Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jakoś muszą skusić naiwniaków,walczą o poparcie.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
W końcu dobra propozycja.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Niech decydują lata pracy,bo do chwili obecnej to wystarczylo w tym czasie do 65 lat przepracować 25 i była emerytura .Po 40 latach emeryt po studiach dziennych będzie miał 65,a inni co rozpoczęli pracę wcześniej mogą przejśc  w wieku np 60-62 lat życia ,o ile bedzie się im opłaciło.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jak będą zbierać za swoją delegalizacją to do nich pójdę.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
jak dobrze pamiętam posłem sprawozdawcą aby wprowadzić emerytury 67 był poseł Henryk Smolarz
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Reklama PSL!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
zmniejszyć ZUS, zwiekszyć Krus
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Zastanawia mnie jedno dlaczego jak byli w koalicji z PO to nie mieli takich pomysłów. Nagle sobie przypomnieli o wyborach jak im się grunt pod nogami zapada.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Mam w dupie takie akcje - moja córka po 2 fakultetach z dobrą znajomością angielskiego mając 30 lat nie może "znaleźć" pracy. Po 40 latach w wieku 70 lat przejdzie na zasłużona emeryturę. Kpiny i tyle
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Niech zbierają podpisy czy chłopy z europarlamentu i sejmu mają chodzić w gumofilcach
Zaloguj się, aby oddać głos
0
jak chu..e dostają po dupie ,to sobie przypominają,że nie som sami,co za obrzydliwe stado
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Świetny Pomysł PSL, popieram !
Zaloguj się, aby oddać głos
0
czy to nie litwiniuk brał 2 pensje za prace w tym samym czasie na 2 etatach,to patent był pezetel,czyli chłopina bedzie musiał tylko 20 lat przepracowac? ale sie nazapier.a.ł aż mu gumofilce w gnojowice wpadły
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Pamiętamy kto głosował za POdniesieniem wieku do 67. Więc teraz nie udawać, że chcecie dla ludzi dobrze.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
PSL do likwidacji- Gjetman nas zdradził
Zaloguj się, aby oddać głos
0
K..wa mać mam 43 lata z tego 8 lat oficjalnego zatrudnienia. Do dupy z takim prawem. Przede mną jeszcze 32 lata ciągłej pracy! Dodam jeszcze, że mam wykształcenie zawodowe (murarz-tynkarz) skazany więc jestem na pracę fizyczną.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
PSL dał d.. podniósł wiek emerytalny o 9 lat kobietom na wsi a teraz szuka kwadratowych j..j. PIS zrobił czystki na stanowiskach, część członków już się przepisała i kto ma na Was głosować?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Mój pomysł z roku 1990 lub 1991, przy swobodnym znajdowaniu zatrudnienia. Jak życie pokazuje, ten warunek nie jest konieczny. Ale generalnie to jest sprawiedliwe. 1. ISBP czyli IDEALNE SERCE BUDŻETU PAŃSTWA - najlepsze na świecie systemy: emerytalny, rentowy, zasiłkowy, zdrowotny i podatkowy z formułą na VAT maksimum. Idea siatki płac dla sfery budżetowej czynnej i sugestia dla sektora prywatnego. Pozytywne recenzje z TOWARZYSTWA NAUKOWEGO ORGANIZACJI I KIEROWNICTWA, ul. Chmielna 2 w Lublinie. TNOiK już nie istnieje. ISBP zasługuje na dwie nagrody Nobla: pokojową i ekonomiczną. Ekonometrysta Dr Zińczuk powiedział, że jestem Wielkim człowiekiem z uwagi na ISBP, choć dowodu WTF mojego autorstwa jeszcze nie było. 2. The Guła's Theorem. Twierdzenie szersze od twierdzenia Pitagorasa i od twierdzenia Diofantosa. The Guła's Theorem zasługuje na Medal Abela czyli na nagrodę Nobla w dziedzinie matematyki. 3. Pierwotna definicja częstości obiegów w ruchu jednostajnym po kole. Rewelacja na skalę światową. 4. Przepiękne obalenie hipotezy: Disproof the Birch and Swinnerton-Dyer Conjecture. Jeden z problemów milenijnych za 1 000 000 USD. Gdzie jest moja nagroda? 5. Jedyne na świecie rozwiązanie tzw. najtrudniejszej zagadki świata. Unikalny zapis rozwiązania. Rewelacja na skalę światową. 6. Przepiękny i jedyny na świecie dowód Wielkiego Twierdzenia Fermata dla n=4. 7. Przepiękny i jedyny na świecie dowód Wielkiego Twierdzenia Fermata dla nieparzystych n>1. 8. Przepiękny i jedyny na świecie dowód hipotezy Leona Jeśmanowicza. 9. Przepiękny i jedyny na świecie THE PROOF OF THE ERDŐS-STRAUS CONJECTURE. 10. Przepiękny i jedyny na świecie dowód wprost hipotezy Beala. Nagroda 1 000 000 USD. Gdzie jest moja nagroda? 11. Przepiękny i jedyny na świecie dowód hipotezy Goldbacha? Wyglada znakomicie. 12. THE MARVELLOUS PROOF OF THE COLLATZ CONJECTURE. Tylko mi nie mów, że dotknąłeś ostatniej nieparzystej liczby naturalnej.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Partia PSL to chyba jest chora, bo tylko dzięki niej i jej poparciu podniesiono wiek emerytalny a teraz rżnie bezczelnie głupa odciętego od koryta i udaje populizm, że taka dobra.Wstydu nie mają kameleony walczące tylko o dostęp do żłobu, niezależnie jakiego jest koloru.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Podobno wstyd to kraść i z pięknotki spaść. PSL to gościówy, a reszta ich zdaniem, to zwykły motłoch przeznaczony do rąbania. Podobnie postępują wszystkie ugrupowania polityczne. Kluczem do sukcesu RP mogą być tylko polskie patenty. Prosiłem swojego kumpla Antoniego Macierewicza, aby ustalił TYPÓW odpowiedzialnych za fakt, iż np. w RFN jest wprowadzane około 17 000 patentów rocznie, a w RP zaledwie 40. Antek się boi o swoje życie, bo wie, że RP jest kolonią. Mówię, Antoni, powiedz mi tylko KTO? Wtedy wy3,14r/lę bydlakom wszystkie zęby - samą myślą, ma się rozumieć. Żarty żartami, ale sytuacja RP jest w istocie rzeczy dramatyczna. Istnieją dane, które są znane tylko nielicznym. Antoni się boi. Każdy się boi. LWG, LWG,LWG, tylko LWG uwolni RP,... .
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Strona 1 z 10

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: