Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Psy wejdą do Saskiego? Sąd zajmie się zakazem

Utworzony przez ayo, 10 lutego 2015 r. o 06:55 Powrót do artykułu
ostatnio jakiś uj wyprowadził swojego pupila aby załatwił swoje potrzeby pod moją klatką. Później ktoś nie zauważył, wlazł i rozniósł to pod dwie klatki. Jestem ZA ZAKAZEM WSTĘPU waszych obsrańców do Saskiego!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zakaz trzymania psów w mieście!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dla psów w blokach!!!!!! Masz domek to niech pies sra wkoło Twojego domku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Albo zakładać zasrańcom pampersy i wtedy można wejść do ogrodu.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brak kultury między właścicielami psów! Pies się załatwia gdzie znajdzie odpowiednie miejsce dla siebie! Właściciel powinien posprzątać! JESTEM ZA ZAKAZEM WPROWADZANIA PSÓW DO OGRODU!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Również popieram zakaz wprowadzania obsranych sierściuchów roznoszących zarazki ..i prosze tutaj ignorantów o nie wyskakiwanie z argumentem że psie łajno to nawóż, bo po prostu nie wiecie o czym piszecie. Poza tym trzeba zadbac o bezpieczeństwo odwiedzających park. NIE DLA PSÓW W PARKU- NIE DLA PSÓW W MIEŚCIE( btw. dlaczego straze dla zwierząt i inne animalsy nie reaguja jak widza ogromne psy na metrowych balkonach w bloku lub w klitkach m2?? to jest tez znecanie sie nad zwierzetami, nie lepsze niz trzymanie nia łańcuchach)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tacy "operatorzy" czy "lubelacy" powinni się leczyc na fobie. Potrafią byc to ciężkie schorzenia utrudniające normalne funkcjonowanie.Dlaczego nikt nie oburza się że po remoncie w parku nie ma nawet wzmianki o jego załozycielu? -ale u nas tylko psie kupy i nagonka (o innych bardziej widocznych zanieczyszczeniach juz nie wspominamy). Taka wschodnia mentalność "chłop żywemu nie przepuści". Trochę inaczej to wygląda na zachodzie,ale tam byście szoku doznali w sklepie czy urzędzie gdzie mozna wejśc z pupilem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak chcesz mieć psa/kundla to płać za niego podatek który powinien być wysoki i sprzątaj jak pies nawali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę, proszę jaka kultura u "czyściochów"...klękajcie narody!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tacy "operatorzy" czy "lubelacy" powinni się leczyc na fobie. Potrafią byc to ciężkie schorzenia utrudniające normalne funkcjonowanie.Dlaczego nikt nie oburza się że po remoncie w parku nie ma nawet wzmianki o jego załozycielu? -ale u nas tylko psie kupy i nagonka (o innych bardziej widocznych zanieczyszczeniach juz nie wspominamy). Taka wschodnia mentalność "chłop żywemu nie przepuści". Trochę inaczej to wygląda na zachodzie,ale tam byście szoku doznali w sklepie czy urzędzie gdzie mozna wejśc z pupilem.
na zachodzie za psa płaci się podatek wysoki. Właściciel sprząta po swoim psie i jest za niego odpowiedzialny. jak psiak kogoś ugryzie to jako właściciel masz duże kłopoty. na zachodzie nie ma problemu z bezpańskimi psami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę, proszę jaka kultura u "czyściochów"...klękajcie narody!
mieszkam na wsi w domku. jak mój pies nawali w ogródku to po nim sprzątam a nie siedzę w kupie i nie zostawiam innym pamiątek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Akurat najgorszymi obsrańcami jak tam ktoś napisał są ludzie a nie psy, którzy wszędzie śmiecą, srają i sikają po klatkach schodowych itp.I pies w przeciwieństwie do większości ludzi ma serce.Podatki w Polsce są tak wysokie, że to z nich powinny być opłacane osoby do sprzątania po ludziach i po psach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KAŻDY wściciel psa to BRUDAS. W życiu nie widziałem aby jakiś "miłośnik" psa zbierał po nim odchody. Nie widziałem też nigdy, by bedąc z pieskiem na spacerze zabronił mu obsikiwania narożnika bloku czy też obsikania młodego drzewka-które potem zapewne uschnie.  Władze Mista mają prawo ustanowić Regulami korzystania z czegoś co ma w swojej opiece i mam nadzieję że Sądowi nic do tego by decydować. Inaczej ja zaskarżę jako Obywatel tą decyzję i wejdę z pieskiem na salę sądową. Bo czy w Parku można a tam nie można srać bo tam są sędziowie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Park Saski to jedyny w mieście skrawek zieleni wolny od psich odchodów,i tak powinno pozostać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wolę by na trawnikach Saskiego piknikowali ludzie niż zasrywały je psy. Pozwólmy biegać tam dzieciom i ludziom a wiadomo jak psy reagują na biegających. Proponuję by Miasto wprowadziło podatek od czworonogów wzorem innych miast a wpływy przeznaczało na sprzątanie psich odchodów skoro włascicielom-brudasom się nie chce posprzątać odchodów po swoich pupilach. Poza tym jestem przeciwnikiem trzymania w blokach psów - zwłaszcza tych większych. Administracje bloków powinny żądać od własciciela pieska zgody współlokatorów bo w mojej klatce jest duży wilczór a jego sierść jest u mnie w pokoju na dywanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wolę by na trawnikach Saskiego piknikowali ludzie niż zasrywały je psy. Pozwólmy biegać tam dzieciom i ludziom a wiadomo jak psy reagują na biegających. Proponuję by Miasto wprowadziło podatek od czworonogów wzorem innych miast a wpływy przeznaczało na sprzątanie psich odchodów skoro włascicielom-brudasom się nie chce posprzątać odchodów po swoich pupilach. Poza tym jestem przeciwnikiem trzymania w blokach psów - zwłaszcza tych większych. Administracje bloków powinny żądać od własciciela pieska zgody współlokatorów bo w mojej klatce jest duży wilczór a jego sierść jest u mnie w pokoju na dywanie.
 Jestem wlaścicelem psa. Trudno  mieć psa w Lublinie. My często jeżdzimy po Polsce i nie tylko. W innych miastach są wybiegi ( ogrodzone) dla psów, kosze na psie kupy co kilkadziesiat metrów. Nawet w Krakowie na Plantach . U nas- o czym tu mowa? Nieraz zdarzyło mi się paradować z woreczkiem dobre kilkaset metrów do najbliższego kosza. zwykłegooczywiście, bo jeśli trafi sie nawet pomarańczowy ,,azorek" jest zazwyczaj zapchany wszelkim śmieciem w reklamowkach. Nie spuszczam psa w żadnym z lubelskich parków i żaden odpowiedzialny psiarz tego nie robi. Dlaczego? Bo boi sę o zwierzę! Tony butelek, potluczonego szkła, spleśniałych resztek jedzenia, zuzyte pieluchy, pety. Czyżby to psy zrobiły? Poki co, posiadanie psa w tym kraju nie jest przestęstwem. A jakoś tak się składa, że więcej kultury i zwykłej ludzkiej życzliwości wykazują wlasnie ci, co chodzą z psami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZAKAZ WPROWADZANIA PSÓW - JAK NAJBARDZIEJ JESTEM ZA !!!   Byłam posiadaczką czworonoga i nigdy nie miałam problemów ze sprzątaniem po moim psie. Mimo to podpisuję się obiema rękami pod zakazem wprowadzania psów do Ogrodu Saskiego. To ma być miejsce przyjazne dla rodzin, które w naszym mieście mało mają do dyspozycji miejsc w których mogłyby piknikować na trawie. Jeśli chodzi o psy jestem wielką zwolenniczką wprowadzenia podatku od posiadania psów w naszym mieście. W mojej klatce doszło swojego czasu do takiej paranoi, że na 12 rodzin było 13 psów!!! To co się dzieje po odwilży wkoło bloków WOŁA O POMSTĘ DO NIEBA. Ciężko jest przejść chodnikiem, aby nie narazić się na tzw "wdepnięcie". Może dzięki wprowadzeniu takiego podatku miłośnicy zastanowią się czy czworonogi są im potrzebne i w jakiej ilości...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZAKAZ WPROWADZANIA PSÓW - JAK NAJBARDZIEJ JESTEM ZA !!!   Byłam posiadaczką czworonoga i nigdy nie miałam problemów ze sprzątaniem po moim psie. Mimo to podpisuję się obiema rękami pod zakazem wprowadzania psów do Ogrodu Saskiego. To ma być miejsce przyjazne dla rodzin, które w naszym mieście mało mają do dyspozycji miejsc w których mogłyby piknikować na trawie. Jeśli chodzi o psy jestem wielką zwolenniczką wprowadzenia podatku od posiadania psów w naszym mieście. W mojej klatce doszło swojego czasu do takiej paranoi, że na 12 rodzin było 13 psów!!! To co się dzieje po odwilży wkoło bloków WOŁA O POMSTĘ DO NIEBA. Ciężko jest przejść chodnikiem, aby nie narazić się na tzw "wdepnięcie". Może dzięki wprowadzeniu takiego podatku miłośnicy zastanowią się czy czworonogi są im potrzebne i w jakiej ilości...
 
ZAKAZ WPROWADZANIA PSÓW - JAK NAJBARDZIEJ JESTEM ZA !!!   Byłam posiadaczką czworonoga i nigdy nie miałam problemów ze sprzątaniem po moim psie. Mimo to podpisuję się obiema rękami pod zakazem wprowadzania psów do Ogrodu Saskiego. To ma być miejsce przyjazne dla rodzin, które w naszym mieście mało mają do dyspozycji miejsc w których mogłyby piknikować na trawie. Jeśli chodzi o psy jestem wielką zwolenniczką wprowadzenia podatku od posiadania psów w naszym mieście. W mojej klatce doszło swojego czasu do takiej paranoi, że na 12 rodzin było 13 psów!!! To co się dzieje po odwilży wkoło bloków WOŁA O POMSTĘ DO NIEBA. Ciężko jest przejść chodnikiem, aby nie narazić się na tzw "wdepnięcie". Może dzięki wprowadzeniu takiego podatku miłośnicy zastanowią się czy czworonogi są im potrzebne i w jakiej ilości...
święta racja! Co najmniej 90 % mieszkańców Lublina (posiadaczy psów) nie dorosła jeszcze do "posiadania psa i wszystkiego co się z tym wiąże" -sprzątanie, odpowiedzialność za wystraszenie cudzego dziecka, smycz lub kaganiec, itd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W jednym z mniejszych bloków na osiedlu Błonie mieszka ok. 30 rodzin, w tym 20 ma psy. I wierzcie, a bywam tam u krewnych dość często, tylko jedna pani sprząta po swoim psie. Inni wyprowadzają pieski przed blok i już ich nie obchodzi, gdzie one napaskudzą. A potem chodzą slalomem pomiędzy kupami, także swoich podopiecznych. Park Saski dla ludzi, nie dla psów - POPIERAM!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dla psów w blokach!!!!!! Masz domek to niech pies sra wkoło Twojego domku.
Idź się leczyć na głowę! Człowiek posprząta po swoim psie, bydlę na dwóch nogach zostawi pod nogami i gówno i butelki i pety. Zakaz trzymania dwunogich bydląt w blokach!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...