Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Radni chcą wprowadzenia zakazu sprzedaży dopalaczy w Lublinie

Utworzony przez mosquito, 2 października 2010 r. o 08:34 Powrót do artykułu
Przeraża mnie deb***izm ustawodawczy państwa. Nie mogę się pogodzić z tym, że kilku gostków wodzi za nos ustawodawcę na oczach elektoratu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widziałem wczoraj dopalacze na stacji paliw Orlen Paliwa w Garbowie,aż wierzyć się nie chce,że Orlen je sprzedaje.A jest to specjalna witryna tylko z dopalaczami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mosquito napisał:
Przeraża mnie deb***izm ustawodawczy państwa. Nie mogę się pogodzić z tym, że kilku gostków wodzi za nos ustawodawcę na oczach elektoratu.
Myślisz, że to wszystko to przypadek? Ot tak sobie radni działać zaczęli na miesiąc przed wyborami, a przez rok to bielmo na oczach meli? Zwróciłeś może uwagę, że nikt nie upublicznia wizerunków twórców tego "dopalaczowego" biznesu? Poczytaj trochę na temat genezy rynku narkotycznego w Polsce, a zobaczysz kto go tworzył, kontrolował, "protestował" i zbijał na tym kasę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ewentualne odszkodowania za taką uchwałę niech radni też wezmą na siebie i zapłacą. Nie popieram dopalaczy ale takie uchwały to bzdura niezbodna z prawem. Każdy sędzia bedzie musiał przyznac odszkodowanie dla firm które zakaz dotknie.Głupi z natury radny robi wszystko pod publike by go wybrali na nastepna kadencję!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja mam lepszy towar i pocalujcie mnie w d*** Nic nie da zamkniecie tego biznesu. Jestem pewien ze gdyby na poczatku sklepy z dopalaczami odpalili cos ... mowie o pienidzach ... ... radnym to inaczej by spiewali bo oni tylko na kase lakomi. I slusznie ktos zauwazyl ze nagle glosno zaczynaja krzyczec i w gazetach i tv sie pokazywac przed wyborami. Cioty ... Lubelszczyzna sie za Was wstydzi - banda radnych ze wsi miastem zarzadzac chce!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jaka miałaby być podstawa prawna takiego zakazu? Bo zdaje się, że uprawnienia samorządów do regulowania rynku w tym zakresie - przewiduje dopiero nowelizacja ustawy będąca na etapie projektu, który trafił do Sejmu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Walką z mafijnymi sprawami powinna zajmować się policja, a nie pospolite ruszenie obywateli: W kraju są miejscowości, gdzie wreszcie przystąpiono do działania: Gazeta Wyborcza informuje "Policja w Kielcach weszła jednak wczoraj do wszystkich siedmiu sklepów z dopalaczami w mieście. - Zabezpieczyliśmy znaczną część towaru - informuje Zbigniew Pedrycz, rzecznik świętokrzyskiej policji. - Możemy tak postąpić, jeśli mamy podejrzenia, że znajdujące się w sprzedaży specyfiki zawierają nawet śladowe ilości narkotyków. Przez ostatnie dni funkcjonariusze z Kielc legitymowali wszystkich klientów sklepów, czyli około 200 osób dziennie. Jeśli dopalacze kupował nieletni, informowali o tym szkołę i rodziców."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
popalacz napisał:
a ja mam lepszy towar i pocalujcie mnie w d*** Nic nie da zamkniecie tego biznesu. Jestem pewien ze gdyby na poczatku sklepy z dopalaczami odpalili cos ... mowie o pienidzach ... ... radnym to inaczej by spiewali bo oni tylko na kase lakomi. I slusznie ktos zauwazyl ze nagle glosno zaczynaja krzyczec i w gazetach i tv sie pokazywac przed wyborami. Cioty ... Lubelszczyzna sie za Was wstydzi - banda radnych ze wsi miastem zarzadzac chce!
Pełna zgoda ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...