Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pułapki z gwoździ na Torze Lublin

Utworzony przez Eh,...ludziska.., 16 września 2013 r. o 20:21 Powrót do artykułu
Już najwyższy czas na nocną akcję "Gwóźdz" pod okolicznymi blokami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
haha! gruby na moto! :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już najwyższy czas na nocną akcję "Gwóźdz" pod okolicznymi blokami.
  Popieram w całej dziurawości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak burakom za głośno to niech się wyprowadzą z miasta na wieś tam będą mieli cisze i spokój !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam.   Sam mieszkam obok toru i bez przesady nie jest taki uciążliwy jak twierdzą inni. Jest przynajmniej jakaś atraksja. Tego co powsadzał gwoździe, złapać i wsadzić do jednej celi z murzynem i dać mu do ręki tubkę wazeliny. Pozdrawiam zwolenników toru
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam.   Sam mieszkam obok toru i bez przesady nie jest taki uciążliwy jak twierdzą inni. Jest przynajmniej jakaś atraksja. Tego co powsadzał gwoździe, złapać i wsadzić do jednej celi z murzynem i dać mu do ręki tubkę wazeliny. Pozdrawiam zwolenników toru
Prowokator !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam znajomych na Fulmana. Ich zdaniem tor nie jest aż tak uciążliwy, a dzieciaki mają przynajmniej na co popatrzeć od czasu do czasu. Trochę słychać, ale w innych miejscach bywa gorzej. Sam mieszkałem kiedyś przy Okopowej i cowieczorne ryki silników, śpiewy i awantury też mi przeszkadzały. Na Czubach miałem okno na tory i też można było się przyzwyczaić. Teraz mieszkam na LSMie i tylko czasem słychać pociągi lub dzwony z pobliskiego kościoła. Jak się kupuje mieszkanie to trzeba patrzeć na otoczenie, a nie mieć pretensje do całego świata, że się toru nie zauważyło. On był tam znacznie wcześniej niż te bloki! Sam tam chodziłem na zawody gokartów i to ze 25 lat temu. Nie lubię motocyklistów, ale takiego podejścia z gwoździami nie rozumiem. Baranowi co to wymyślił sam nawbijałbym tych gwoździ do łba. Ręce opadają na ludzką głupotę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Motocyklista śmiertelnie potrącił pieszego 8 września 2013, godz. 22:05   Do poważnego wypadku doszło w niedzielę około godz. 21:30 na al. Niepodległości w Sopocie. Motocyklista jadący w kierunku Gdyni potrącił pieszego. Mimo reanimacji - potrącony zmarł po kilku minutach. Motocyklistę w stanie ciężkim zabrało pogotowie. Do wypadku doszło w miejscu znanym z wypadków i kolizji - około 200 metrów przed skrzyżowaniem z ul. Malczewskiego . Motocyklista, który jechał bardzo szybko w kierunku Gdyni, w pewnym momencie stracił panowanie nad pojazdem, uderzył w krawężnik i wjechał w dwudziestokilkuletniego mężczyznę idącego chodnikiem (obok niego szedł jego kolega, nic mu się jednak nie stało). Na miejscu szybko pojawiło się pogotowie. Poszkodowanego pieszego próbowano reanimować. Niestety mężczyzna zmarł. Karetka zabrała także motocyklistę. Jego również trzeba było reanimować. - Policjanci są na miejscu, przepytują świadków i ustalają przyczyny wypadku - mówi Karina Kamińska z Komendy Miejskiej Policji w Sopocie. Według świadków motocyklista (policja podała nam, że ma 32 lata) jechał bardzo szybko, nawet powyżej 100 km/h. Ruch al. Niepodległości odbywa się obecnie jednym pasem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pojeby z fulmana !!!! Mieszkam tu cale zycie i jakos tor mi nie przeszkadza dobrze wiedzieli gdzie kupuja mieszkania! Nie pasuje to wypierdalac! Dobrze wiem kto walczy o to by tor zlikwidować wiec proponuje maly odwet!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak burakom za głośno to niech się wyprowadzą z miasta na wieś tam będą mieli cisze i spokój !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tam będą traktory przeszkadzały i będzie wina rolników, że muszą po polu od rana jeździć zamiast spać do południa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzymam kciuki za policje, zeby znalezli sk....syna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzymam kciuki za policje, zeby znalezli sk....syna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DLACZEGO Mieszkańcy osiedla mają pretensje to użytkowników toru, a nie do DEWELOPERA który ich najnormalniej w świecie oszukał?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na fulmana też pewnie mają szczeliny w asfalcie .....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tam będą traktory przeszkadzały i będzie wina rolników, że muszą po polu od rana jeździć zamiast spać do południa...
  Kiedyś i Ty synek będziesz musiał pójść do pracy i nierzadko wstać na 6 rano..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwny to kraj tor istnieje kilkadziesiąt lat nawet niewiem dokładnie ile odkąd pamiętam to tam bym a swoje lata juz mam . Ktos pobudował bloki w sąsiedztwie , to chyba ludzie kupujący mieszkania powinni sie liczyść z tym że będzie chałas a nie zamykać tor  bo im przeszkadza to oni powinni się dostosować to dego co jest przychodząc tu mieszkać . To tak jak ze stacją benzynową na PTHW jest od zawsze deweloper jakimś cudem uzyskał pozwolenie na budowę bloku w sąsiedztwie stacji a teraz ją chcą zlikwodować bo zagraża bezpieczeństwu mieszkańcow , przecież to chore jest 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...