Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ten projekt zamówił, odebrał i opłacił zapewne Generalny Akustyk Lublina w czasie swego jakże owocnego urzędowania w Ratuszu. To jeden z tych owoców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracowałem z tym projektem...faktycznie nie uzwględnia on praktycznie wogóle akustyki...sala koncertowa to od strony akustycznej jest porażką :/ Kolejna kwestia to jest to że Kaczyńscy (Firma która wykonywała projekt) w pierwszej wersji uwzględniła akustykę, ale Miasto powiedziało, że nie mają tyle pieniędzy na taki remont więc dokumentacja została zmieniona. Tyle mojego w tym temacie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20120201/LUBLIN/205264084
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś mi się wydaje, że mieli jak trzeba szkołę na Tatarach ale przeszkadzało im otoczenie,teraz owe pieniądze łąduje sie na ten sam cel?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracownik przy projekcie napisał:
Pracowałem z tym projektem...faktycznie nie uzwględnia on praktycznie wogóle akustyki...sala koncertowa to od strony akustycznej jest porażką :/ Kolejna kwestia to jest to że Kaczyńscy (Firma która wykonywała projekt) w pierwszej wersji uwzględniła akustykę, ale Miasto powiedziało, że nie mają tyle pieniędzy na taki remont więc dokumentacja została zmieniona. Tyle mojego w tym temacie
Po co miastu akustyka w Szkole Muzycznej, wystarczy Akustyk w Ratuszu! I jest git czyli wsamraśnie !!! Ci Kaczyńscy to jak się domyślam projektanci z Krakowa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ci kaczynscy sa z bialegostoku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoła Muzyczna im. Szeligowskiego zajmowała budynek przy ul. Gospodarczej 26, po żłobku. Salki miały po 10 mkw, a w takiej salce w klasie było 15 - 18 osób. Aby wejść do sali, trzeba było przenosić szkolną ławkę, bo nie można było otworzyć drzwi... Korytarze miały szerokość ok. 150 cm szerokości. Rozmiary tego budynku nie nadawały się na szkołę, w której uczy się ok. 540-550. W razie pożaru nie byłoby możliwości ewakuacji, bo wszyscy by się stratowali w wąskich korytarzach. Konieczność zmiany siedziby szkoły wynikała z trudnych warunków lokalowych! Widać, że Vika jest osobą nie znającą realiów nauki w szkole muzycznej, a tym bardziej nie widziała warunków, w jakich musieli uczyć się uczniowie w szkole przy Gospodarczej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoła Muzyczna im. Szeligowskiego zajmowała budynek przy ul. Gospodarczej 26, po żłobku. Salki miały po 10 mkw, a w takiej salce w klasie było 15 - 18 osób. Aby wejść do sali, trzeba było przenosić szkolną ławkę, bo nie można było otworzyć drzwi... Korytarze miały szerokość ok. 150 cm szerokości. Rozmiary tego budynku nie nadawały się na szkołę, w której uczy się ok. 540-550. W razie pożaru nie byłoby możliwości ewakuacji, bo wszyscy by się stratowali w wąskich korytarzach. Konieczność zmiany siedziby szkoły wynikała z trudnych warunków lokalowych! Widać, że Vika jest osobą nie znającą realiów nauki w szkole muzycznej, a tym bardziej nie widziała warunków, w jakich musieli uczyć się uczniowie w szkole przy Gospodarczej!
  Chodziłam do tej szkoły wiele lat. Właśnie na gospodarczej i również uważam, że to były lepsze czasy i warunki tej szkoły. Nie wiem kto tu nie zna realiów,ale nigdy w tej szkole nie bylo jednocześnie 540-550 uczniów!!!! Tak może było na papierze. Pamiętajmy jednak,że klasy miały zajęcia w różne dni i pory dnia. A teraz? Masakra. Uczniowie pałętają się po kilku budynkach w lublinie, teoria jest w tej częsci lublina, a inne zajęcia w innej...zdeptali tą szkołę. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...