Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Punkt, tu chodzi o chodzenie po klatkach i sprawdzanie czy siedzą pijani czy nie, a nie siedzieć na d...pie i nic nie robienie. Panowie myśleć myśleć, chodźcie a zobaczycie ze będą efekty i mandaty, a czasami mam wrażenie że się po prostu boicie, albo macie jakieś konszachty z niektórymi z kamienic z Lubartowskiej
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Julka, tobie się coś po..... policjant to nie cieć, który będzie pilnował klatek schodowych należących do spółdzielni, wspólnot mieszkaniowych czy prywatnych właścicieli. Taki punkt pokazał właśnie jak "zależy" lokalnej społeczności na poprawie sytuacji. Wniosek? Na Lubartowską narzekają najczęściej ci którzy tam nie mieszkają.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
" O otwarcie takiego budynku zabiegał zarządca jednej z kamienic wspierany przez miejskiego radnego" - Jaki zarzadca wspierany przez jakiego radnego? A gdzie dziennikarska rzetelnosc? Na kolku tablicy wyborczej powiesiliscie? Albo wogole nie piszcie, albo robcie to zgodnie z dziennikarska sztuka i etyka - kto, co, gdzie i jak! I tylko tyle - takiej informacji komentowac nawet wtedy nie musicie.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Zamierzenie było słuszne bo chodziło o obecność policji na ulicy lubartowskiej (tu jak wiadomo nigdy jej za wiele), natomiast władze miasta zrobiły wszystko żeby wyszła z tego kompletna klapa. 1. miał to być punkt policji a powstał MOPR w którym dyżuruje dwa razy w tygodniu dzielnicowy, 2. wejście do lokalu miało być od strony ulicy lubartowskiej a zostało zrobione od podwórza, tu wyjaśnię że lokal jest usytuowany na parterze i była możliwość aby takie wejście zrobić wystarczyło chcieć tylko po co? lepiej odwalić fuszerkę przecież władze miasta tu nie mieszkają... poza tym wejście jest od podwórza na którym miejscowy element często pije alkohol i nawet z tego powodu nikt normalnie myślący nie przyjdzie tu na policję, 3. punkt powinien być wyraźnie oznaczony tzn powinien o tym informować podświetlony neon usytuowany prostopadle do ulicy tak żeby z daleka bił po oczach napis policja, oczywiście nic takiego nie ma, jest mała tabliczka informująca która nie zwraca uwagi itd, itd. Całe wykonawstwo pomysłu jest przykładem na kpiący stosunek władz miasta do inicjatywy obywatelskiej, za powołaniem tu punktu policji w ciągu tygodnia podpisało się 1,5 tys. mieszkańców a władze miasta powołały - MOPR. Idąc tym nowatorskim tropem rozumowania proponuję zlikwidować Komendę Miejską Policji i w to miejsce powołać Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej od razu poczujemy się wszyscy bezpieczniej... I tak na koniec dopóki nie nastąpi rotacja w urzędzie miasta i nie zastąpi się różnych "fachowców" pruszona młodymi ambitnymi lokalnymi pratriotami chcącymi faktycznie zrobić coś dla swojego miasta to takie inicjatywy tak się będą kończyć. W ślad za tą inicjatywą miał iść monitoring całej ulicy Lubartowskiej i nawet Pan Ostrowski obiecał doprowadzić to przedsięwzięcie do finału, tylko jak to u nas bywa - nie dotrzymał słowa... Pozdrawiam wszystkich, Autor pomysłu
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Tak to rozlewa się po miastach i całym kraju prywata nie socjalistyczna ale demokratyczna.Czy dla przeciętnego obywatela jest to jakaś różnica.I DO TEGO WCIĄGĄ SIĘ DO GRY JAK ZWYKLE SŁUŻBĘ POLICYJNĄ -widać szanse na normalność spadły do "zera".
Zaloguj się, aby oddać głos
0
NA LSM-IE ,NA NADBYSTRZYCKIEJ 87 TEZ OTWOZYLI PUNKT PRZYJEC DZIELNICOWEGO.CODZIENNIE Z KUMPLAMI FUNDOWALISMY IM URYNOTERAPIE.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: