroli Straży Miejskiej .No to faktycznie napracowali się solidnie.Nawet "zarobili" na swoje utrzymanie.Z tego co mi wiadomo,patrole zostały skierowane tam,gdzie były niepotrzebne.Natomiast tam gdzie pełno srających psów-patrolu nierobów ze straży miejskiej nie uświadczy.Mieszkam w bloku 32a przy ul.Pogodnej i z okien widzę jak właściciele psów pozwalają swoim pupilom chasać i srać na boisko osiedlowe.A rankiem puszczone luzem psy często się gryzą i już przed godziną 6-tą robią pobudkę.POlecam strażnikom spacer po tym placu.Zobaczą ile tam świeżych gówien.Są nawet jeszcze z jesieni.Teraz stopniał śnieg,to można sobie zobaczyć.Ale tam straż miejska nie dociera.Boją się tamtejszej młodzieży.A pieski obsrywają i obsikują nawet parkujące przy pobliskich blokach samochody.
- zatrudnij się w SM, bo widzę, że jesteś niesamowitym znawcą kup. Może po kupie rozpoznasz jakiej rasy był pies, który ją postawił, skoro rozpoznajesz kupy postawione w różnych porach roku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osiedla są tak zasrane, że robi się niedobrze !!! Wydaje mi się, że żyjemy w cywilizowanym kraju i każdy właściciel swojego pupila powinien po nim posprzątać!!!A mandaty powinny być częściej nakładane a nie tylko 25 od początku roku. Psy nie są winne całej tej sytuacji tylko właściciele.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nareszcie, trawniki to jedne wielkie szambo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...