Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ręce im obciąć! Człowiek haruje, odkłada i w końcu kupuje wymarzone auto, używane najczęściej bo na takie go stać, a tak menda mi to zabiera w ułamku sekundy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bravo buraków złodziei trzeba na dno społeczne wyrzucać z ryja im patrzy że to wieśniaki na maksa w koszulkach z bazarku w kozienicach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po 1-spałować, po 2-spałować, po 3-do kopalni zarobić na żywność a nie za darmo w więzieniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo panowie. Dobra robota. Polamakibyscie im łapy może nie będą kraść ale wtedy głupie pismaki z dziennika by mieli temat ze policja brutalna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
E tam a ja myślałam że wstawia filmik z pościgu xd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
25 lat temu pod blokiem zapałem złodzieja który okradał moje auto,przypadkiem podjechał patrol w cywilu i akcja była prosta.Kazano mi trzymać złodzieja który dostał ostry wpier...l w bebechy i dopiero potem go zabrali.To była policja,a tu złodziej śmieje się gdy go dwóch prowadzi.Za komuny milicjant wzbudzał respekt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Policjanci! Dobra robota, tępić złodziei! A propos, czy to prawda że w Puławach jest nowy Zastępca Komendanta Policji? Jeżeli ktoś wie coś więcej na ten temat to niech się podzieli informacjami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na pewno właściciel się ucieszył jak oddano mu samochód, który leżał rozbity w rowie. A radiowóz trudno, kupią nowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bravo! to jest policja!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo dobrze, 35 lat, skóra jest, fryzurka jest, oby było te 10 lat, niech mu zrobią w pierdlu z dupy jesień średniowiecza :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawa dla Policji !! Szkoda tylko uszkodzonych samochodów wszystkich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na pewno właściciel się ucieszył jak oddano mu samochód, który leżał rozbity w rowie. A radiowóz trudno, kupią nowy.
  Wszyscy powinni się cieszyć, że będzie jednego toksycznego vw mniej na naszych drogach - włącznie z właścicielem który dostanie odszkodowanie.   A te Fiaty już dawno komendant powinien wymienić policjantom na coś, co choć trochę mogłoby wtopić się w tłum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo puławscy policjanci!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co , znowu po trzech miesiącach wrócą do Lublina po następne samochody ? Co to za prawo, które pozwala przestępcom chodzić wolno po ulicach....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic im nie zrobią, to są WYKLĘCI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic im nie zrobią, to są WYKLĘCI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo puławscy policjanci!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo puławscy policjanci!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo puławscy policjanci!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo puławscy policjanci!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...