Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Czy w Lublinie nic się więcej nie dzieje????? Ciągle tylko polityka i polityka ... ITVL przesadza... non stop nudne rozmowy z politykami, ciągle tylko puszczają Żuka, ciekawe co będziecie puszczać gdy gorączka wyborcza minie...!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Platformę Obywatelską stać na wszystko aby po trupach dostać władzę. Mam dość K.Żuka, jego kłamstw i obietnic bez pokrycia tak jak i inni mieszkańcy miasta. Zagłosuję na Pana Sprawkę mimo że jest mi do PIS daleko. Pan Sprawka jest wiarygodnieszy i nie bedzie mógł zwalać swoich niepowodzeń na Radę MIasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Deptak po przegranych wyborach też chciał przeciągać radnych z innych ugrupowań i wziął wacka. A teraz wyborcy zapamiętali tamte "POdchody" i POsłali Go na pielgrzymkę do Częstochowy. Tylko nie wiem czy pieszo, rowerem czy autem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...