Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Skoro to targi dziecięce to w czym problem, matka karmiąca nie powinna wzbudzać sensacji a wystarczy to robić dyskretnie a nikt nie zwróci nawet uwagi. Sama karmiłam dziecko piersią w miejscu publicznym i nikt nie zauważył tego wystarczy dyskretnie to robić ale pomysł ciekawy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radna bezradna błysnęła!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale temat, jak to jest szczyt projektow dla Lublina to co oni wymyslaja na sesjach rady!!??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zauważyła problem braku takich pomieszczeń dopiero jak sama swojego dziecka nie miała gdzie nakarmić. Krótkowzroczność i doglądanie swojego podwórka - jak u każdego polityka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JEŻELI PANI RADNA PRZEKAŻE ODPOWIEDNI DATEK, TO W HALI TARGÓW NA PEWNO ZNAJDZIE SIĘ POMIESZCZENIE DLA RODZICÓW Z MAŁYM DZIECKIEM. KIEDY MIAŁAM MAŁE DZIECI OGRANICZAŁAM PRZYJEMNOŚCI DLA DOBRA DZIECI. NA MARGINESIE LUBELSKIE TARGI WSCHODNIE TO NIE JEST MIEJSCE DLA MAŁYCH DZIECI - ZWIEDZAJĄCY, TO W WIĘKSZOŚCI LUDZIE STARSI, PRAWDOPODOBNIE PRZENOSZĄCY ZARAZKI - TO NIE MIEJSCE DLA MAŁYCH DZIECI - JAK WIDAĆ PANI BEZ-RADNA NIE WIEDZIAŁA JAK SIĘ POKAZAĆ, TO ZACHOWAŁA SIĘ JAK TYPOWA BLONDYNKA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I siedziska z rożkiem dla nimfomanek i gloryhole dla ciekawskich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nakarmił bym tą radną osobiście
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale odkryła Amerykę w dobie lotów kosmicznych morze jeszcze opiekunki leżanki ludzi nie mają na leki czynsz nie dożywione dzieci itp.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jest pusta jak bęben dobosza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję by Pani Radna - ZMIENIŁA Lekarza. Ten ją nie leczy tylko bierze pieniądze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śliczna jest ta Pani radna. Z miłą chęcią dałbym się pokarmić ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...