Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Radiowóz uderzył w słup na Al. Tysiąclecia

Utworzony przez mosquito, 13 października 2010 o 17:52 Powrót do artykułu
żadna usterka, nie dostosowali prędkości do warunków panujących na drodze !
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Tak właśnie - tylko ten wierszyk nie dotyczy policji. ...ten słup tak nagle wtargną na drogę...
0
za mocne auto a kierowca za słaby !!!!!!!
0
Niedostosowanie prędkości do panujących warunków.... a nie usterka. Zapomnieli o swojej standardowej gadce...
0
Poprostu jakiś beton. Świadkowie może jacyś są? Ludzie ! No to tylko w tym przypadku można lepić takie kity że to "usterka".
0
Super są te wyjaśnienia policji usterka auta hahaha po prostu jeździć nie potrafią policjanci. Na sygnale tym bardziej
0
Brawo dla naszej dzielnej policji , kierowco zwolnij 50 ratuje życie
0
co za barany
0
hahaha. gdyby kazdy z nas zrobil to samo to jakis pan w mundurze moralizatorskim tonem w glownym wydaniu TVP Lublin stwierdzilby ze oto kolejny kierowca baran nie dostosowal szybkosci do warunkow drogowych/ swoich umiejetnosci* ( *wybierz dowolna odpowiedz), ale w tym przypadku powodem byla usterka techniczna- taaaak pewnie!!
0
TROCHĘ TECHNIKI I SIĘ GUBIĄ,NIE MA TO JAK STARY POCZCIWY POLONEZ...
0
ktos im ASR wylaczyl
0
nowie kie maja jakieś defekty. A moja kia ma 7 lat gwarancji i sie nie psuje
0
a moja kia ma 7 lat gwarancji i nie ma usterki. Policja Wolniej i ostrożniej
0
taaaa... usterka....... jaaaasne ... usterka zwana barkiem umiejętności i niedostosowaniem prędkości do warunków panujących na drodze
0
Oj Pies im wyskoczył i nie chcąc go rozjechać.
0
jAGA napisał:
taaaa... usterka....... jaaaasne ... usterka zwana barkiem umiejętności i niedostosowaniem prędkości do warunków panujących na drodze
no akurat wczoraj nie mogli zrzucic winy na warunki panujace na drodze
0
Usterka auta była efektem wypadku, a nie przyczyną, jednak nie na darmo krążą setki dowcipów o policjantach.
0
stałem 3 m od wydarzenia kierowca radiowozu przeszarżował od tyle włączył koguta i myślał ze pokona skrzyżowanie nad pojazdami pani rzecznik ubarwia to wydarzenie bo jakoś trzeba się wytłumaczyć od tyle - policjant tez musi umieć jeżdzić a ten - NIE UMIAŁ
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: