Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Psycholog rodzinny o "Niebieskim Wielorybie": Ktoś postanowił sobie okrutnie zażartować

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 24 marca 2017 r. o 19:14 Powrót do artykułu
Panie szanowny o co Panu chodzi? Kwestionuje Pan poważny problem bo kuratorzy z nadania PiS alarmują? Na jakiej podstawie Pan wnosi, że ta akcja nie istnieje? PS. Współczuję studentom takich nauczycieli, którzy uważają, że są nieomylni i wszystko wiedzą o internecie chociaż nie wiedzą co to np. IP
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No próbuję, szukam, i ni cholery nie mogę tego znaleźć. A potrafię i chcę i nic. "Niebieski wieloryb" jak "Czarna wołga" albo yeti wszyscy o nim mówią a nikt nie widział.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za ignorant...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widze pan chyba z Pisu bo tez gada głupoty a 0 doświadczenia aż nabrałem ochoty się zabić kiedy to czytałem -,-
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie szanowny. Do każdego tematu ,,wsadzi'' Pan politykę. Nawet tam, gdzie kompletnie nie ma ona z tematem nic wspólnego. Na temat akcji ,,niebieski wieloryb'' jest wiele artykułów. Cały sęk tkwi w tym, żeby nie przyjmować wszystkiego, co nam podają media bezkrytycznie. Należy potrafić selekcjonować informacje rzetelne od tych wyssanych z palca. Polecam ,,z głową'' rozejrzeć się po internecie. Zapraszam na wykłady Pana doktora, zapewne zauważy Pan, że wyrazy Pana współczucia są studentom kompletnie niepotrzebne. PS. Pan doktor ma za sobą lata doświadczenia, więc wyznawanie zasady ,,nie znam się to się wypowiem'', radziłabym przemyśleć. Łatwo jest krytykować samemu nie mając nic konkretnego do powiedzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Typowy psycholog... dużo słów mało treści, zero logiki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
"Typowy psycholog... dużo słów mało treści, zero logiki"
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
W przeciwieństwie do Pana: merytorycznej, treściwej i logicznej wypowiedzi ;). 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Panie szanowny o co Panu chodzi? Kwestionuje Pan poważny problem bo kuratorzy z nadania PiS alarmują? Na jakiej podstawie Pan wnosi, że ta akcja nie istnieje? PS. Współczuję studentom takich nauczycieli, którzy uważają, że są nieomylni i wszystko wiedzą o internecie chociaż nie wiedzą co to np. IP
Rozmówca nie potwierdził z całą penością, że gra ta nie istnieje. Stwierdził, po bliższemu przyjżeniu się sprawie, że RACZEJ nie istnieje. Proszę czytać ze zrozumieniem, zanim złoży Pan/i wyrazy współczucia studentom i studentkom, którzy cenią sobie dorobek naukowy doktora i doświadczenie pracy z tego typu problemami. Meritum całego artykułu Pan/Pani zgubił/a, a mianowicie: bądźmy bliżej naszych dzieci, mądrzej, nie bądźmy obojętni!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja znam tego psychologa :-) Byłem u niego na wykładzie i warsztatach na jakiejś konferencji dla nauczycieli. Złego słowa nie powiem, gość wie, co mówi, zna się na rzeczy. On faktycznie ma bardzo duże doświadczenie w pracy z młodzieżą i ja mu ufam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***mieczducha888.blogspot.com/2016/09/jedyny-lek-na-depresje-i-ochrona-przed.html , pokój ducha jest bezcenny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie psychologu Kwiatkowski - z pana taki psycholog jak z koziej dupy trąba. NIE ZAŻARTOWAĆ, tylko ZABIĆ. Jak zwykle z przestępców robita niepoczytalnych, że nie wiedzieli co robią.... taaa..... zażartował tylko, i nie wiedział że tak na poważnie dzieci to wezmą.... nie wierzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...