Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A w jaki sposób znikają najlepiej można poczuć na wiosnę, prawda? Smród z trawników miejskich niesie się dniami i nocami!
Może to nie psie odchody ci śmierdzą dniami i nocami, tylko twoje brudne skarpetki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
5 osób w rodzinie 50mkw V  piętro w bloku i pies owczarek-właściciela poddać badaniom na normalność.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIe wiem jak blisko trzeba podejść, żeby poczuć czuć smród psich odchodów. Chyba trzeba nos pod samo g... przystawić. Widać ty tak chodzisz i wąchasz skoro to czujesz. Ja w Twoje fetysze nie wnikam. Ja tam żadnego smrodu nie czuję, może dlatego, że bardziej czuć "zapach" spalin z tysięcy przejeżdżających samochodów.   Może do tego, żeby te psy nie musiały siedzieć w schroniskach i żeby taki burak jak ty nie narzekał, że musi je utrzymywać ze swoich podatków?
Przede wszystkim: psy w schroniskach są dlatego, że ktoś "dla zartu" weźmie sobie  małego pieska jako zabawkę -a później go wyrzuca na ulicę. Jeśli natomiast będzie to odpowiedzialny człowiek (tak jak było kiedyś u nas w domu na wsi), to psa mieliśmy do jego naturalnego zgonu -i nikt szybciej się go "nie pozbywał". Po drugie: miejsce psa jest w budzie na podwórku, a nie w bloku! Wyjątkiem są jedynie psy "potrzebne w bloku" osobom niepełnosprawnym. To tak, jak miejsce człowieka jest w mieszkaniu, a nie w szopie lub np.lodówce. Czy to takie trudne do zrozumienia???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIe wiem jak blisko trzeba podejść, żeby poczuć czuć smród psich odchodów. Chyba trzeba nos pod samo g... przystawić. Widać ty tak chodzisz i wąchasz skoro to czujesz. Ja w Twoje fetysze nie wnikam. Ja tam żadnego smrodu nie czuję, może dlatego, że bardziej czuć "zapach" spalin z tysięcy przejeżdżających samochodów.   Może do tego, żeby te psy nie musiały siedzieć w schroniskach i żeby taki burak jak ty nie narzekał, że musi je utrzymywać ze swoich podatków?
 
NIe wiem jak blisko trzeba podejść, żeby poczuć czuć smród psich odchodów. Chyba trzeba nos pod samo g... przystawić. Widać ty tak chodzisz i wąchasz skoro to czujesz. Ja w Twoje fetysze nie wnikam. Ja tam żadnego smrodu nie czuję, może dlatego, że bardziej czuć "zapach" spalin z tysięcy przejeżdżających samochodów.   Może do tego, żeby te psy nie musiały siedzieć w schroniskach i żeby taki burak jak ty nie narzekał, że musi je utrzymywać ze swoich podatków?
Wcale blisko nie trzeba podchodzić... -wystarczy się przejść np.przez nowo urządzony park koło kościoła na ul.Gospodarczej -i trudno nie wyczuć fetoru. Chyba, że ktoś nie czuje zapachu... Po drugie: nie wiem czy jesteś na tyle spostrzegawczą osobą, że nie widzisz iż nowe auta/współczesne mają katalizatory oraz, że nawet w Lublinie już wymieniono w ostatnich latach prawie wszystkie stare kopcące autobusy na nowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sama posiadam psa, i rozumiem zakazy, aby nie wpuszczać psów do większych parków. Rozumiem też irytację niesprzątaniem po psach, bo nieraz sama jestem zażenowana, gdy znajomy nie sprząta po psie, bo "po co ?", "będą mi ręce, potem śmierdzieć", "to nie mój trawnik"; jednak ustawianie płotków, żeby nie wpuszczać psa na każdy skrawek trawy to przesada, tzn. jeszcze rozumiem odchody, jednak suczka w tej samej pozycji oddaje mocz, przez co już nie raz spotkałam się z nieprzyjemnymi słowami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale jak ni będzie psów w saskim to przestępczość będzie hulać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jestem zadowolony, mogę do woli spacerować z kotem, nie bojąc się że za chwilę jakiś pies bez smyczy i kagańca się na niego rzuci....  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...