Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Może ktoś wcześniej był z Palikotem na popijawie i sądząc,że mu w gardle zasycha,to mu rzucił puszkę z piwem dla ochłody.Bo to po dłuższym nadawaniu w gardle zasycha,zwłaszcza jak ktoś wcześniej parę małpek wychyli!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sędziowie i Prokuratorzy jak dotąd nie kierują sie że obowiązują takie i takie ustawy tylko według humoru i nastroju wskazują wyroki zarówno w Rejonowym Grodzkim czy też Sąd ubezpieczen Społecznych jak również Prokuratura ul Chmielna nawet przez pomyłke wsadzają do aresztu i nic nikomu nic nie zrobi przecież ma swój stołek Takie u nas prawa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
IK napisał:
Sędziowie i Prokuratorzy jak dotąd nie kierują sie że obowiązują takie i takie ustawy tylko według humoru i nastroju wskazują wyroki zarówno w Rejonowym Grodzkim czy też Sąd ubezpieczen Społecznych jak również Prokuratura ul Chmielna nawet przez pomyłke wsadzają do aresztu i nic nikomu nic nie zrobi przecież ma swój stołek Takie u nas prawa
Takiego dziwnego Sądu jak w Kraśniku to nawet w Lublinie nie ma !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak by tak ktoś rzucił w Kaczkę piwem to by PiSlamiści powiedzieli że to zamach na ich Guru,afera murowana by była i by się Kaczka obraziła na Lublin.A Palikot to twardziel byle puszki się nie boi,a przedewszystkim małej Kaczki.(czy ta puszka była z ZIMNYM LECHEM ?)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Browar napisał:
(czy ta puszka była z ZIMNYM LECHEM ?)
myślę, że była z MOCNYM FULLEM, bo tylko takie skojarzenia mi się nasuwają, wobec ekipy, od której wyleciała ta puszka (Państwo Kiepscy)...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w tego błazna to trzeba rzucić flaszką mózgojeba. niech ten wszarz wraca do swojego Biłgoraja (tzn. pod Biłgoraj) zaznaczam że Biłgoraj to sympatyczne miasto do którego nic nie mam. pzdr
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mi by było szkoda tej puszki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
śmieszka napisał:
w tego błazna to trzeba rzucić flaszką mózgojeba. niech ten wszarz wraca do swojego Biłgoraja (tzn. pod Biłgoraj) zaznaczam że Biłgoraj to sympatyczne miasto do którego nic nie mam. pzdr
Tak go wyzywasz,ale jak by ci dał parę złoty i dobrą posadę ,to byś mu pierwsza nadstawiła śmierdzącą twoją WAGINĘ.Śmieszko!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SZKODA, ZE NIE ZGNILE JAJO, ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...