Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Radio Freee pozbyło się większości pracowników

Utworzony przez mosquito, 5 lipca 2011 r. o 15:48 Powrót do artykułu
korba napisał:
To ja też chcę do radia. Skończyłem szkołę pomaturalną.
Ja mam podstawówkę. Może chociaż ćwierć etatu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kropa napisał:
Przez całe 20 lat nie było w firmie tak tchórzliwego i marnego zarządu. Ciekawa jestem, kto przyjdzie się reklamować do radia z tak pozytywnym wizerunkiem? Już parę razy sie zdarzyło, że klienci odmówili współpracy ze względu na Hermana, Komora i Szwabego.
Herman nocami w knajpach rozmawia z klientami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Następny zarząd będzie mieć wesoło!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
misio napisał:
Następny zarząd będzie mieć wesoło!!!
No wyczyścić taki chlew.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zarządzie! Idźcie na roczny urlop ( płatny się rozumie ) i nie psujcie już więcej. Lepiej dać wam kasę, żebyście już nic nie robili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prof. Pieniążek skonsultował wszystko z Włodziem Cz. i tak ma być. Jakoś tylko mu Włodzio na UMCS nie pomógł. Stracił dodatek funkcyjny na WPiA to ma przynajmniej dodatek większy od pensji nie jednego dziennikarza za posiedzenia RN RL. Każde posiedzonko i trochę pieniążka wpadnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile jeszcze radyjek położy Herman?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...