Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
CIEKAWE JAK SZANUJĄ PRAWA WOLNOŚCI CZŁONKOWIE RADY ADWOKACKIEJ W LUBLINIE? A może kupują i uzgadniają wyroki z sędziami? Sadownictwo to już mafia i musi być zreorganizowane,a głównie pod kontrolą.Członkowie trybunału opracowują za pieniądze ustawy pod określoną partię,a potem sami swoje wypociny oceniają.To tak ma wyglądać niezależność sądownictwa?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nic dziwnego, Trybunał Konstytucyjny to przecież twór i pomysł generała Jaruzelskiego.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Togowcy - lepiej siedźcie cicho! CBA i tak was odwiedzi w stosownym czasie.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nie wszyscy adwokaci myślą tak jak rada i to jest szczęście, że są jeszcze uczciwi członkowie palestry.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Papugi jak zawsze są za, a nawet przeciw...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
najpierw zajmijcie się waszą "etyką". postkomunę czas kończyć.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Czytać ze zrozumieniem. "Chodzi o ostatnie zmiany ustawy o Trybunale Konstytucyjnym, których dokonali posłowie Sejmu obecnej i poprzedniej kadencji."
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Za tzw. Radę Adwokacką w Lublinie też się wezmą w najbliższym czasie.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Zapraszamy tych wszystkich "odważnych" aby nie chowali się za zasłona internetu.Powiedzcie to nam w oczy - adres Lublin Aleje Racławickie 8.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Czytam te komentarze działaczy pisu i strach mnie bierze, wygląda na to, że chcą zniszczyć trójpodział władzy
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Adwokaci do lustracji, czas poznać mroczne szczegóły z przeszłości!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
co tak póżno?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Tylko kasa i mamona i nic nie robienie. Taka to rasa, adwokaci.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wasz czas już jest policzony. Radcowie prawni was wchłoną i leśne dziadki stracą stanowiska :):):)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
niech sobie się przyjrzą łachudry ...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
MAMY DOSYĆ OBŁUDY TYCH STARYCH PIERDÓŁ - WIELCY MI SĘDZIOWIE PRAWA - A KRĘCĄ LODY JAK SIĘ DA.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
J..ne wykształciuchy. Jeżdżą drogimi furami, mają wille z ogrodem i  basenem, jeżdżą co roku na drogie wakacje.A ja co, co ja mam. Zapier***am fizycznie od 18 roku życia, kiedy oni balowali,  chlali i kształcili się za publiczne pieniądze. I posuwali na studiach panienki. Jak ja ich nienawidzę. Mam nadzieję, że PiS zrobi z nimi porządek. G..wno mnie obchodzi demokracja i Trybunał. Ważne, żeby micha była pełna, rodziło się więcej dzieci, ludzie byli szczęśliwi i żeby zboczeńcy nie paradowali po ulicach. Resztę mam w d...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
spojrzał bóg na raka dal mu oczy tam gdzie sr..ka......
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ja się wygraną PiSu nie martwię. Jeszcze przyjdziecie do nas, żebyśmy Was bronili, bo wasza ukochana partia ogranicza wam swobody obywatelskie, szczuje służbami i wsadza do kryminału.   Do "fizyczny":
"J..ne wykształciuchy. Jeżdżą drogimi furami, mają wille z ogrodem i  basenem, jeżdżą co roku na drogie wakacje.A ja co, co ja mam. Zapier***am fizycznie od 18 roku życia, kiedy oni balowali,  chlali i kształcili się za publiczne pieniądze. I posuwali na studiach panienki. Jak ja ich nienawidzę. Mam nadzieję, że PiS zrobi z nimi porządek. G..wno mnie obchodzi demokracja i Trybunał. Ważne, żeby micha była pełna, rodziło się więcej dzieci, ludzie byli szczęśliwi i żeby zboczeńcy nie paradowali po ulicach. Resztę mam w d..."  
  Jest takie powiedzenie - Czemuś głupi? Boś biedny. Czemuś biedny? Boś głupi. Typowy elektorat PiSowski - co tam prawo, swobody obywatelskie, demokracja? Grunt, żebym był nażarty, nie musiał ruszać dupy do roboty, bo państwo samo mi da. A potem stoicie w kolejkach po zapomogę, wyciągacie łapy po publiczne pieniądze, nie robiąc samemu NIC, żeby swój byt polepszyć.   Obecnie większość kolegów i koleżanek, adwokatów i radców prawnych, aplikantów do tych zawodów to obecnie młodzi ludzie w moim wieku 25-35 lat, nie pamiętający czasów "komuny". Niewielu z nas jeździ na drogie wakacje (o ile w ogóle możemy sobie na to pozwolić), rzadko który rozbija się luksusowymi samochodami, na imprezy nie chodzimy, panienek na studiach nie posuwaliśmy. Większość z nas ma normalne rodziny, żonę, dzieci codzienne własne problemy i kredyty do spłacania. Świadczymy pomoc prawną każdemu potrzebującemu, bardzo często pro bono. Młodzi prawnicy nie biorą wysokich wynagrodzeń za pomoc, ba - częstokroć nasza porada jest tańsza niż wizyta u fryzjera czy zamówienie hydraulika do domu. Ale nie... Wy będziecie pluli nam w twarz, bo jesteśmy "wykształciuchy", bo niektórym z nas się w życiu powiodło i teraz mają duże domy, dobre samochody i jeżdżą na wczasy. Weźcie tylko pod uwagę jedno. My całymi latami do tego musimy dochodzić, najpierw 5 lat studiowania, kiedyś 4, a dziś 3 lata aplikacji, egzamin państwowy. Własna ciężka harówa bez weekendów, urlopów czy innych świadczeń.   Czy ktoś panu "fizycznemu" bronił się uczyć? Zdawać ciężkie egzaminy na studiach? Czy pan fizyczny, który tak pluje jadem zadał sobie choć trochę trudu, żeby zdobyć wykształcenie i wyjść z tej sytuacji, która go tak bardzo boli?   Nie.   Bo pan fizyczny, to bardzo często tępy dresiarz (choć oczywiście nie wszyscy tacy są), który zdając sobie sprawę z tego jakiego gówna sobie narobił w życiu, musi wyładować frustrację na tych, którzy z wyboru czy z urzędu, będą go musieli bronić w Sądzie. Pan fizyczny nas nienawidzi, tylko nie wie jeszcze, że do czasu. Nienawidzi nas do czasu, aż mu się powinie noga, podpisze niekorzystną umowę, zrobi dziecko i nie będzie płacił alimentów, pobije kogoś i będzie groziło mu więzienie.    Zapewniam kolego, że wtedy nas pokochasz. Tylko może być już za późno.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ja się wygraną PiSu nie martwię. Jeszcze przyjdziecie do nas, żebyśmy Was bronili, bo wasza ukochana partia ogranicza wam swobody obywatelskie, szczuje służbami i wsadza do kryminału.   Do "fizyczny":   Jest takie powiedzenie - Czemuś głupi? Boś biedny. Czemuś biedny? Boś głupi. Typowy elektorat PiSowski - co tam prawo, swobody obywatelskie, demokracja? Grunt, żebym był nażarty, nie musiał ruszać dupy do roboty, bo państwo samo mi da. A potem stoicie w kolejkach po zapomogę, wyciągacie łapy po publiczne pieniądze, nie robiąc samemu NIC, żeby swój byt polepszyć.   Obecnie większość kolegów i koleżanek, adwokatów i radców prawnych, aplikantów do tych zawodów to obecnie młodzi ludzie w moim wieku 25-35 lat, nie pamiętający czasów "komuny". Niewielu z nas jeździ na drogie wakacje (o ile w ogóle możemy sobie na to pozwolić), rzadko który rozbija się luksusowymi samochodami, na imprezy nie chodzimy, panienek na studiach nie posuwaliśmy. Większość z nas ma normalne rodziny, żonę, dzieci codzienne własne problemy i kredyty do spłacania. Świadczymy pomoc prawną każdemu potrzebującemu, bardzo często pro bono. Młodzi prawnicy nie biorą wysokich wynagrodzeń za pomoc, ba - częstokroć nasza porada jest tańsza niż wizyta u fryzjera czy zamówienie hydraulika do domu. Ale nie... Wy będziecie pluli nam w twarz, bo jesteśmy "wykształciuchy", bo niektórym z nas się w życiu powiodło i teraz mają duże domy, dobre samochody i jeżdżą na wczasy. Weźcie tylko pod uwagę jedno. My całymi latami do tego musimy dochodzić, najpierw 5 lat studiowania, kiedyś 4, a dziś 3 lata aplikacji, egzamin państwowy. Własna ciężka harówa bez weekendów, urlopów czy innych świadczeń.   Czy ktoś panu "fizycznemu" bronił się uczyć? Zdawać ciężkie egzaminy na studiach? Czy pan fizyczny, który tak pluje jadem zadał sobie choć trochę trudu, żeby zdobyć wykształcenie i wyjść z tej sytuacji, która go tak bardzo boli?   Nie.   Bo pan fizyczny, to bardzo często tępy dresiarz (choć oczywiście nie wszyscy tacy są), który zdając sobie sprawę z tego jakiego gówna sobie narobił w życiu, musi wyładować frustrację na tych, którzy z wyboru czy z urzędu, będą go musieli bronić w Sądzie. Pan fizyczny nas nienawidzi, tylko nie wie jeszcze, że do czasu. Nienawidzi nas do czasu, aż mu się powinie noga, podpisze niekorzystną umowę, zrobi dziecko i nie będzie płacił alimentów, pobije kogoś i będzie groziło mu więzienie.    Zapewniam kolego, że wtedy nas pokochasz. Tylko może być już za późno.
Z tą kulturą studentów to bym nie przesadzał. Wystarczy przejść po miasteczku akademickim w Lublinie. Picie, bicie, wyśmiewanie, poniżanie słabszych, rozboje, wyłudzeniA. No, ale może faktycznie studenci prawa na miasteczku nie mieszkają i z plebsem się nie zadają...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: