Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ten pis wszystko zniszczy.. polskiego rolnika tez...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie obudzicie sie! PiS chce zabrać nam nasza ziemie, która mamy od pokoleń! To jest normalne??? Za komuny tego nie było ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gadacie na PSL a przez te przepisy moja mama nie dostanie dopłaty, a wychowuje nas samotnie, i to tylko dlatego że pracuje na pół etatu w sklepie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS gorsze niz PZPR! Jakim prawem chcą mi zabrać i decydować za mnie co mam robić ze swoją ziemia?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE DLA PIS w rolnictwie.... Wszystko zniszczą ! Polskę podzielili a teraz zawłaszczają ziemię która należy do polskiego rolnika!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W d*** mam tych wójtów starostów itd. Bardziej mnie martwi że sam będąc przedstawicielem handlowym i uprawiając ziemię (a mam 30 ha) stracę dopłaty. A de facto sprzedaje maszyny rolnicze, które ludzie kupują dzięki dopłatom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Juz wiecej nie zaglosuje na PIS! Oszukali mnie! Nie bede mogla dzieciom ziemi zapisac bez zgody Agencji rzadowej PISowskiej. To za komuny nawet tak sie nie w pieprzali w zycie ludzi jak teraz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
walnij sie w czoło  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS ma tyle wspólnego ze wsią co Kaczyński z prawem jazdy! Zniszczą polskie rolnictwo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze - ziemia ma byc dla chlopa!
Zobaczcie statystyki ostatnich 8 lat -ile faktycznie ziemi kupili chłopi , a ile sprzedanej zostało przekształcone na działki budowlane...???!!! Jeśli ktoś kupuje ziemię , to powinien ją uprawiać przez co najmniej 8 lat, a potem niech sobie przekształca ...!!! Dobre ziarno wydaje dobry owoc , a złe lepiej wrzucić w ogień ...!!! Za prawdę powiadam wam , jeśli chcecie zrobić krok do we właściwym kierunku ( niekoniecznie do przodu!!!)...!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziennik dzisiaj na pierwszej stronie napisał że Pruszkowski ten byly prezydent Lublina z PIS w zarządzie lubelskiego PGE teraz jest. Bedzie zarabial ponad 10 tys zł. Tak maja wygladac rzady PIS? Czepiaja sie rolników na dodatek co uczciwie zarabiaja a sami zatrudniaja swoich za gruba kase?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boje sie PiS-u i ich pomysłów, a głosowałam na nich. Jakim prawem chcą za mnie decydować?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zabierzemy rolnikom ich ziemie! Dobra zmiana ale dla PiS-u, nie dla rolników! Oni nic nie maja wspólnego z rolnictwem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gonić chłopków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Umęczeni pasażerowie kartoflanych busów serdecznie pozdrawiają! Trzymać tak dalej! Jeszcze ze 2 lata i skansen z Al. Warszawskiej rozszerzy się na całe województwo!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zabierzemy rolnikom ich ziemie! Dobra zmiana ale dla PiS-u, nie dla rolników! Oni nic nie maja wspólnego z rolnictwem!
Skoro gloryfikujemy władze przedwojenne , to każdy chłop ,który dostał ziemię w wyniku reformy rolnej,  powinien jeszcze dopłacić za 45 lat użytkowania ...! Wziąć kredyt na 100 lat i zapłacić potomkom dziedziców !!! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech  żyje hodowca  świń i  mieszkańców zacnego woj.lubelskiego wiwat "świnie sosnowskiego"  :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 
Niech  żyje hodowca  świń i  mieszkańców zacnego woj.lubelskiego wiwat "świnie sosnowskiego"  :)
 OOOOOOOOO świnia Sosnowskiego do kompa się dorwała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cyt: Skoro gloryfikujemy władze przedwojenne , to każdy chłop ,który dostał ziemię w wyniku reformy rolnej, powinien jeszcze dopłacić za 45 lat użytkowania ...! Wziąć kredyt na 100 lat i zapłacić potomkom dziedziców !!! Dlaczego mają płacić, chyba nie wiesz że te osoby płaciły za tą ziemię i to nie małe pieniądze państwu.Więc nie widzę podstaw do ponownego obciążania ich za to samo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cyt: Skoro gloryfikujemy władze przedwojenne , to każdy chłop ,który dostał ziemię w wyniku reformy rolnej, powinien jeszcze dopłacić za 45 lat użytkowania ...! Wziąć kredyt na 100 lat i zapłacić potomkom dziedziców !!! Dlaczego mają płacić, chyba nie wiesz że te osoby płaciły za tą ziemię i to nie małe pieniądze państwu.Więc nie widzę podstaw do ponownego obciążania ich za to samo.
Płacili po 100 tys zł w dzisiejszych cenach za hektar , czy dużo ,dużo mniej ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...