Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

pytania do forumowiczów

Utworzony przez Wiktoria520, 11 lipca 2012 o 11:54
Witam, Przeprowadziłam się do Lublina całkiem nie dawno i mam do Was takie pytania: 1. W związku z zakończonym rokiem szkolnym chciałam sprzedać podręczniki moich dzieci ( gimnazjum i podstawówka) czy jest tutaj coś takiego może jakiś antykwariat ? 2. Gdzie można dobrze zjeść ( mam na myśli też dobrą cenę)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Z podręcznikami najlepiej udać się w okolice dworca PKS przy al. Tysiąclecia. Jest tam stoisko z używanymi książkami. A w sprawie jedzenia to najtańsza w Lublinie jest prawdopodobnie restauracja wegetariańska przy Narutowicza (naprzeciwko Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej), niestety nie zawsze jest tam bardzo smacznie.
0
Oprócz wspomnianego juz "Wegetarianina" moge polecic "Pyzata Chatę " - tam też jest tanio. Oprócz tego na miasteczku uniwersyteckim, na Langiewicza i na Weteranów, masz dwa bary, które oferta swa przypominaja nieco peerelowskie bary mleczne. Bardzo fajnie i też niedrogie.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: