Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Psy wrócą do Ogrodu Saskiego? Do akcji wkracza Rzecznik Praw Obywatelskich

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 marca 2017 r. o 10:58 Powrót do artykułu
cel właścicieli psów, zrobić z Saskiego psią sralnię, bo przecież nie będą po psach sprzątać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja posiadam jako towarzysza życiowego - sympatyczną świnkę, Matylda ma na imię a wyrośnięta nad podziw. Tak ze 180 kilo. To zapewne też będę mógł przechadzać się w jej towarzystwie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
psie zasrańce znów będą srać gdzie popadnie. Niech się załatwiają w mieszkaniach "panciów"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zaczniecie sprzątac poswoich kundlach to może wtedy bedziecie mogli wchodzic do Parku!!! UM Lublin - tak trzymać - nie dac się tym oszołomom!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wracaj na wieś kmiocie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzymam kciuki, zeby sie udało.  Psy zawsze mogły wchodzić do Ogrodu dopiero kiedy napłynęła wieś do miasta zaczęło wsioczkom przeszkadzać .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miasto powinno postawić więcej koszy na psie odchody, porządni będą sprzątać a reszte trzeba edukowac do tego. Kazdy chce mieć możliwośc wejśc do Parku ze swoim pupilem. Nie róbcie zamieszania i problemu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też trzymam kciuki, żeby zasrańce NIE wróciły do Ogrodu Saskiego. Mam dosyć gówien na chodnikach i trawnikach. 99% właścicieli psów nie dorosło do ich posiadania i nie rozumieją, że po piesku trzeba sprzątać. Teraz w Saskim jest super, czysto, a ludzie mogą spokojnie z niego korzystać bez "nieprzyjemnych niespodzianek".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O nie! Wiem, ze dla niektórych chodzenie po psich gó.wnach i obszczanych chodnikach to jest obcowanie z naturą. Ale uwierzcie: jesteście w mniejszości!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiocha zalewa miasto, tatuś zza stodoły wynajmuje za "dotacyje łunijne" mieszkanko i się takiemu wsiurowi miesza w głowie - przecież "łun miastowy, trza wprowadzać porządki". Niestety wsiarze wsiowi, zwierzęta w mieście nie będą na łańcuchu kiedy wy zarzygujecie chodniki zachlewem z ryjów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właściciele psów bronią swoich praw, ale koło siebie porządku nie chcą robić. Przykład: jak bywałem z dzieckiem na sankach to wszędzie kopy dookoła, dziecku to nie przeszkadzało, ale ja powinienem się cieszyć, jak dziecko jeździ na sankach a nie brzydzić się tego co dookoła. Przecież każdy wie, że jeśli psy będą w parku to 2% będzie sprzątać reszta będzie udawać, że psy nie srają tylko wydalają przez skórę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@Lublinianin psa to chyba sobie trzymałeś na łańcuchu we wsi Czechów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie Wieśniaczku ja w przeciwieństwie do Ciebie nie mam nić wspólnego z wsią :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do twinturbo No fajnie że wszystkim napisałeś skąd jesteś i co robisz w Lublinie. Tylko nie wiem czy masz powód do chwalenia się :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak upadnie zakaz to wprowadzić wysokie opłaty za korzystanie z psiego towarzysza w OS i odpowiednio kary za zanieczyszczanie przestrzeni, po czym egzekwować i sprawa sama się rozwiąże
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko referendum i tyle niech wpowiedzą się sami zainteresowani czyli mieszkańcy Lublina a nie urzędasy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podaj  podstawę prawna do wprówadzenia wysokich opłat za korzystanie z psiego towarzysza w OS ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak ludzie będą sprzątać po swoich zwierzętach, nie ma problemu ale to że ludzie nie sprzątają to już wina straży miejskiej i jej szefa - prezydenta miasta. I nie mam żadnych wątpliwości, że to Żuk jest winny syfowi w całym mieście. Lublin - miasto syfilizacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkie trawniki są zastane i tylko trzeba jeszcze z Saskiego Ogrodu zrobić wielki sracz dla psów. Tak, tak, takich mamy właścicieli psów i dzięki nim wszędzie psie odchody, bo nie nauczyli się porządku w mieście
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten rzecznik niech sobie zaprosi wszystkie psy do salonu albo biura
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...