Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Psie komórki ratują psie życie (wideo)

Utworzony przez młodywykształcony, 12 listopada 2012 o 20:32
To już druga taka sama informacja w ciągu 2 tygodni. Jak rozumiem to jest jakaś reklama CMZ?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
pieski i kotki przerabiam na pyszny smalec !! palce lizać !! niebo w gębie!!
0
CMZ - nie polecam! Tu lekarze ratują życie a moje chore zwierze uśpili twierdząc że "tak trzeba bo zwierzę będzie cierpiało". Potem okazało się że usypiać nie trzeba było, spokojnie można było walczyć. Ale młodzi weterynarze z tej kliniki tak do tego nie podchodzą. Chore uśpić i kupić nowe - takie podejście. Aha, do dr Iwanickiego nic nie mam. Cudowny człowiek, świetny lekarz. Szkoda że nie uczy młodych lekarzy współczucia dla zwierząt
0
To nie jest KLINIKA !!!! A gdzie potwierdzone badania naukowe na ten temat !!!!! A Pan "dziennikarz" to sprawdził źródło naukowe CZY TO TYLKO REKLAMA !!!!!
0
TA "przychodnia" działa na zasadzie -"Co Cię nie zabije, to Cię wzmocni " tylko mój pies TYCH metod nie przeżył .....
0
ehh ludzie szkoda mi was, labrador który ma chore nerki (ten na zdjęciu) należy do mnie i gdyby nie lekarze już dawno by nie żył, jestem im bardzo wdzięczny za to że podjęli się ratowania go
0
Guziec napisał:
ehh ludzie szkoda mi was, labrador który ma chore nerki (ten na zdjęciu) należy do mnie i gdyby nie lekarze już dawno by nie żył, jestem im bardzo wdzięczny za to że podjęli się ratowania go
chyba weterynarze człowieku
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: