Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rada miasta: Prezydent Żuk prawidłowo zarządzał miejską kasą. PiS był innego zdania

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 26 czerwca 2017 r. o 15:19 Powrót do artykułu
Dobry skuteczny prezydent. Drugiego takiego jak Żuk ze świeczką w ręku szukać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy patrzę na te obfite wytryski naszej fontanny, to zaczynam wspominać jezioro Zagłębocze i te upalne noce pod namiotem z moim Sebiksem. Pamiętam, że zgubił on wtedy swoją białą krymkę od naja, bo wpadł do rowu, kiedy wracał po kolacji z baru. Dobrze, że było z nim dwóch ziomali, kibiców Motoru. Jeden ciągnąc go za kołczan prawilności od adasia wytargał mi chłopa na ulicę. Uratował mi moją miłość. Nie wiem jakby to się skończyło, gdyby nie chłopaki, mógłby się Sebiks we wlasnych wymiocinach udusić. Oczywiście, korzystając z okazji, pięknie podziękowałam chłopakom za ten bohaterski czyn w naturalny dla mnie sposób.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE MASZ LEGITYMACJI PISOWSKIEJ JESTEŚ WROGIEM - tak działa pseudo "chrześcijański" pis, stąd nagonka pisowska na Lublin i co nie zrobi Żuk to źle, suweren wybrał Żuka na tą kadencję (ponad 60%) i wybierze na kolejna ma mandat demokratyczny aby rządzić miastem, czy pis tego chce czy nie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PIS obiecał Lublin czeka na spełnienie obietnic i kasę na drogi, mosty, wszelakie remonty, miał PIS nam kilka fabryk wybudować tak obiecali przed wyborami, podnieść płacę pracownikom a pracodawcom obniżyć kwotę wolną od podatku CZEKAMY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk prezydent z klasą. Ja zawsze głosuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Litewski bardzo potrzebny tłumy mieszkańców tam teraz przebywa, jest gwarno, wszyscy uśmiechnieci, dzieciaki szaleją, piekny obraz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko dlatego,że nie jest z PISu czy tak postępują chrześcijanie????Posłowie z pis jak możecie na to pozwolić aby człowiek który tak zasłużył sie dla naszego miasta powinien miec poparacie całej Rady Miasta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie za MARNE 500+ nie zagłosują teraz na PIS za dużo już tych PISowskich przekrętów, za taką kwotę to dziecka nikt nie utrzyma i nie nakarmi, a druga strona medalu ile w podatkach rzekomo jednolitych PIS nam teraz zabierze to sie dopiero okaże. Już artykuły spożywcze drożeją, w bankach opłaty podnieśli, wszystko droższe i ot 500 dali a zabiorą 1000 zł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Prezydencie niestety to tzw."dobra zmiana" my mieszkańcy jesteśmy wdzięczni i zawsze będziemy dzięki Panu Lublin idzie jak burza ku lepszemu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No cóż radni PIS kolejny raz MASZYNKI DO GŁOSOWANIA w rekach władzy z Warszawki, tu jest Lublin. Wniosek taki, iż nie ma co na ślepców głosować skoro nie widzą, że Lublin za prezydenta Żuka wykonał 100 milowy krok ku przyszłości
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za remont Litewskiego ten pan ze zdjęcia powinien dostać medal. Super inwestycja na co najlepszym dowodem jest to ile ludzi go odwiedza. Dobrze wydane pieniądze i pociecha dla mieszkańców na długie lata. Oby tak dalej się zmieniała przestrzeń miejska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS bardzo by chciał, by Lublin był brzydki, stary i zniszczony, tak jak 10-15 lat temu. Nie wiem dlaczego tego chcą, ale widać to w każdej wypowiedzi radnych PiS. Może lubią jak jest brzydko, brudno i niemrawo? Czy taki jest oficjalny kierunek ter parti?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Lublinie jest ponad 61 kilometrów trakcji trolejbusowej i 90 trolejbusów. I sa plany na dalszy rozwój zakup kolejnych 40 trolejbusów i rozbudowa trakcji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prezydent, gospodarz, wizjoner tak widzę Żuka po tych kilku latach rządzenia Lublinem przeciwnicy też to widzą ale przecież nie pochwalą bo z partii by ich wyrzucili
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin po wyborach samorządowych wygranych przez PO z miłością przyjmie uchodźców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo radni z PIS chwalą się ile to nie zrobili dla Lublina przed wyborami, oczywiście rękami Żuka.Natomiast na radach miasta głosują przeciwko inwestowani,u basenom, drogom, stadionom, dla PIS nic nie jest potrzebne w mieście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cóż, widać szkoda w najbliższych wyborach głosu na piSS. Bo im nic się nie podoba i nie robią nic poza awanturami o nazwy ulic czy mostów. Żaden z nich pożytek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak ceniony w kraju i za granicą prezydent musi walczyć z radnymi pisowskimi tylko dlatego że nie jest z PIS, to żałosne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radni z pisu tez cieszą się ,że Lublin pieknie się rozwija ,ale nie mają wyjścia jakby poparli Zuka to z Partii by wylecieli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komunikacja w lublinie jest zepsuta to nie jest już co kiedyś wystarczy spojrzeć na autobusy zapchane nie da sie wejsć i usiąsć i na okrojony rozkład jazdy m.in 44 jezdziło w niedziele dwa razy na godzine teraz raz na godzine .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...