Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Puste półki, wygaszone światła. Alma zniknie z Lublina?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 26 września 2016 r. o 21:44 Powrót do artykułu
Niefortunne miejsce w TZ nikt tam nie zagląda bo jest na uboczu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Bydgoszczy w jednej z galerii też tak wyglądało , zastanawiałem się o co chodzi . Teraz wiem , zamykają sklepy .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo drogi sklep z tymi samymi towarami co inne -niech znika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo lubiłam Almę. Wcale nie było drogo, jak ktoś tak mówi to w ogóle nie robił tam zakupów. Zawsze był duży wybór produktów, wędlin, mięsa. Wielka szkoda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piotr i pawel jest lepszy niz alma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak sie kończy jak robisz sklepy dla "elyty". Dopiero od jakiegoś czasu ceny zmniiejszyli, ale i tak tam drogo. Pół litra wody za poand 10 zł pfff
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak, faktycznie tarasy sa na uboczu... a moze to samo centrum? w olimpie tez jest i sytuacja nie jest lepsza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda ludzi którzy tam pracują.. To jest Lublin tutaj nawet taka praca jest na wagę złota...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeszcze w sierpniu robiłem zakupy wędlin w olimpie i było ok ! dzisiaj byłem i wielkie za***enie zaczynają się takie pustki na półkach jak w tarasach zamkowych. moim zadaniem wygląda to na całkowite wygaszanie sklepów w lublinie. a myślałem że przynajmniej jeden się ostanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli program "500+" wypłacany na ponad 2,5 miliona dzieci nie wystarcza ? Ci ludzie nie kupują w ALMIE ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozumiem, że jak zapłacę 20 gr za odblokowanie treści tego artykułu to zostaną one przekazane na rachunek Almy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w almie śmierdzi zdechlizną nic dziwnego że zamykają nigdy bym tam nic nie kupiła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po prostu bankructwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...