Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

PSK4 ma najlepsze pielęgniarki w kraju

Utworzony przez Sieczkobrzęk, 23 maja 2010 r. o 07:56 Powrót do artykułu
Za to że są najlepsze to w nagodę najmniej zarabiają. A co na to "wierchuszka" regionu. A no nic. Jesteśmy zajęci budową lotniska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rozsmieszacie mnie z tymi najlepszymi pielegniarkami w szpitalu klinicznym ,aż boje sie pomyslec jakie w takim razie pracuja w pozostałych np.miałam niestety okazje czesto bywac tam -bo miałam blisko mi osobe na oddziale onkologii i z przykrościa stwierdzam że NAPEWNO nie jaka MARIOLA BRYCZEK NIE POWINNA PRACOWAC Z LUDżMI WOGÓLE!!!! a JUŻ NAPEWNO NIE TAM .Zamiast z pokorą pomagać,pielegnować chetnie zajmuje sie plotkami,jest nie miła,prosta w mysleniu ,nie grzeczna po prostu nie na miejscu.Mam nadzieje,że przełozeni jej bliżej sie temu przyjżą i odpowiednie konsekwencje wysuną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mańka napisał:
rozsmieszacie mnie z tymi najlepszymi pielegniarkami w szpitalu klinicznym ,aż boje sie pomyslec jakie w takim razie pracuja w pozostałych np.miałam niestety okazje czesto bywac tam -bo miałam blisko mi osobe na oddziale onkologii i z przykrościa stwierdzam że NAPEWNO nie jaka MARIOLA BRYCZEK NIE POWINNA PRACOWAC Z LUDżMI WOGÓLE!!!! a JUŻ NAPEWNO NIE TAM .Zamiast z pokorą pomagać,pielegnować chetnie zajmuje sie plotkami,jest nie miła,prosta w mysleniu ,nie grzeczna po prostu nie na miejscu.Mam nadzieje,że przełozeni jej bliżej sie temu przyjżą i odpowiednie konsekwencje wysuną.
w pole ja !!!!w buroki wieśniaka!!!!a nie do ludzi chorych!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oprócz jednej k wy Anny Graniczki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...