Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Puławy: Wyszedł od lekarza i odjechał cudzym samochodem

Utworzony przez anonimek, 8 grudnia 2012 r. o 12:04 Powrót do artykułu
,,O kradzieży wartego ponad 23 tys. zł. pojazdu policjantów, a sam pieszo udał się do komendy." Czy tylko ja nie rozumiem o co tu chodzi?? Kto to redaguje?!?!?!?!?! SZOK!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
,,O kradzieży wartego ponad 23 tys. zł. pojazdu policjantów, a sam pieszo udał się do komendy." Czy tylko ja nie wiem o co tu chodzi??? Kto to redaguje?!?!?! SZOK!!!!! WSTYD!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polski nie być trudny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Artykuł wypada przeczytać zanim się go umieści na stronie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślał, że to pojazd lekarza, a za kiepskie leczenie postanowił się zamścić. Ale coś się pewnie "pomylił".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"O kradzieży wartego ponad 23 tys. zł. pojazdu policjantów, a sam pieszo udał się do komendy." Widać, że kleją to do kupy z innych serwisów typu - pap czy policja . pl lekko zmieniają treść żeby uniknąć bezczelnego plagiatu. Wydaniem internetowym zajmuje się pewnie tylko jedna osoba której w natłoku pracy pomyłki zdarzają się coraz częściej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....O kradzieży wartego ponad 23 tys. zł. pojazdu policjantów, a sam pieszo udał się do komendy..... Co autor miał na myśli,pisząc powyższe słowa? Czy piszący tekst o skradzionym aucie kończył wieczorową rydzykówkę?A może WUML (chociaż kształceni na WUMLach mieli bardzo rozległą wiedzę)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...