Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Psy do utylizacji!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie wina psów tylko bezmyślnych właścicieli. Kara powinna być bardzo dotkliwa (przynajmniej finansowo).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wideo +18, zasłonięty obraz. fuck logic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cane Corso to niebezpieczna rasa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niezła rzeź. wkurzyły się bo biały stał i ujadał,no stoi i drze japę, na co? nie wiadomo...a tak na powaznie, to gdzie jest egzekwowanie prawa o zakazie rozmnażania psów poza hodowlami, czy psy pochodziły z legalnych hodowli? w usa takie psy są odbierane i usypiane, oczywiście jest jazgot obrońców ras niebezpiecznych ze to bestialstwo ale prawo jest prawem! a u nas? mnóstwo pseudo amstaffów, z dzikich wylęgarni, bez żadnej kontroli nad linią rasy, bez kontroli nad genami itp....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzymają takie bydlaki nie wiadomo po co. Tylko ujadają i rzucają się do ogrodzenia. Przejście niektórymi ulicami na osiedlach domków przypomina sceny z obozu koncentracyjnego. Np. wąskim chodnikiem przy ogrodzeniu. W Natalinie mieszka taki matoł miłośnik kundli. Dla złodzieja to i tak żadna przeszkoda. Właściciele muszą być wyjątkowo tępi nie wiedząc tego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczepienie na wsi. Na kilkanaście kundli wokoło do szczepienia stanęły tylko mój i jeden owczarek sąsiada. Nasze psy zawsze za ogrodzeniem; reszta nieszczepionych kundli biega luzem po okolicy. Tzw. sąsiadom od dawna nie kłaniam się odkąd zrozumiałem, że to de...bile.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do sądu? Ludzie nie przesadzajcie. Trzeba się dogadać, a nie sądzić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy mogę takiego psa, który wszedł na moja posesję w takim wypadku "anulować", czy prawnie nie poniosę z tego powodu konsekwencji?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O rany. Makabra. :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj dobry adwokat i nowy sąd po zmianach wprowadzonych przez PIS i sąsiadka się nie wypłaci. Zlicytowana chałupa pójdzie na odszkodowanie. Dzisiaj za pieska nie będzie ani grosza bo skoligacony sędzia za 1000zł da wyrok, że mały piesek był winny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś szedłem z dzieckiem po chodniku, to taki jeden mutant mało nie zeżarł metalowej bramy tak sie zdenerwował kochany pupil jakiegoś idioty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwierze nawet zmutowane dalej jest zwierzęciem, najgorsze jest to kiedy właściciel jest debilem, i jeżeli ma się takiego sąsiada to dopiero jest problem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Psu sąsiada raz na jakiś czas uda se wydostać poza ogrodzenie. Ma na koncie kila pogryzień, a ten kretyn się cieszy i chwali, jaki jego pies jest ostry...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki właściciel takie psy. Takich ludzi trzeba wysyłać na leczenie psychiatryczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jestem starym "psiarzem" i naprawdę lubię psiaki. Tylko, że wystarczy sobie wygooglać zdjęcia tych cane corso i już widać, że to zdrowo pomerdana rasa, taka, co ma agresję we krwi. Ludzie, którzy chcą trzymać takie bydlaki, powinni przechodzić obowiązkowe i dokładne badania lekarskie i wywiad środowiskowy - jak przy ubieganiu się o posiadanie broni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To bardzo przykre ale pewnie skończy się na mandacie, wiem to z własnego doświadczenia jak pies prawie mnie rozszarpał jak broniłam swojego... skończyło się na mandacie i o serwacji psa, nic to nie dało, rozszarpał psa sąsiadów i też dostał mandat... przykre ale tak pewnie zakończy się ta sprawa:( rozumiem właścicieli pieska i współczuje :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mandat za niedopilnowanie, ale to że zginął komuś jego pies nic. Ludzie powinni wytoczyć powództwo cywilne za krzywdy moralne. Pies to nie rzecz, a związek emocjonalny z psem i samo przeżycie jego bestialskiej śmierci są podstawą odszkodowania. Niech pani od agresywnych psów, skoro nie ma rozumu to przynajmniej odczuje swoją głupotę finansowo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Matko Boska, a niedaleko mnie, koło Świdnika jeden facet z babą chodują właśnie Cane Corso ... rzeczywiście to duże psy, an całe szczęście nie są agresywne, ale kto wie, gdyby się wydostały za ogrodzenie ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja bym każdemu takiemu psiakowi dał się napić z takiej miski ***bit.ly/2vulxef może się czegoś nauczą...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...