Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Dlaczego zajmują się takimi głupotami. Co to da ta zmiana nazwy?? Widzę że na wiosnę nuda doskwiera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że to żart primaaprislisowy, bo po ostatnich wybrykach z nazwami ulic jestem skłonny wziąć tego newsa na poważnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BRAWO!!! mam lepszy projekt zmieńmy nazwę miasta?!? ludzie z innych miast słysząc nazwę naszego miasta wybuchają śmiechem. A najlepiej zmieńmy władzę i radę miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taaa a Wasilewskiego przechrzcić na Żydziewskiego... jakoś tak chyba trafniej by było nie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
echhh szkoda że to żart primaaprilisowy a ulice powinni przemianować na "ul.Nie da się"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla radnych tylko ul. Bezradna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czasami jest tak, że zart może częściowo okazać się prawdą. Co by pan powiedział powiedział panie prezydencie na eksmisję na ulicę Chiary Lubich?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ulicznik napisał:
Czasami jest tak, że zart może częściowo okazać się prawdą. Co by pan powiedział powiedział panie prezydencie na eksmisję na ulicę Chiary Lubich?
Ulicę Chiary Lubich zafundowali wam radni PISu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Ulicę Chiary Lubich zafundowali wam radni PISu.
Jak piszesz Wam to pisz to Ćmilu z dużej litery. Gdzie jesteś w szkółce na zabitej dechami wsi czy w wojewodzkim mieście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bakszisz napisał:
Jak piszesz Wam to pisz to Ćmilu z dużej litery. Gdzie jesteś w szkółce na zabitej dechami wsi czy w wojewodzkim mieście.
Czyżby jeden z pomysłodawców ul. Chiary Lubich się odezwał? bo chyba już zabrakło argumentów widzę....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...