Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rada Miasta Lublin: Awantura o plac Lecha Kaczyńskiego

Utworzony przez lubelak, 21 kwietnia 2011 r. o 11:30 Powrót do artykułu
Pan Jezior się bardzo myli, większość mieszkańców napewno będzie przeciwna tej nazwie z powodu czysto logicznego i prawdziwego; ten pan niczyn się nie wyróżnił od innych. Idąc dalej - PIS będzie chciał zawłaczszyć dla swojej próżności wiele innych placów, ławeczek i miejsc w Lublinie. Nie pozwólmy na to!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
My, większość mieszkańców w ostatnich wyborach głosowaliśmy na PiS i dlatego PiS w Radzie Miasta ma większość. I dlatego większość jest za pomnikiem. Z poważaniem. Większość mieszkańców Lublina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może by tak "plac Spieprzaj dziadu!"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sympatie polityczne często się zmieniają.Czy nie lepiej zbudować pomnik z "wymienną "tablicą w zależności od potrzeb politycznych...?!Ty prosty ludu Boży chodź do wyborów i narzekaj na rzeczywistość.To taki ciekawy rodzaj masochizmu na terenie pomiędzy Bugiem i Odrą....Chociaż spora część społeczeństwa to ludzie w miarę światli i chwała Bogu!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Większość mieszkanców napisał:
My, większość mieszkańców w ostatnich wyborach głosowaliśmy na PiS i dlatego PiS w Radzie Miasta ma większość. I dlatego większość jest za pomnikiem. Z poważaniem. Większość mieszkańców Lublina
Jaka większość ?? Wiesz chociaż jaka była frekwencja w Lublinie nieuku? PiS wygrał, bo niektórym idiotom nie chciało się pojsc zagłosować. Teraz mają wszędzie Kaczyńskiego zamiast normalnych inicjatyw, które rozwijałyby nasze miasto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Większość mieszkanców napisał:
My, większość mieszkańców w ostatnich wyborach głosowaliśmy na PiS i dlatego PiS w Radzie Miasta ma większość. I dlatego większość jest za pomnikiem. Z poważaniem. Większość mieszkańców Lublina
większość mieszkańców to wogóle nie brała udziłu w głosowaniu bo frekfencja wyniosła ok 40 % na kandydatów z pisu głosowało tak około 20 tyś osób a Lublinie mieszka tak około 340 tyś w tym ok 270 tyś którzy mogą głosować a to oznacza, że 8 % mieszkańców Lublinia głosowało na pis więc widze, że bierzesz te same leki co wszyscy w pisie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmieszny ten Ruch tak jak ci ludzie widoczni na zdjęciu. Żal mi was biedni ludzie. Uprzedzę interentowych napinaczy (takich ludzi odważnych tylko w internecie) bo zaraz zostanę napadnięty, że jestem pisowcem. Nie, nie jestem! Trzy osoby w Ruchu, super! Podobnie było pod kurią biskupią. Nie macie do zaproponowania nic w kwestii gospodarczej prócz górnolotnych haseł gospodarka jest najważniejsza. Macie utarte slogany i wszędzie chcecie się wlepiać. Dość tego lansu. Najbliższe wybory będą początkiem waszego końca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja nie chcę, żeby powstał plac Kaczki!!!! Nie zgadzam sie !!1 Nie jest nam to do niczego potrzebne!!! Jeśli juz ma powstc jakis plac to tylko i wyłacznie Ar. biskupa Życińskiego!!! To jemu należy sie upamiętnienie naszego maista, a nie jakiejś Kaczce!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ruch popaprańca napisał:
Śmieszny ten Ruch tak jak ci ludzie widoczni na zdjęciu. Żal mi was biedni ludzie. Uprzedzę interentowych napinaczy (takich ludzi odważnych tylko w internecie) bo zaraz zostanę napadnięty, że jestem pisowcem. Nie, nie jestem! Trzy osoby w Ruchu, super! Podobnie było pod kurią biskupią. Nie macie do zaproponowania nic w kwestii gospodarczej prócz górnolotnych haseł gospodarka jest najważniejsza. Macie utarte slogany i wszędzie chcecie się wlepiać. Dość tego lansu. Najbliższe wybory będą początkiem waszego końca.
Racja. A czego Ty się mozesz spodziewać po np. tym glucie z lewej strony na zdjęciu? Co to dziecko z podkrążonymi oczyma może mieć do powiedzenia w kwestii gospodarki. Janusz dał koszulkę, nauczył kilku sloganów i kazał pluć. Głupi jeszcze jest więc ślepo wykonuje rozkazy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE DLA PALCU KACZYŃSKIEGO!!!!!!!! PRECZ!!!!! PAN JEZIOR SIE MYLI! NIE CHCEMU PLACU KACZKI W LUBLINIE I TYLE!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie !!!!!!!!!!!O NIEEEEEE!!!!!!!!!!Na plac imieniem tego karłowatego gnoma sie nie zgadzam!!!!!!!!!!!!!Pomnik ok moze być ale zeby plac nazywac jego imieniem....!!!!!!!!!!!!Wiekszosc normalnych ludzi tez tego nie chce!!!!PISOWCY PRECZ!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może tak pomnik karofla na którym siedzi kaczka a na tej kaczce siedzi koziołek,a obok stoi kot Alik,któremu też stoi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To już lepiej plac Edwarda Wojtasa - był posłem z Lubelszczyzny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuje plac nazwać "im. Szmalcownika Palikota"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ewelina LBN napisał:
Nie !!!!!!!!!!!O NIEEEEEE!!!!!!!!!!Na plac imieniem tego karłowatego gnoma sie nie zgadzam!!!!!!!!!!!!!Pomnik ok moze być ale zeby plac nazywac jego imieniem....!!!!!!!!!!!!Wiekszosc normalnych ludzi tez tego nie chce!!!!PISOWCY PRECZ!!!!!!!!!!!!!!!!!
imie masz takie głupie jak ty sama aż wstyd że mieszkasz w lublinie, przyjdzie czas że wstydzić się będziesz za te słowa, nie znałaś człowieka, jaki karzeł? 2 cm niższy od Tuska bo on chodzi w obcasach hehe, głupia jesteś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BRAWO PALIKOT, PRECZ Z KACZKAMI NA PLACACH LUBLINA!!PRZECZ Z PiSiakami!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
qq napisał:
a ja nie chcę, żeby powstał plac Kaczki!!!! Nie zgadzam sie !!1 Nie jest nam to do niczego potrzebne!!! Jeśli juz ma powstc jakis plac to tylko i wyłacznie Ar. biskupa Życińskiego!!! To jemu należy sie upamiętnienie naszego maista, a nie jakiejś Kaczce!!!!
jakiej kaczce, ty chyba nie znasz nazwiska, jakie ty masz nazwisko? tłumok z ciebie "qq"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miernota wybrana przez większą miernotę jest w stanie mieć tylko mierne pomysły by mierny był region.Tylko dlaczego to musi być Lubelszczyzna....???!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Większość mieszkanców napisał:
My, większość mieszkańców w ostatnich wyborach głosowaliśmy na PiS i dlatego PiS w Radzie Miasta ma większość. I dlatego większość jest za pomnikiem. Z poważaniem. Większość mieszkańców Lublina
To bierzcie się ...wa do roboty na tym zadupiu Polski, a nie zajmujecie się pierdołami. Wiedzy i umiejętności nie starcza? Bić pianę nawet małpa potrafi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lubelak napisał:
Pan Jezior się bardzo myli, większość mieszkańców napewno będzie przeciwna tej nazwie z powodu czysto logicznego i prawdziwego; ten pan niczyn się nie wyróżnił od innych. Idąc dalej - PIS będzie chciał zawłaczszyć dla swojej próżności wiele innych placów, ławeczek i miejsc w Lublinie. Nie pozwólmy na to!
ale ty głupi jesteś aż żal du..ę ściska. Tym sie wyróżnił że był Prezydentem RP tłuku, a co może Paligłup się wyróżnił kuta.... w łapie. Wstyd dla Lublina!!! Gdybyś wiedział coś na temat r.Kaczyńskich nie pisałbyś tych głupot.Jak Pruszkowski stawiał pomnik Piłsudskiego też lubelaki byli przeciwni a teraz kwiatki składają pod pomnikiem, obciach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...