Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A co z policjantem, który nie mógł dmuchać w alkomat z powodu wysokiegi ciśnienia krwi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziękuje trafić do takiego "lekarzyny" Nie jeździ już autem tylko rowerem :D Najwyraźniej też pod wpływem :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomimo wielkiej nieodpowiedzialnośći jaka wykazał się pan doktor, musze przyznać ze jest bardzo dobrym okulista, moja cala rodzina leczy się u niego i jesteśmy bardzo zadowoleni!!! Hp
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oskarżony powinien mieć PRAWO, a nie OBOWIĄZEK stawiać się na rozprawie. Wtedy wielu takich cwaniaczków jak ten lekarzyna by cudownie ozdrowiało. Czyli ma prawo przyjść, ale nie musi - skoro nie przyszedł, rozprawa odbywa się bez niego i po kłopocie. Jak chce się bronić, niech przyjdzie, a jak nie to sąd wyda wyrok na podstawie pozostałych faktów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomimo wielkiej nieodpowiedzialnośći jaka wykazał się pan doktor, musze przyznać ze jest bardzo dobrym okulista, moja cala rodzina leczy się u niego i jesteśmy bardzo zadowoleni!!! Hp
To też musisz byc niezły wygibus, jOzek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak może być dobrym lekarzem jak on ma dopiero 33 lata a większość tego czasu wydał na gorzałkę i inne .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odgrzewany kotlet,nie maja o czym pisac .Moja cala rodzinka tez sie leczy u Pana Doktora i tyle co nam poświęcił czasu lecząc nas to żaden inny lekarz nie poświęcił i nawet czekolady nie wzioł za to!!! Piszcie o korupcji i złodziejach..Każdy popełnia błędy !! Czepili sie człowieka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z policjantem, który nie mógł dmuchać w alkomat z powodu wysokiegi ciśnienia krwi?
A co Pani Zuzo to Pani nie wie,że tacy panowie,o których Pani wspomina-piszą artykuły dla Dziennika wschodniego ,Kuriera Lubelskiego i innych naszych niszowych gazet (inna sprawa ,ze czytają je tylko policjanci,babcie klozetowe itp. to jak taki  gość ,najwazniejszy w Polsce ma dmuchać w alkomat?. Dodam więcej, Ci właśnie funkcjonariusze po tym jak w/w lekarz spowodował stłuczkę (TAK STŁUCZKĘ !-BO NIKOMU NAWET SINIAK PODCZAS TEGO ZDARZENIE SIĘ NIE ZROBIŁ) TO POLICJANTKA "WOJSKOWYM" BUTEM STAŁA MU NA TWARZY A INNY POLICJANT TAK MASAKROWAŁ MU RĘKĘ,ŻE NIEWŁADNE MA PÓŁ RĘKI .JAK LEKARZ ,-KTÓRY W ARTYKULE OPUBLIKOWANYM W DZIENNIKU WSCHODNIM  UZYSKAŁ TYTUŁ NAJLEPSZEGO LEKARZA ROKU-MA TERAZ LECZYĆ LUDZI?.A narkotyków nie brał tylko alprazolam-lek na chory kręgosłup.Czy dziennikarze zaczną sprawdzać jakie wiadomości publikują w prasie?Ja jestem tą osobą która przechodziła obok zdarzenia i byłem przerażony co policjanci wyprawiali z owym lekarzem i dotad ,dokąd Dziennik Wschodni będzie szykanował człowieka ,który dokonał tylko stłuczki będę dawał świadectwo co wydarzyło się na Al Solidarności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co Pani Zuzo to Pani nie wie,że tacy panowie,o których Pani wspomina-piszą artykuły dla Dziennika wschodniego ,Kuriera Lubelskiego i innych naszych niszowych gazet (inna sprawa ,ze czytają je tylko policjanci,babcie klozetowe itp. to jak taki  gość ,najwazniejszy w Polsce ma dmuchać w alkomat?. Dodam więcej, Ci właśnie funkcjonariusze po tym jak w/w lekarz spowodował stłuczkę (TAK STŁUCZKĘ !-BO NIKOMU NAWET SINIAK PODCZAS TEGO ZDARZENIE SIĘ NIE ZROBIŁ) TO POLICJANTKA "WOJSKOWYM" BUTEM STAŁA MU NA TWARZY A INNY POLICJANT TAK MASAKROWAŁ MU RĘKĘ,ŻE NIEWŁADNE MA PÓŁ RĘKI .JAK LEKARZ ,-KTÓRY W ARTYKULE OPUBLIKOWANYM W DZIENNIKU WSCHODNIM  UZYSKAŁ TYTUŁ NAJLEPSZEGO LEKARZA ROKU-MA TERAZ LECZYĆ LUDZI?.A narkotyków nie brał tylko alprazolam-lek na chory kręgosłup.Czy dziennikarze zaczną sprawdzać jakie wiadomości publikują w prasie?Ja jestem tą osobą która przechodziła obok zdarzenia i byłem przerażony co policjanci wyprawiali z owym lekarzem i dotad ,dokąd Dziennik Wschodni będzie szykanował człowieka ,który dokonał tylko stłuczki będę dawał świadectwo co wydarzyło się na Al Solidarności.
   
Jak może być dobrym lekarzem jak on ma dopiero 33 lata a większość tego czasu wydał na gorzałkę i inne .
Wydawać to może hycel psa,UB-owiec namierzonego przez siebie  człowieka a czas się kreatywnie spędza.Słowa "gorzałka" używa Drogi Józefie człowiek ,który pędzi bimber lub pracuje w gorzelni,jeszcze raz się potwierdza się fakt ,że Dziennik Wschodni czytają bimbrownicy,piszą do niego policjanci ...i bardzo nisko upadł w Polsce pewien urząd skoro nie ma tajemnicy sprawy sądowej.Oczekuję na odpowiedź Pana Redaktora tej gazety skąd Jacek Sz.ma wiadomości,które trzyma się w naszym państwie jako tajemnica.Czy czasami nie płacicie za komunikaty policyjne?Jeżeli tak to niech wszyscy wiedzą jakie sa wasze morale.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oskarżony powinien mieć PRAWO, a nie OBOWIĄZEK stawiać się na rozprawie. Wtedy wielu takich cwaniaczków jak ten lekarzyna by cudownie ozdrowiało. Czyli ma prawo przyjść, ale nie musi - skoro nie przyszedł, rozprawa odbywa się bez niego i po kłopocie. Jak chce się bronić, niech przyjdzie, a jak nie to sąd wyda wyrok na podstawie pozostałych faktów.
Przychylam się do zdania kogoś kto tu juz pisał na forum,że Dziennik Wschodni bardzo tendencyjnie korzysta z komunikatów policyjnych i kreuje społeczne nastroje.Dlaczego teraz nie szanuje tajemnicy sprawy sądowej ?To już sprawa dla Pana Doktora .Dlaczego Pan,Panie doktorze,który z taką estyma ,z taką niemal miłością do ludzi przyjmuje każdego pacjenta w Klinice Okulistycznej,sprawiając ,że czujemy się naprawde dobrze obsłużeni w tej placówce-dlaczego pan nie podał do sądu Dziennika Wschodniego,chociazby dlatego ,że rozpisuje się jakoby alprazolam to był lek psychotropowy, ja go brałem na bóle kregosłupa. Lek ten  (może i ma inne działanie) ale mnie zwiotczał mięśnie przykręgosłupowe i w znacznym stopniu zmniejszał ból.Poza tym dla innych jest tajemnica śledztwa a dla Pana Doktora nie ma? Administrator Dziennika Wschodniego nie waha się śledzić swojego forum gdzie używa się lekceważącego słowa "lekarzyna"!Zastanawiam się ,czy po tym fakcie jeszcze ktoś uwierzy,że człowiek który ukończył maturę może wziąźć do ręki Dziennik Wschodni.W tej gazecie na odprawach dziennikarzy dyskutuje się zapewne czy ktoś kto spowodował stłuczkę może być doprowadzony do końca swojej życiowej drogi.Otóż wielu ludzi pod wpływem wykonywanej perfidnej ,prasowej nagonki stawało się innymi ludźmi ale PANOWIE DZIENNIKARZE MA SIĘ ZA TO JAKĄŚ ODPOWIEDZIALNOŚĆ A CO BĘDZIE JAK COŚ SIĘ STANIE?Czy nie dość już tych artykułów oczerniających człowieka ,który spowodował tylko stłuczkę?Żle zrobił ale czy trzeba go przybijać do krzyża?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziękuje trafić do takiego "lekarzyny" Nie jeździ już autem tylko rowerem :D Najwyraźniej też pod wpływem :D
Owszem ,Pan Doktor pewnie jeździ rowerem i jest to wyraz jego skruchy i pokazuje ,że chce odpokutować za to co zrobił.Tak postępują ludzie którzy należą do elity tego społeczeństwaByła już jedna rozprawa i zapadł wyrok ,Pan Doktor poddał się karze.A Ty dziennikarzyno nie wbijaj dodatkowych odpowiedzi jak widzisz ,że są pozytywne opinie pacjentów.Rozpoznajemy Cię na odległość!Czymś tu pachnie!,nie powiem czym.......I Pan Doktor nie pije ,co najwyżej zażywa pewnie dalej ten lek na bóle kręgosłupa ,który i przedtem zażywał i nikt w naszym kraju nie ma takiej władzy aby zabraniał zażywać środków poprawiających stan zdrowia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odgrzewany kotlet,nie maja o czym pisac .Moja cala rodzinka tez sie leczy u Pana Doktora i tyle co nam poświęcił czasu lecząc nas to żaden inny lekarz nie poświęcił i nawet czekolady nie wzioł za to!!! Piszcie o korupcji i złodziejach..Każdy popełnia błędy !! Czepili sie człowieka Ja też leczę się u Pana Doktora,jest profesjonalistą ,z dużą wiedza na temat swojego zawodu.Pozdrawiam Pana Doktora i wiem ,że manipulacje wyjda na jaw i będzie Pan wolny od pomówień.Skoro nie bierze pan narkotyków tylko alprazolam,lek na schorzenie kręgosłupa to wystarczy to ujawnić i powiedzieć ,że każdy ma prawo i obowiązek zażywać leki jak jest chory.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zaklady bukmacherskie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...