Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Super!! Bardzo dobra wiadomość. W końcu miejsca pracy w przemyśle.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
a kiedy zmiany w składzie zarządu?
0
Jakim przemyśle?? o czym piszesz??, Praca będzie ale w firmie zewnętrznej jako pakowacz ... Swoją drogą ciekawe jest że lubelska firma przechodzi do SSE, nie taniej zwolnić z podatków firmy z woj. lubelskiego?
0
Super!! Bardzo dobra wiadomość. W końcu miejsca pracy w przemyśle.
Dzięki tej inwestycji będziesz miał szansę na awans. Z branży informatycznej, ze stanowiska trolowacza przejdziesz do jakiejśc firmy zewnętrznej do pracy w charakterze pakowacza w nowym zakładzie.
0
Jak chcą podbijać rynek zagraniczny to proponuję zmienić nazwę. Bo "pszczółka" jest nie do wymówienia przez niepolskojęzyczną klientelę. Ale każda inwestycja w moim kochanym mieście cieszy. Brawo.
0
Uwielbiam ich kukułki! Najlepsze na świecie ! Polecił mi je Paweł Krolikowski;))
0
No ale jak chcą sprzedawać za granicą to muszą zmienić nazwę.Pszczółka nie przejdzie
0
pogońcie najpierw ukraińskie cukierki bez polskich napisow
0
No ale jak chcą sprzedawać za granicą to muszą zmienić nazwę.Pszczółka nie przejdzie
Bee
0
z tym zatrudnieniem 400 osób jak z zegarkami na placu czerwonym nie rozdają tylko kradną i nie zegarki tylko rowery
0
O super ze będzie Praca dla aż tylu osob, fajnie jednak ja szukam prace dla nauczycieli więc pozostaje mi się tylko cieszyć tym, ze tylu ludzi będzie miało zatrudnienie w Preply czy Pszczółce  http://http://preply.com/pl/praca
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: